LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

spominje se lrh u jutarnjem…izgleda da će dogovor štroka sa vladom teći lakše nego što se mislilo…vlada je spremna a spreman je i štrok…u rujnu očekujte rješenje up sa ovom dionicom!!! [thumbsup]

živjeli!!!

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,8,28,ciscenje_portfelja,131305.jl

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

ajde nadajmo se da će se ta sapunica napokon riješiti

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Da i Muzur prema ovome članku ne uvjetuje dolaska Štroka sa onim famoznim "diskontnim prodajama za one, koji su propustili priliku" u 90-ima. Pa da jim država prodaje za početak po… nominali? 🙂

ima kakvih novosti sa skupštine od 29. kolovoza?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Zanimljivi intervju sa Štrokom u Jutarnjem listu :

Vaš link

Dva citata su jako zanimljiva ;

Ako po­sti­gne spo­ra­zum s Vla­dom, Štrok bi u pe­tna­e­stak obje­ka­ta LRH ulo­žio više od 200 mi­li­ju­na eu­ra.

i drugi još važniji ;

• Su­gla­sni ste, da­kle, s ti­me da Grad Opa­ti­ja za­dr­ži 25 po­sto plus je­dnu di­o­ni­cu tvr­tke?

– Pod odre­đe­nim uvje­ti­ma, jer tre­ba na­gla­si­ti da se 25 po­sto plus je­dna di­o­ni­ca odno­si na više od 70 mi­li­ju­na eu­ra.

Ako ja znam računati 70 milijuna eura za 25 posto dionica iznosi cca 280 milijuna za cijeli LRH osnosno cca 925 eura ili 6615 kn ?!?

Komentari ?

Ako po­sti­gne spo­ra­zum s Vla­dom, Štrok bi u pe­tna­e­stak obje­ka­ta LRH ulo­žio više od 200 mi­li­ju­na eu­ra.

i drugi još važniji ;

• Su­gla­sni ste, da­kle, s ti­me da Grad Opa­ti­ja za­dr­ži 25 po­sto plus je­dnu di­o­ni­cu tvr­tke?

– Pod odre­đe­nim uvje­ti­ma, jer tre­ba na­gla­si­ti da se 25 po­sto plus je­dna di­o­ni­ca odno­si na više od 70 mi­li­ju­na eu­ra.


A kako on to misli uložiti tih 200 mio EUR-a u LRH?
Kroz dokapitalizaciju? Onda bi ga i grad morao pratiti ako želi zadržati svojih 25+1 %. Grad bi morao uložiti cca 50 mio EUR-a u dokap ako želi zadržati omjer. Čini mi se previše za Opatiju.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ako po­sti­gne spo­ra­zum s Vla­dom, Štrok bi u pe­tna­e­stak obje­ka­ta LRH ulo­žio više od 200 mi­li­ju­na eu­ra.

i drugi još važniji ;

• Su­gla­sni ste, da­kle, s ti­me da Grad Opa­ti­ja za­dr­ži 25 po­sto plus je­dnu di­o­ni­cu tvr­tke?

– Pod odre­đe­nim uvje­ti­ma, jer tre­ba na­gla­si­ti da se 25 po­sto plus je­dna di­o­ni­ca odno­si na više od 70 mi­li­ju­na eu­ra.


A kako on to misli uložiti tih 200 mio EUR-a u LRH?
Kroz dokapitalizaciju? Onda bi ga i grad morao pratiti ako želi zadržati svojih 25+1 %. Grad bi morao uložiti cca 50 mio EUR-a u dokap ako želi zadržati omjer. Čini mi se previše za Opatiju.

[/quote]

Postoje razni načini kako uložiti tih 200 milijuna eura u LRH. Jedino važno je da ti novci podignu poslovanje na profitabilniji nivo. Ja osobno smatram da bi za sve ( za dioničare, za Opatiju, za vladi i za Štroka ) bilo najbolje da se taj dogovor ostvari, da Štrok preuzme LRH. Naravno da bi u tom slučaju dionica momentalno skočila ponovo blizu 4000 kn, kratkoročni špekulanti bi izletili a mi ostali ( sebe ubrajam u dugoročne investitore ) bi gledali LH na preko 1000 eura kroz koju godinu !

Postoje razni načini kako uložiti tih 200 milijuna eura u LRH. Jedino važno je da ti novci podignu poslovanje na profitabilniji nivo. Ja osobno smatram da bi za sve ( za dioničare, za Opatiju, za vladi i za Štroka ) bilo najbolje da se taj dogovor ostvari, da Štrok preuzme LRH. Naravno da bi u tom slučaju dionica momentalno skočila ponovo blizu 4000 kn, kratkoročni špekulanti bi izletili a mi ostali ( sebe ubrajam u dugoročne investitore ) bi gledali LH na preko 1000 eura kroz koju godinu !


Ma sve je to OK, ali ako bi Štrok probao provesti dokap (ne bi me čudilo) treba imati sredstva spremna za to. Tu mislim i na nas male investitore.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Postoje razni načini kako uložiti tih 200 milijuna eura u LRH. Jedino važno je da ti novci podignu poslovanje na profitabilniji nivo. Ja osobno smatram da bi za sve ( za dioničare, za Opatiju, za vladi i za Štroka ) bilo najbolje da se taj dogovor ostvari, da Štrok preuzme LRH. Naravno da bi u tom slučaju dionica momentalno skočila ponovo blizu 4000 kn, kratkoročni špekulanti bi izletili a mi ostali ( sebe ubrajam u dugoročne investitore ) bi gledali LH na preko 1000 eura kroz koju godinu !


Ma sve je to OK, ali ako bi Štrok probao provesti dokap (ne bi me čudilo) treba imati sredstva spremna za to. Tu mislim i na nas male investitore.
[/quote]

To je točno, treba i o tome razmišljati.


Zanimljivi intervju sa Štrokom u Jutarnjem listu :

Vaš link

Dva citata su jako zanimljiva ;

Ako po­sti­gne spo­ra­zum s Vla­dom, Štrok bi u pe­tna­e­stak obje­ka­ta LRH ulo­žio više od 200 mi­li­ju­na eu­ra.

i drugi još važniji ;

• Su­gla­sni ste, da­kle, s ti­me da Grad Opa­ti­ja za­dr­ži 25 po­sto plus je­dnu di­o­ni­cu tvr­tke?

– Pod odre­đe­nim uvje­ti­ma, jer tre­ba na­gla­si­ti da se 25 po­sto plus je­dna di­o­ni­ca odno­si na više od 70 mi­li­ju­na eu­ra.

Ako ja znam računati 70 milijuna eura za 25 posto dionica iznosi cca 280 milijuna za cijeli LRH osnosno cca 925 eura ili 6615 kn ?!?

Komentari ?

Vjerojatno priča o fer cijeni LRH, do koje se može doći elementarnom matematikom, zbrajanjem.
(malo se zanio uslijed euforije)

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Jel ovo skriveni nalog na prodaji na 2745?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close