LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će na kraju ipak LRH morati doći u privatne ruke jer koji je interes državi da pokloni dionice radnicima, kad bi pri prodaji mogli dobit nekoliko stotina milijuna eura. Nek mi netko navede gdje na svijetu su radnici većinski vlasnici Hotela. To se zove KOMUNIZAM

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ma kakav komunizam, privatizacija će se morati obaviti do ulaska u EU. zar se ne vidi da su se neki već počeli motatai moko LRH kao mačak oko vruće kaše…….
ima li netko da je računao u zadnje vrijeme koliko bi bio kvadrat sobe u LRH, barem okvirno, po ovim današnjim cijenama, kad je tr. kap. malo iznad 50 mil € ?


ma kakav komunizam, privatizacija će se morati obaviti do ulaska u EU. zar se ne vidi da su se neki već počeli motatai moko LRH kao mačak oko vruće kaše…….
ima li netko da je računao u zadnje vrijeme koliko bi bio kvadrat sobe u LRH, barem okvirno, po ovim današnjim cijenama, kad je tr. kap. malo iznad 50 mil € ?

A koliko je bio kvadrat u Arenaturistu ka su ga zajedno s 12 kampova prodali za 2 mil.€??Samo se nemoj nadati pravdi i pravici.Znaš onu "ni med cvetjem ni pravice,rekle su mi fiolice…"

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kad je to bilo kolega Golubv?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Misliš onda je to bila realna cjena??Koliko su od onda poskupile nekretnine? Tri puta?…pet puta?…ajd nek je deset puta, a nije.To bi danas bilo 20mil.€A sad provjeri za koliko je preprodano?
Prijatelju ..onda ….danas….sutra…nebitno.Bitno je da mi nemamo utjecaja na ništa.Oni to mogu prodati za jednu kunu.Nekom svom naravno.
Da se razumijemo,moja žena ima dionice LRH a kupila na moju preporuku.I sam se nadam nečemu al svakim danom sve manje.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa koji je interes državi to prodat recimo za 20 mil eura?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Zaključujem po tvojim…..kako bi rekao ..iskrenim i poštenim postovima da si mlad,puno mlađi od mene i samim tim neiskusan i naivan.Interes države? Interes države nikakav ali interes pojedinca ili male pokvarene grupe ganstera-čitaj političara i lokalnim mafijoza,e taj interes postoji i vrlo jak.Pri tome ne mislim samo na slučaj LRH več šire.
Zato knjige u ruke i čitaj-zašto burze cikično padaju,što uopće znači privatizacija,itd..itd.. Nije jednostavno shvatiti a još teže pomiriti se time da je sve točno režirano i odvija se po planu bez greške i to u cjelom svijetu.Al da ga hebeš…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Istina kolega relativno mlad jesam ali se nadam da se stvari mjenjaju, valjda ćemo se odmaknut jedanput od tih devedesetih i pljačke, te imam vjere da se LRH neće upropastiti i prodat za kunu. A stvarna vrijednost firme je tu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Misliš onda je to bila realna cjena??Koliko su od onda poskupile nekretnine? Tri puta?…pet puta?…ajd nek je deset puta, a nije.To bi danas bilo 20mil.€A sad provjeri za koliko je preprodano?
Prijatelju ..onda ….danas….sutra…nebitno.Bitno je da mi nemamo utjecaja na ništa.Oni to mogu prodati za jednu kunu.Nekom svom naravno.
Da se razumijemo,moja žena ima dionice LRH a kupila na moju preporuku.I sam se nadam nečemu al svakim danom sve manje.

A da napravimo usporedbu sa prodajom koncerna Sunce?
Manjinski udio od 49,9% prodan za 650 milijuna kuna, zaduženot koncerna 450 milijuna kuna, broj kreveta podjednak ali vrijednot Opatije naspram Makarske i Brača meni neupitna zbog dužine sezone tj. kongresnog turizma i blizine velikih gradova.
Isto tako poslovanje LRH s obzirom na to da je vlasnik država sasvim solidno a da ne govorimo kakvo bi moglo biti da ima pravog "gazdu".

Kolega Pjero svaka čast.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Misliš onda je to bila realna cjena??Koliko su od onda poskupile nekretnine? Tri puta?…pet puta?…ajd nek je deset puta, a nije.To bi danas bilo 20mil.€A sad provjeri za koliko je preprodano?
Prijatelju ..onda ….danas….sutra…nebitno.Bitno je da mi nemamo utjecaja na ništa.Oni to mogu prodati za jednu kunu.Nekom svom naravno.
Da se razumijemo,moja žena ima dionice LRH a kupila na moju preporuku.I sam se nadam nečemu al svakim danom sve manje.

Nije baš 100% točno, ali je tu negdje. Eto dali su LRH holdinzima za 0kn, pa se tamo malo izašlo na ulice pa su morali vratit LRH. Nije baš da mogu sve šta hoće.

Only God, Muammar and Libya!


Kolega Pjero svaka čast.

Kolega nemojte shvatiti moje pisanje kao nagovor na prodaju.Ni ja "naše" ne prodajem po ovim cjenama.Netko ,neki američki hrvatine su spremni platiti 200mil€ za LRH a to je onak iz glave današnja cjena puta četiri.Samo da onaj američki striček prije ne umre od starosti….. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close