LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pjero
Ovo sa fondom je da ti muka dodje, nemam volje niti komentirati

Guranje glave u pjesak je osobina noja,barem bila.A sad i igrači na burzi počeli raditi isto.Nebu dobro .A lrh nezaustavljivo tone,neće vas valjda zavarati ovaj jadnik na kraju s jednom dionicom.Soros najavljuje največu krizu kakva nije zabilježena u povjesti,Fannie i Fredie pred bankrotom……a vi očekujete oporavak turističkog sektora.Uronuli hoteli LRH građeni za vrijeme austrougara neće trajati još dugo.Neke od njih je jeftinije porušiti nego renovirati.Pamet u glavu ljudi,skladišta nafte na vidiku (Omišalj),vjerojatno i skladišta plina uskoro,zabrana kupanja zbog prljave zagađene vode……nema vam ova Opatija veze s onom prije 150 godina kad su je austrougari izgradili.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ovo s fondom je danas u poslovnom dnevniku na cijeloj stranici…..izgleda da kolega lavgar ne brblja gluposti.
Inače,imam ideju al se bojim da mi je ne ukradu. [lol] Naprimjer ako bi pretvorili sve hotele u vlasništvu LRH u elitne staračke domove siguran sam da bi bili puni i to bi bio pun pogodak.Iz cijele EU bi došli ljudi provesti starost u Opatiji.Penzionere nije briga za onečiščene plaže,njima je važna blaga klima a to Opatija ima.Dolazili bi bogati nasljednici posjetiti bogate penzionere,trošilo bi se šakom i kapom………i ja bi rezervirao sobu kad dođe vrijeme.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Uronuli hoteli LRH građeni za vrijeme austrougara neće trajati još dugo.Neke od njih je jeftinije porušiti nego renovirati.Pamet u glavu ljudi,skladišta nafte na vidiku (Omišalj),vjerojatno i skladišta plina uskoro,zabrana kupanja zbog prljave zagađene vode……nema vam ova Opatija veze s onom prije 150 godina kad su je austrougari izgradili.

lavgar, jesi li ti ikada bio u Opatiji?

Svi strani i domaći analitičari ocijenili su Opatiju kao top-destinaciju uz bok Dubravniku. Osim toga, nebrojeno puta je ocijenjna kao destinacija sa najvećim potencijalom za razvoj na Jadranu. Cijene nekretnina rastu iz dan u dan. Najskuplji kvadrat stana u Hrvatskoj prodan je u Opatiji prije par mjeseci (vila bunker 23.000 EUR/m2). Misliš da će se zaista jednog dana zabraniti kupanje u Opatiji?

Pričaš o rušenju hotela, ma koje bi ti to hotele rušio??
[lol]

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

@MARKS
lavgar, jesi li ti ikada bio u Opatiji?

Bio.I opet idem.I nije tako loša,ta Opatija.Ali prijatelju,tema je LRH. A lrh nije Opatija,lrh je uronula hrpa hotela.O tome ja pričam.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

lavgar,

Prema današnjoj cijeni dionice LRH vijedi 117 milijuna eura.
Prema nominalnoj cijeni dionice LRH vrijedi nešto preko 134 milijuna eura.
Tržišna vrijednost nekretnina LRH danas je cca 320 milijuna eura (koliko bi recimo bio spreman platiti Goldman Sachs), uz napomenu da je LRH vrlo skromno zadužen.
Revalorizacija nije rađena 15tak godina.
O tome ja pričam.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

kažeš oronula hrpa hotela! živim u istri i mogu ti reći da ljudi plaćaju za ruševine (znaći hrpa kamenja)
gadne pare…a ti hajde probaj u centru opatije kupiti oronuli hotel za 1000eura kvadrat koliko sad vrjedi lrh cca kad se podjele metri sa ukupnom vrjednosti dionica!!

živjeli!!!


lavgar,

Prema današnjoj cijeni dionice LRH vijedi 117 milijuna eura.

Prema današnjoj 114.660.000€

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

jao što su vam i tu došli ova 2 pacijenta drobit o skidanju s burze? [rolleyes]

a baš sam dao savjet na varteksu golubu da mu bolje kad već pikira na nekretnine, zemljišta i ostalo
onda lrh ubost!? [smiley]

Evo i mene u Opatiju pod stare dane!!

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,8,27,vlada_fondovi,131207.jl

evo nešto se spominje i LRH…govori se i o procijeni stvarne vrijednosti poduzeća koje bi trebale ući u ZIF…lrh neće u ZIF, ali bi se procjena vrijednosti prije privatizacije mogla odnositi i na nju



Uronuli hoteli LRH građeni za vrijeme austrougara neće trajati još dugo.Neke od njih je jeftinije porušiti nego renovirati.Pamet u glavu ljudi,skladišta nafte na vidiku (Omišalj),vjerojatno i skladišta plina uskoro,zabrana kupanja zbog prljave zagađene vode……nema vam ova Opatija veze s onom prije 150 godina kad su je austrougari izgradili.

lavgar, jesi li ti ikada bio u Opatiji?

Svi strani i domaći analitičari ocijenili su Opatiju kao top-destinaciju uz bok Dubravniku. Osim toga, nebrojeno puta je ocijenjna kao destinacija sa najvećim potencijalom za razvoj na Jadranu. Cijene nekretnina rastu iz dan u dan. Najskuplji kvadrat stana u Hrvatskoj prodan je u Opatiji prije par mjeseci (vila bunker 23.000 EUR/m2). Misliš da će se zaista jednog dana zabraniti kupanje u Opatiji?

Pričaš o rušenju hotela, ma koje bi ti to hotele rušio??
[lol]
[/quote]

Ako se dobro sjećam prije par mjeseci je lavgar kupio 100 kom po 3500kn i bio vatreni navijač LRH. Ko bi ovdje znao kad ko govori istinu, a kad laže.
Kod nekih to najviše ovisi je li bi kupili ili prodali

Lavger je po mome siječanju pljuvao na veliko po LRH,pa je onda ušao sa 100 kom. na 3500kn (po njegovoj priči),pa onda za par dana prodao za 3000kn,pa sada opet neka pljuvačina.
Ljudi nemojte nasjedati na hrpu gluposti šta neki piskaraju ovdje po forumu.
I nemojte donositi svoje investiciske odluke,na osnovi nečjih gluposti što se ovdje svakoga dana može sve više pročitati.Nažalost!

New Report

Close