LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma normalno da može brate. A nakon VTS-a može i na VSRH

Only God, Muammar and Libya!

a US?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Na US može i prije. Ako netko odlučuje nerazumno dugo ili se grubo vrijeđaju ustavna prava.

Only God, Muammar and Libya!

ja sam koristio zahtjev za sudjenje u razumnom roku – 11 g, dobio 7000 kn, morat cu opet,

ovo nisam znao za US ako se odlucuje nerazumno dugo, bum pitao odvjetnika kak mi to nije rekao [smiley]
kad dobijem pare, mogu sam dignuti LRH na 6000,
ali cu radje postati vecinski u kodt, bum koei isplatio po 1200

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

I naravno da bi došlo na US, mora se raditi o povredi isključivo ustavnog prava, ništa nižeg ranga.

Only God, Muammar and Libya!


ja sam koristio zahtjev za sudjenje u razumnom roku – 11 g, dobio 7000 kn, morat cu opet,

ovo nisam znao za US ako se odlucuje nerazumno dugo, bum pitao odvjetnika kak mi to nije rekao [smiley]
kad dobijem pare, mogu sam dignuti LRH na 6000,
ali cu radje postati vecinski u kodt, bum koei isplatio po 1200

USTAVNI ZAKON
O USTAVNOM SUDU REPUBLIKE HRVATSKE

Članak 63.

(1) Ustavni sud će pokrenuti postupak po ustavnoj tužbi i prije no što je iscrpljen pravni put, u slučaju kad o pravima i obvezama stranke ili o sumnji ili optužbi zbog kažnjivog djela nije u razumnom roku odlučio sud ili u slučaju kad se osporenim pojedinačnim aktom grubo vrijeđaju ustavna prava, a potpuno je razvidno da bi nepokretanjem ustavnosudskog postupka za podnositelja ustavne tužbe mogle nastati teške i nepopravljive posljedice.

kaže razumno…

Only God, Muammar and Libya!

povreda prava vlasnistva spada pod cl. 63?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Na US može i prije. Ako netko odlučuje nerazumno dugo ili se grubo vrijeđaju ustavna prava.

Da, i na Upravnom sudu se vodi postupak zbog "šutnje administracije".


ja sam koristio zahtjev za sudjenje u razumnom roku – 11 g, dobio 7000 kn, morat cu opet,

ovo nisam znao za US ako se odlucuje nerazumno dugo, bum pitao odvjetnika kak mi to nije rekao [smiley]
kad dobijem pare, mogu sam dignuti LRH na 6000,
ali cu radje postati vecinski u kodt, bum koei isplatio po 1200

Zahtjev za suđenje u zahtjevnom roku je prilično zgodna stvar i uveden je za vrijeme ministrice Vesne Škare-Ožbolt [thumbsup]

@vipy
Ne, to sam išao samo pogledat za ovo da nije odlučeno u razumnom roku.

A pravo vlasništva je u čl. 48 URH.

Only God, Muammar and Libya!

@oberst

prije svega hvala,
necu vise spamati temu…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Pravo na suđenje u razumnom roku (u prilogu)

New Report

Close