LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da je 2500 kn za ovaj tjedan zaključna, bar me tješi da ima dosta prometa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Što mislite hoće li nam ovaj tjedan donijet šta dobrog?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ja mislim da se lagano kuha i da je ovo dno u ovoj godini!

živjeli!!!

Više se u dno ne bi kladio, inače kad recimo vidim na srbijanskoj burzi kako su neke dionice sada na 20% svoje najviše vrijednosti, plače mi se… ne želim plašiti, samo razmišljam na glas. Sve mi se čini da je pitanje kada će opet biti svježeg kapitala. Naravno ne treba klonuti duhom, držimo palčeve i hladimo živce

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Više se u dno ne bi kladio, inače kad recimo vidim na srbijanskoj burzi kako su neke dionice sada na 20% svoje najviše vrijednosti, plače mi se… ne želim plašiti, samo razmišljam na glas. Sve mi se čini da je pitanje kada će opet biti svježeg kapitala. Naravno ne treba klonuti duhom, držimo palčeve i hladimo živce

molim Vas da razmisljate u sebi kao i ostali
pofuk

Pozdrav svim kolegama,

iako ovaj forum pratim kao ‘gost’ već više od godinu dana, ipak sam se odlučio registrirati i aktivnije sudjelovati, pogotovo kad vidim koliko se novih ‘nick’-ova pojavilo tijekom ove zadnje korekcije na ZSE.

Što se tiče današnje trgovine i zaključne cijene za LRH, ispada kako svi opatijski hoteli Liburnie, danas vrijede ispod 100 mil. EUR (trž.kapitaliz. = 302.641 dionice x 2.300 kn = 696 mil. kn).
Malo morgen !
Ako znamo da je Štrok od Ostoje otkupio potraživanja u vrijednosti 160 mil. EUR-a, pa iako on očekuje da će mu Vlada izvršiti izvjesni povrat sredstava u vidu obeštećenja za udjel Grada Opatije, a znamo i da je BV 3.200 kn prema staroj procjeni imovine, onda ova cijena može pozivati samo na ‘hold’ ili ‘buy’. I zato, ne bojte se.

gle kolega, Liburnia ima 15 hotela ukupnog kapaciteta 1.848 soba, od čega 711 soba u 5 hotela sa 5* i 4* zvjezdice, pa ti tvoji izračuni baš i ne drže vodu. Hajde malo olovku i papir u ruke pa daj to malo realnije i profesionalnije izračunaj !

Stvarno na ovim forumima ima zlobnih ljudi koji pišu bez ikakvih argumenata. Svi smo naravno skužili da je burza prevaraa jer su fondovi našim novcem pumpali određene dionice. Međutim neke dionice su bezrazložno pale na super niske grane pa tako i LRH,a kolega beholder i drugi samo liječe svoje frustracije. Jel vi kolega znate da je pr. u Splitu danas kvadrat građevnog zemljišt a blizu mora od 500-1000 Eura, e sad mi recite koliko je u Opatiji koja je povijesno bila austrougarsko ljetovalište vrijednost 15 hotela, zemljišta i vila što LRH ima u vlasništvu. A LRH je i jako malo zadužena za razliku od drugih turista zato je i Štrok hoće, a Štrok je ako niste znali Židov, a oni se baš tako lako i ne zaleću i gube novac.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

A cije je zemljiste?

mislim da nije važno čija je zemlja nije važno niti koliko vrijedi po realnim procijenama. lrh je u trendu pada kao i cijela burza i ne nazire se dno.osobno mislim da vrijedi između 6000-7000kn


gle kolega, Liburnia ima 15 hotela ukupnog kapaciteta 1.848 soba, od čega 711 soba u 5 hotela sa 5* i 4* zvjezdice, pa ti tvoji izračuni baš i ne drže vodu. Hajde malo olovku i papir u ruke pa daj to malo realnije i profesionalnije izračunaj !

u ovo vrijeme općeg potopa papir i olovka te razno – razni izračuni i analize ne znače apsolutno ništa….zato krunicu u ruke …. [lol]

Kruha i dionica.....

Šteta što nisam spremio transakcije od jučer, izgledalo je kao da mali bježe
Znimljivo, SN kotovo da nije niti maknuo sa mjesta

New Report

Close