LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam, dali je netko već spomenuo: Istrabenz je za obnovu Hotela Palace (vidjei ste već novoga?) utrošio 140 milijona EUR… A cjela LRH "košta" 54 milijuna… Jedini mogući komentar: no comment.

Da samo što Istrabenz tako pere lovu, nemoj to zaboraviti , isto tako nij enitko iz Istrabeza doneso lovu nego se diže hipotekarni kredit kojeg radnici vraćaju, a mudonje iz Portoroža kada prodaju hotel za 5 godina beru vrhnje

************************* Soldi su vajka va modi *************************

kako naglo povlačenje prodaje 😉 nevjerojatno… odjednom nema ništa do 1800,00 kn

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Jel ovo LRH još u blokadi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Jel ovo LRH još u blokadi.

duploj, eee

Bit će interesantno viditi tko je prodao 1000 kom po 1650 kn kad dođe podatak u SDA. Očito je ntko imao jako dobru računicu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Prekosutra je rok za vladin odgovor Štroku za njegovu ponudu za LRH, e sad pitanje je hoće li uopće Štrok i dalje imati interes za LRH?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

"Ovom presudom i realizacijom Sporazuma Liburnia Riviera Hoteli d.d., Opatija, konačno stječe pravo vlasništva nad svim nekretninama u njezinu posjedu i temeljnom kapitalu, čime je ostvarena značajna promjena materijalne činjenice."

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21981

Only God, Muammar and Libya!

Da li to znaći da je sad LRH vlasnik 25% dionica a ne Grad Opatija. Ipak nisam pravnik.
Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako sam dobro razumio ovo bi moglo jako dignut cijenu dionice?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Prije svega pozdrav svima!

Pošto sam prozvan od kolege "beholdera" moram se javiti da sam još uvijek u ovoj dionici i to sa dosta velikim udjelom (za moje mogućnosti).Ne mislim kao kolega da je dionica LRH smeće, ali momentalno je situacija takva da na to liči.Moje mišljenje je da će za strpljive i ovdije svanuti sunce,
a ako se sporovi oko LRH riješe i to na bilo koji način, ova dionica će se vinuti u nebo, bez obzira na loše ocjene kolege beholdera.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ne razumijem kad kažeš da je LRh trenutačno smeće?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Da li to znaći da je sad LRH vlasnik 25% dionica a ne Grad Opatija. Ipak nisam pravnik.
Hvala

Ne. Država i Grad su se dogovorili da će Grad dobiti 25% dionica, a zauzvrat će za sve nekretnine na kojima su bili neriješeni vlasničko-pravni odnosi izdati valjane tabularne isprave LRH.
Ovo nije moglo stupiti na snagu dok ustavni sud ne potvrdi vlasništvo države nad LRH. Sada kada je presuda donesena, nema više nikakvih prepreka da Grad održi svoje bećanje.
Da li je to dobro za dionicu? Naravno da je. LRH postaje jedno od rijetkih turistićkih poduzeća koja s lokanom zajednicom nema neriješenih imovinsko-pravnih odnosa.

New Report

Close