LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U četvrtak su imali 1750 komada, a da su prodali 500 u petak sada bi sa 1250 bili u TOP 10. U petak je prošlo cca 900 komada, a oni su prodali najmanje 505 komada i do sad je prošlo još cca 600 komada. Ali još su unutra. Tak nekak. [huh]

Only God, Muammar and Libya!

I petak je SN holding kupovao.

* Važeći podaci za uredovni dan 15.10.2008 .

LIBURNIA RIVIERA HOTELI D.D./REDOVNA NA IME LRH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.372 0,78 Osnovni račun
4. SN HOLDING D.D. 1.930 0,64 Osnovni račun
5. HPB D.D. 1.924 0,64 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 1.584 0,52 Osnovni račun
7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
8. ABANKA D.D. 1.332 0,44 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 1.259 0,42 Skrb. račun
10. VABA D.D. BANKA 1.246 0,41 Skrb. račun
Ukupno: 87,92

To bi moglo značiti slijedeće, SN zna da neće dobiti dionice, nego da će od vlade na kraju dobiti pare svoje pare uvećane za debelu kamatu [proud]. A s obzirom da je cijena i više nego povoljna, kupuju kako bi ponovno bili u igri. To je samo moja pretpostavka.

Ukoliko ponovno ulaze, a nije samo radi povoljne cijene, očito kalkuliraju s nečim što znaju, a mi ostali ne znamo. U svakom slučaju smatram to pozitivnim. [thumbsup]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Evo ja ponavljam pitanje:
Da priupitam, što se događa kod smanjenja temeljnog kapitala sa razlikom novaca Ako ima tko mišljenje/komentar-ljubazno molim

Mean people suck and nice people swallow!

ha čuj, može se i isplatiti dioničarima, ali ne pratim baš tolko situaciju kod ove dionice pa ne znam misliš li konkretno na nju…mada po vlasničkoj strukturi čisto sumnjam da bu isplate, ali…


ha čuj, može se i isplatiti dioničarima, ali ne pratim baš tolko situaciju kod ove dionice pa ne znam misliš li konkretno na nju…mada po vlasničkoj strukturi čisto sumnjam da bu isplate, ali…

Pa da na to mislim jer je cijena na pola nominale, pa ako bude smanjenje …… možda zato sn holding ulazi ko mutav 🙂

Mean people suck and nice people swallow!

Evo vidi se nalog na 1100 i na 990.Mislio sam da će to biti tek iduće godine.Krivo mislio.Po stoti put [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ha možda je dogovor sa vladom ispod stola da će se tako isplatiti Ostoja, ali neda mi se računati kolko bi on trebao imati dionica da je to relativno moguće, u svakom slučaju to je vrlo nategnuta teorija, mada je kod nas sve moguće

zvijezda dana

Ostoja, ha, ha

Striček Ostoja. Bute kupili od mene par povoljnih, svježih dionica na kojima piše LRH-R-A. Sutra na trgu oko 19h se nadjemo??

[lol] [pray]

"Day after yesterday"

Ipak mislim da neće biti ništa od LRH na 1000 kn

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

šteta, a baš sam se ponadao da ću uskoro kupovat za badav [undecid]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Izgleda da je Ostoja postavio donju granicu cijene dionice

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close