LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva navala

svi oće LRH po 2400

smiješno je tko to prodaje
il je očajan
il lud
il jako dobro zna što radi


SKandalozna prodaja od strane Fondova svojim istim grupacijama …SKANDAL !

A meni se baš čini da danas tu fondovi spašavaju stvar.

pa na ovim malim količinama lako je srušit cijenu, naročito sada kad su dionice opet krenule dolje… dovoljno je da recimo neko tko je uzeo dosta dionica ne kredit, dobije margin call koji nemože podmirit i banka automatski prodaje…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Meni je s druge strane drago kad se proda veći broj donica jer ima interesa, mislim da će jako skoro nešto pozitivno bit s ovom dionicom

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

riječi ti se pozlatile jerbo ja sam već na rubu živaca 🙂 da nije ovako loša situacija na tržištu vjerojatno bi ih se riješio i ubacio u nešto kratkoročno perspektivnije, no s obzirom na ovo crvenilo, čovjeku postane svejedno

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ovo je vjerovatno jedina dionica uz SN Holding koja bi potaknuta preuzimanjem mogla porasti tako da mislim da nisi pogriješio.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Zaista, uz SN i LRH ne vidim koja bi dionica mogla baš jako uzletjeti u ovom trenu a da nije riječ o kompletnoj promjeni trenda cijelog tržišta.

Cijenim Vaše mišljenje kolega Pjero jer ste vrhunski pogodili za LCDS. Pozdrav

Imam fantomske dionice

Za sada se cijena brani na 2500 kn. Na kraju je bilo čiščenje aska sa preko 100k kuna, jedna transakcija u 15,53 h. Sutra će biti interesantan dan za ZSE, pa tako i na LRH. Petak – dan za metak! [thumbsup]

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


Cijenim Vaše mišljenje kolega Pjero jer ste vrhunski pogodili za LCDS. Pozdrav

Nebi se htio previše hvalit ali jako dobro sam pogodio i za INU i BLSC a manje više i HT.
Jedino me vaš nick me još više podsječa na jedan veliki promašaj-KORF.
Još uvijek ga imam par sto komada a lijepo ste rekili da je trabalo van na 120-130.
Pozdrav

I naravno evo 100 da pokažem koliko cijenim kvalitetna razmišljanja ovima koji nam dijele jedinice [lol]

Istina KORF je moj veliki promašaj, al šta možeš život ide dalje, čekam bolja vremena

Imam fantomske dionice

New Report

Close