LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Datum objave: 30.7.2008 Rubrika: Opatija

UDRUGA UMIROVLJENILA LRH-a TRAŽI BESPLATNE DIONICE
Država dužna 40 milijuna eura

OPATIJA – Četrdeset milijuna eura evidentiran je i priznati dug države za zbrinjavanje prognanika koji su za Domovinskog rata boravili u objektima LRH-a. Tražimo povrat tog duga u dionicama koje će besplatno , a ne prodajom po sniženim cijenama, dobiti ljudi koji su u to vrijeme bili djelatnici u objektima LRH-a, a danas su u mirovini ili …

http://www.novilist.hr

Ako cijena na burzi nastavi padat, mislim da će im morat predat cijeli LRH. [lol] Nešto puno kandidata za dionice, a dionica malo [huh]

Only God, Muammar and Libya!

Ne razumijem više ništa na ovoj dionici, ako SN Holding dobije 58% dionica i proda ih Štroku, a recimo 25% ostane gradu kakvi onda radnici i penzioneri?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kad je SN dobio od države dionice LRH u zamjenu za dug iz kuponske privatizacije, javnost se bunila da je vrijednost dobivenih dionica veća od vrijednosti duga. Kad danas pogledamo cijenu dionice još će ostoja tražiti dodatnu lovu.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

I ako su bili prognanici u tim Hotelima,a država je vlasnik LRH, a vjerujem da su radnici primali plaće, kako radnici od vlasnika(države) mogu tražit dionice.
KATASTROFA

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Morat će se ovo razrješit jer neće nas primit u EU s ovakvim forama, jer zna se da je privatno vlasništvo nepovredivo a komunističke fore firma radnicima više nigdi na svijetu ne prolaze.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

a da i mi mali dioničari zatražimo neke besplatne dionice od države? čisto da budemo ravnopravni… evo nama skromnih 10% gratis [proud]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Morat će se ovo razrješit jer neće nas primit u EU s ovakvim forama, jer zna se da je privatno vlasništvo nepovredivo a komunističke fore firma radnicima više nigdi na svijetu ne prolaze.

kako se situacija razvija nećemo mi još slijedećih 10 godina u EU, ne samo zbor ovog već i zbog svega i svačega što samo iskače po novinama svaki dan… mislim, mi smo valjda država gdje se novinari ne moraju brinut da neće imat čim ispunit novine [lol]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ovi radnici su zaista biseri,zbilja majka svašta rodi

"Only dead fish swim with the stream"

"Mala" razlika između svih tih koji traže dionice je što bi "jedni" vrlo skoro mogli imati sudsku presudu a drugi nemaju ništa osim želje i lokalnih izbora kao zaleđa


Kad je SN dobio od države dionice LRH u zamjenu za dug iz kuponske privatizacije, javnost se bunila da je vrijednost dobivenih dionica veća od vrijednosti duga. Kad danas pogledamo cijenu dionice još će ostoja tražiti dodatnu lovu.

Zato jer su računali po nominali.[rolleyes]


Ne razumijem više ništa na ovoj dionici, ako SN Holding dobije 58% dionica i proda ih Štroku, a recimo 25% ostane gradu kakvi onda radnici i penzioneri?

Radnici traže jer su valjda od dijela plaća sudjelovali u obnovi hotela.
Penzioneri traže jer se valjda za njihovog doba hoteli rabe kao skloništa za izbjeglice.
Grad je dobio, sigurno zbog izbora.
E da i ne zaboravimo najvažnije, lokalne poduzetnike.[lol]

Only God, Muammar and Libya!

Gospodo, to što radnici traže naknadu je savršeno logično!
Naprimjer, ja sam vlasnik hotela a ti kod mene radiš kao sobarica. U svoj hotel smjestim npr. prognanike. Tko ima pravo tražiti naknadu? Pa sobarica, naravno! Nije li to logično?
Jedno je sigurno, ljudska glupost nema granica! [lol]

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Slaže se kolega MARKS, EInstein je rekao da su dvije stvari beskonačne (svemir i ljudska glupost), a da za ovo prvo nije siguran. Sreća je da će nas Europa prisilit da razmišljamo kako nam niko ništa neće dati već da se samo radom i dobrom idejom može nešto zaraditi, a ne vikom i demagogijom.
POZDRAV

Imam fantomske dionice

New Report

Close