LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SNHO raste,a LRH pada….nema logike. Očito da u LRH ima previše malih koji misle da će cijena ponovo na 2xxx Kn, ali mislim da su se prevarili. S druge strane netko tko je blizak SNHO-u zna što se događa i strpljivo kupuje.

Dobro jutro!
Naravno da nema logike i to je dokaz da ove priče o Štroku i Ostoji ne drže vodu. To su gluposti…
LRH će dobiti Ostoja i to većinski paket…..najvjerojatnije, kada sud dosudi….
i jos nešto…kada sam ja govorio kako LRH ne valja….eto vam potvrde u interview’u od Štroka prije par dana…a tu se LRH kuje u nebesa….
to je samo dokaz da ima jaku puno navlakača koji zarađuju na šišanju ovaca…
pozdrav

Ti ili si u Upravnom sudu ili u Vladi pa znaš kako će se situacija odigrati [tongue]. Po tebi LRH ne valja, a Štrok je za nju spreman platiti 230 mil Eura.

Dobro jutro!
Naravno da nema logike i to je dokaz da ove priče o Štroku i Ostoji ne drže vodu. To su gluposti…
LRH će dobiti Ostoja i to većinski paket…..najvjerojatnije, kada sud dosudi….
i jos nešto…kada sam ja govorio kako LRH ne valja….eto vam potvrde u interview’u od Štroka prije par dana…a tu se LRH kuje u nebesa….
to je samo dokaz da ima jaku puno navlakača koji zarađuju na šišanju ovaca…
pozdrav


Gdje ste vi to kolega u interview-u sa Štrokom pročitali da LRH ne valja? Štrok je pričao u superlativima i potencijalu LRH-a i Opatije.
Ne razumjem koji je smisao Vašeg posta.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Dobro jutro!
Naravno da nema logike i to je dokaz da ove priče o Štroku i Ostoji ne drže vodu. To su gluposti…
LRH će dobiti Ostoja i to većinski paket…..najvjerojatnije, kada sud dosudi….
i jos nešto…kada sam ja govorio kako LRH ne valja….eto vam potvrde u interview’u od Štroka prije par dana…a tu se LRH kuje u nebesa….
to je samo dokaz da ima jaku puno navlakača koji zarađuju na šišanju ovaca…
pozdrav

jack102, 23.05.2008. u 14:34

Molim Vas tko se ne razumije u pojedinu dionicu neka je i ne komentira. Svakim takvim komentarom ovaj forum gubi na vrijednosti.
Iznosite svoje činjenice i istinu a ne besmislice.
Odite malo na vikend po Opatiji pa pogledajte tih 15 hotela i njihove sadržaje i pozicije tik uz more.
Tada razgledajte i okolne hotele i za koju cijenu kupljeni toliko da imate uvid u stvarno stanje stvari.
Možete otići na stranicu nekretnina pod Opatija pa vidite po kojoj cijeni se prodaju stanovi i kuće uz more gdje Rusi ne pitaju za cijenu asve je manje za prodaju.
Muzur je rekao da bi htio da bude više različitih brandova u Opatiji a ne smo jedn npr. Štrok. Još malo pa se budu svi trgali za te hotele, tko ponudi veću cijenu njegovo je. Na kraju dana malo se bacite u more i okupajte….da se poslože stvarcice u glavi.
Budući Monte Carlo !!

www.savezbezimena.com

U današnjem Novom listu :
Upravo što sam govorio u prethodnom postu.

RAZGOVOR:
GORAN ŠTROK, VLASNIK JADRANSKIH LUKSUZNIH HOTELA, O ŽELJI ZA PREUZIMANJEM VLASNIŠTVA NAD LIBURNIA RIVIERA HOTELIMA

U Opatiju dovodim Four Seasons i Ritz Carlton

Imao sam i kontakte s gradonačelnikom Opatije dr. Amirom Muzurom te sam ga upoznao sa svojim planovima i dobio podršku. Samoinicijativno sam pristupio Darku Ostoji jer sam za ulaganja u opatijski turizam zainteresiran već više od deset godina

Ovdje je prilog iz Novog lista:

Ja mislim da svaki kometar bio bi suvišan, napokon da i Opatija zablista

[proud]

www.savezbezimena.com

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285C2863285D2863285A285828582860286328962897289E2863289C288D2895288D2863285B285C285D285C285C285928632863286328592863F

evo i link tko voli opširnije pročitati…..

Nastavlja se…

"Muzur obišao Štrokove hotele u Dubrovniku

RIJEKA – Na poziv Gorana Štroka i »Jadranskih luksuznih hotela«, gradonačelnik Opatije dr. Amir Muzur ovog je vikenda posjetio Dubrovnik i tamošnje hotele grupacije koja je zainteresirana za preuzimanje većinskog vlasništva nad »Liburnia riviera hotelima«…"

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A285D2863285D2863285A285828582860286328962897289E28632863285B285C285D285F285B285B28632863286328592863R

Only God, Muammar and Libya!


Nastavlja se…

Muzur obišao Štrokove hotele u Dubrovniku


Štrok je u ofenzivi. Očito mu je jako stalo i drži da je ovo povoljan trenutak. Lobira na sve strane.
Ja i dalje mislim da je on dobro rješenje za LRH.

Za sada nema previše negativnih reakcija na ovakvo rješenje spora.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ajmo sad malo konkretnije. U Jutarnjem je pisalo da je Strok spreman isplatiti odstetu SNHO-u od 70 mil. Eura za 25% LRH koji su dodjeljeni Opatiji. U slucaju da Vlada zagrize udicu i pristane na nagodbu to bi znacilo da Strok ima obvezu podnosenja javne ponude po stvarnoj cijeni kojom bi platio LRH. U tom slučaju LRH je trenutno best buy na ZSE [thumbsup]

Ove prodaje… Koja bi trebala biti cjena ako bi Štrok dao ponudu za preuzimanje…?


Ove prodaje… Koja bi trebala biti cjena ako bi Štrok dao ponudu za preuzimanje…?

Pa valjda ona koju bi platio državi i SNHO-u.

Ali ako uspije, da iznese ponudu PRIJE nego se službeno nagodi sa državom, onda bi cjena mogla biti na ovim razinama… BTW: imam puno LRH i samo pokušavam rezonirati kretanje cjene poslednjih par dana (ništa mi nije jasno).

New Report

Close