LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel ovo skriveni nalog na prodaji na 2745?

Čini se da jest.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Kad bi se trebao riješiti upravni spor s SN Holdingom, te koliko bi po vama bila fer vrijednost LRH.
Hvala

DURCHSCHLAGKRAFT

Čini se da se danas prodaja malo povukla. 10 nalog na prodaji je 3190 kn. Nema više skrivenih naloga na 2745 kn. Trenutno se i ne čini tako loše.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Pogledao sam forum di kažu da je Štrok ponudio 90 milijuna eura za oko 59% LRH jeli to istina?

DURCHSCHLAGKRAFT

Kerum je Hotel Marjan platio 25 mil. eura a LRH s svojih 15 Hotela, zemljištem i vilama vrijedi barem 250 milijuna, pa me čudi kako to da onda nema nekog interesa za ovu dionicu, možda je razlog nizak free float pa fondovima i mirovincima nije interesantna. Što mislite?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kerum je Hotel Marjan platio 25 mil. eura a LRH s svojih 15 Hotela, zemljištem i vilama vrijedi barem 250 milijuna, pa me čudi kako to da onda nema nekog interesa za ovu dionicu, možda je razlog nizak free float pa fondovima i mirovincima nije interesantna. Što mislite?


Slažem se sa procjenom. Uostalom, sam Štrok je prije 2 dana rekao kako Opatijskih 25% LRH vrijedi 70 milijuna eura. U prijevodu, špekulira se o vrijednosti od 250-300 milijuna eura (prema čemu bi vrijednost dionice trebala biti cca 7000 kn). Naravno, ukoliko bude Štrok preuzimao LRH isti će dobiti po nominalnoj vrijednosti (3200 kn dionica), što je dva do tri puta manje od pretpostavljene fer vrijednosti.
Što se tiče free floata, te je svakako određeni problem. Trenutno se trguje sa samo 10tak % dionica.
No i to su deseci milijuna kuna, nije ni to zanemarivo.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Da li je u sporu s državom SN Holding tražio naplatu od države u dionicama LRH po nominalnoj cijeni, te zašto onda Ostoja prodaje Štroku potraživanje po nominali ako realno vrijedi bar duplo. Jel bilo zadnjih dana šta na vijestima o LRH.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kolika su tvoja očekovanja MARKS ja bih zadovoljan s 4000-4500 kn.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Da li je u sporu s državom SN Holding tražio naplatu od države u dionicama LRH po nominalnoj cijeni, te zašto onda Ostoja prodaje Štroku potraživanje po nominali ako realno vrijedi bar duplo. Jel bilo zadnjih dana šta na vijestima o LRH.

Kako znaš da je Ostoja prepustio Štroku potraživanja po nominali?
Nitko ne zna sadržaj sporazuma Ostoja-Štrok. Samo znamo da je prepustio Štroku potraživanje, ali ne znamo za koji iznos ni pod kojim uvijetima. Budi siguran da je i Ostoja zadovoljan. Uostalom, nagađalo se da će dobiti spor protiv države.
Ja sam sa eventualnim ulaskom Štroka zadovoljan, i vjerujem kako bi u tom slučaju dionica LRH išla više od 5000 kn. Prema nekim pričama, takva bi vijest trebala izaći ovaj mjesec.
Živi bili pa vidjeli.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Znači misliš da ako dođe vijest da je Štrok ušao u LRH da će dionica narasti, zašto svi spominju 9 mjesec, da li je to radi SN Holdinga i rješenja suda pred upravnim sudom. Jer ako dođe rješenje u korist SN Holdinga onda je isplativije uzet dionice SN Holdinga. Inače sam ušao u LRH u solidnom broju pa te pitam za mišljenje.
Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Znači misliš da ako dođe vijest da je Štrok ušao u LRH da će dionica narasti, zašto svi spominju 9 mjesec, da li je to radi SN Holdinga i rješenja suda pred upravnim sudom. Jer ako dođe rješenje u korist SN Holdinga onda je isplativije uzet dionice SN Holdinga. Inače sam ušao u LRH u solidnom broju pa te pitam za mišljenje.
Hvala

Bravo. Mudro zboriš. [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Čak i ako SN izgubi spor (govorim samo o slučaju LRH, ne sumnjam da će SN kad tad masno naplatiti svoja potraživanja) otvara se prostor za privatizaciju LRH bilo sa Štrokom ili nekim drugim i to je po meni prednost LRH pred SN holdingom.
Imam obje dionice u gotovo jednakim omjerima.

New Report

Close