LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prava LRH skacee po 10% dnevno.

Ljudi moji…
nemojte obećavati ovce i novce i graditi kule od karata i maštati…
kada dodje taj novi vlasnik, bilo tko, taj X.Y. prva stvar koju će napraviti je dokapitalizacija..a to znači samo jednu stvar, a to je RAZVODNJAVANJE KAPITALA…za onog tko ne zna što je to, neka ne ulaže više i neka ne čita ovaj forum…
treba uložiti 80 do 100.000 EURA PO SOBI…ljudi to zahtjeva dokapitalizaciju i to veliku, sa velikim iznosima…savjetujem sve ljude da ne riskiraju jer cijena može zbog dokapitalizacije pasti i pitanje je da li će imati novca da uplate dokapitalizaciju…
eto to je moj stav.

…u današnjem N.listu…
Goran Štrok, vlasnik Jadranskih luksuznih hotela (JLH), jučer je na konferenciji za novinare koju je održao s opatijskim gradonačelnikom dr. Amirom Muzurom potvrdio zanimanje JLH za preuzimanje većinskog paketa dionica Liburnia Riviera Hotela (LRH) i ulaganje u opatijske hotele,u koje je spreman uložiti 200 milijuna eura…


Ljudi moji…
nemojte obećavati ovce i novce i graditi kule od karata i maštati…
kada dodje taj novi vlasnik, bilo tko, taj X.Y. prva stvar koju će napraviti je dokapitalizacija..a to znači samo jednu stvar, a to je RAZVODNJAVANJE KAPITALA…za onog tko ne zna što je to, neka ne ulaže više i neka ne čita ovaj forum…
treba uložiti 80 do 100.000 EURA PO SOBI…ljudi to zahtjeva dokapitalizaciju i to veliku, sa velikim iznosima…savjetujem sve ljude da ne riskiraju jer cijena može zbog dokapitalizacije pasti i pitanje je da li će imati novca da uplate dokapitalizaciju…
eto to je moj stav.

A od kud Opatiji toliki novci za dokapitalizaciju? Misliš da će nju izuzet? A ako se odvrti dokapitalizacija bez Opatije, Opatija više neće imati 25% + 1.
[huh]

Only God, Muammar and Libya!

Evo cijelog teksta iz današnjeg Novog lista :

Opatija ima ogromnu perspektivu…budući vlasnici će uložiti novce za bolju kvalitetu…
a Boso što priča, su male priče za djecu za LRH.

www.savezbezimena.com

Lijepa kupnja se slaze na LRH, da to malo vidimo.
Omjer i K-P:

And God says let there be light and be light, and it was good...


Ljudi moji…
nemojte obećavati ovce i novce i graditi kule od karata i maštati…
kada dodje taj novi vlasnik, bilo tko, taj X.Y. prva stvar koju će napraviti je dokapitalizacija..a to znači samo jednu stvar, a to je RAZVODNJAVANJE KAPITALA…za onog tko ne zna što je to, neka ne ulaže više i neka ne čita ovaj forum…
treba uložiti 80 do 100.000 EURA PO SOBI…ljudi to zahtjeva dokapitalizaciju i to veliku, sa velikim iznosima…savjetujem sve ljude da ne riskiraju jer cijena može zbog dokapitalizacije pasti i pitanje je da li će imati novca da uplate dokapitalizaciju…
eto to je moj stav.

Ne znam cemu taj tekst i takav stav, pa nisu oni zeljni ugusiti male dionicare, jedina najjaca destinacija na jadranu, ili samo obanjujes kada nis kupovao po 2200, ili malo vise.
Neargumenrirani i neutemeljeno, ja skupljam, imam i imati cu jos vise, i vjerujem u nju.
Nijel ok takvo pisanje, zna ste je Opatija, ali ako je nemas, cuemu pisati brljezgati?!

And God says let there be light and be light, and it was good...

P.S. Boso, stav je jedno, a relevantne cinjenice sasvim drugo, ali bitno da se pise:))

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Krenuli smo krenuli:))

K-P

And God says let there be light and be light, and it was good...

Trojica od četvorice sudionika u ovoj priči su se već usuglasila (Opatija, Štrok i SNHO). Četvrti i najvažniji je Vlada . Ukoliko Vlada prihvati ponudu i krene u nagodbu onda sigurno neće dati svoj udio za 3500 kn po dionici jer bi javnost reagirala negativno. Sjetimo se da je SNHO prije godinu dana prodao svoj udio po prosjecnoj cijeni cca 6000 kn. Toga je svjestan i Štrok. Zbog toga i ova pojačana kupnja kojoj je cilj dići cijenu na državi prihvatljivu razinu. Bilo bi interesantno znati tko i u čije ime gura LRH prema up. [wink]

tko kaže da će biti dokaitalizacije? puno jednostavnije je kupiti dionice i na temelju asseta firme uzeti kredit kojim se može financirati razvoj. Tako neće pasti cijena a isti efekt se postiže

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

spade – ajd ne drukaj… kud smo krenuli? kaj sa 100 prodanih dionica

cadilac- ne bi se kladio da će vlada dati dionice po 6000,00… nema nikakvih naznaka za to, a već smo u prošlosti vidjeli da naša vlada daje dionice najvrjednijih firmi budzašto, tako da bojim se to ovisi o njihovim internim dogovorima. Da se LRH planira skupo prodat već bi revalorizacija bila napravljena, a ovako još uvijek ima dosta prostora za manipulacije.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

New Report

Close