LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moj doktore da prevara, ja sam mišljenja da svijet smjera ukidanju burzi u ovoj formi jer gdje ima da nešto varira po 300% a bez ikakvog razloga, na temelju nekih priča, dezinformacija ili pak vanjskih utjecaja.Pa koliko doboga vrijedi LRH, da li 200 mil eura ili 90 mil. Ako se gleda poslovanje onda bi firma s dobrim rezulatima vrijedila na temelju toga ili pak kao LRH na temelju vrhunskih hotela i pozicije koju ima, a ne na temelju nafte, mirovinaca, Američkih banaka, Gruzije ili nečeg sličnog. Nažalost kasno sam shvatio i prevaren sam pa sad ti sine čekaj.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Upravo si nam dao odgovor na pitanje "zbog čega LRH tako pada ?". U vrijeme izlaska Ostoje u LRH je ušlo puno malih špekulanata koji su očekivali brzu i laku zaradu. Kada se taj očekivani rast nije ostvarilo, većina je požurila izaći van.

Ovo jednostavno ne može biti točno, bilo je malih špekulanata i još uvijek ih ima ali, s obzirom da sam kupovao i u ta "skupa vremena", bilo je vrlo primjetno da se prodaju blokovi po 100 ili 200 komada. I to se događalo svaki dan. Tako da je vrlo iluzorno reći da su špekulanti pokupili većinu Ostojinih dionica.

[/quote]

Naravno da nisu bili samo MALI špekulanti. Bilo je i VELIKIH špekulanata. Racimo Prospectus. Ako pratiš ovu dionicu onda znaš o čemu govorim. [smiley]

Ovdje upišite svoj komentar…

"Day after yesterday"




Upravo si nam dao odgovor na pitanje "zbog čega LRH tako pada ?". U vrijeme izlaska Ostoje u LRH je ušlo puno malih špekulanata koji su očekivali brzu i laku zaradu. Kada se taj očekivani rast nije ostvarilo, većina je požurila izaći van.

Ovo jednostavno ne može biti točno, bilo je malih špekulanata i još uvijek ih ima ali, s obzirom da sam kupovao i u ta "skupa vremena", bilo je vrlo primjetno da se prodaju blokovi po 100 ili 200 komada. I to se događalo svaki dan. Tako da je vrlo iluzorno reći da su špekulanti pokupili većinu Ostojinih dionica.

[/quote]

Naravno da nisu bili samo MALI špekulanti. Bilo je i VELIKIH špekulanata. Racimo Prospectus. Ako pratiš ovu dionicu onda znaš o čemu govorim. [smiley]
[/quote]

bilo je velikih spekulanata, fondova, svakoga…ako je nalog za kupnju bio od 100 komada po 6300, onda su to veliki spekulanti sa iznosima od 630.000 po nalogu. Tocka, Amen. Izgubili su svi koji nisu izasli kada je probijena kljucna razina od 5300-5350 prema dolje…

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Mislim da je 2000 najniža razina na koju će ova dionica ići, odnosno mislim da smo dotakli dno, još prava vijest i nadam se bar nominali.
POZDRAV

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Mislim da je 2000 najniža razina na koju će ova dionica ići, odnosno mislim da smo dotakli dno, još prava vijest i nadam se bar nominali.
POZDRAV

Prema zadnjih nekoliko dana može se zaključiti da je baš tako, kada je bila najveća panika cijena je nakratko pala do 1950 kn ali se je tada javila solidna kupnja. Danas je opet prošlo 200-tak dionica uz prosjek bliže 2100 nego 2000 kn. Prodaju samo oni koji moraju a ostali čekaju rasplet dogovora sa Štrokom ili sa SN holdingom. Kada se to rasplete biti će mnogo toga jasnije a samim time će i cijena narasti. Nadam se da ćemo morati biti strpljivi još kratko vrijeme.


Mislim da je 2000 najniža razina na koju će ova dionica ići, odnosno mislim da smo dotakli dno, još prava vijest i nadam se bar nominali.
POZDRAV

teško je to reći, s obzirom da dišemo na američku slamčicu treba čekati rasplet američke krize… bojim se da tek potom možemo očekivati kakav takav ali poštniji oporavak bez ovoliko nesigurnosti i proklizavanja

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Jedino mi nije jasno tko ovoliko prodaje pošto u prvih 10 nema promjena skoro nikakvih, očito mali prodaju iz straha.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

prodaje se, po malo, nekom treba lova pa izlazi… mislim što bi se u vrhu promijenilo, fundamenti su isti, poslovanje je isto, sve je isto kao i prije godinu dana

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ipak je dionica previše pala s obzirom da se očekuje privatizacija (Štroka ili nekog drugog) i dizanje razine usluge, dok jedan SN Holding skoro ništa nije pao, a isto čeka odluku suda odnosno ne zna se kako će se situacija razrješiti.To mi nije jasno, kakvo je Vaše mišljenje.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da ali dok nema finalnog rješenja spora, šta se može očekivati??? Ovo je dionica za strpljive (btw. makar su sad sve dionice za strpljive :))) ) iako su špekulanti svojevremeno mrknuli neku kintu. Kad se riješi spor i napokon na čisto izađe ko je finalno vlasnik i kolikim udjelom, ja ne očekujem ništa osim sitnih špekulacija. Što znači naoružan sam strpljenjem i to je to.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Kad se riješi spor i napokon na čisto izađe ko je finalno vlasnik i kolikim udjelom, ja ne očekujem ništa osim sitnih špekulacija.
Kako misliš ovo?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close