LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krasno je da se nešto događa 🙂 Čekajte da za par dana štrok i Ostoja udu gosti u Otvorenom… onda je to kraj .. ode sve u nebesa ko i CRAL s kraja godine 🙂

Ovo je super vijest i skroz realan scenarij. Svi dobivaju. Štrok se nagodi sa Ostojom, a država preda "našem" čovjeku .. strateškom ulagaču LRH i dobije 70mil Eura. Štroku ostaje LRH. Krasna Win win situacija.. da parafraziram vrlog nam premijera.

pozdrav strpljivima.

Štrok preuzima od Ostoje borbu za Liburnia Riviera hotele

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=212938a6-42a4-4ff0-8da9-e0e5c1f492dc&open=sec

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo javio se netko [rolleyes]

Linić: Pitajte Sanadera za LRH

RIJEKA – Glasnogovornica Jadranskih luksuznih hotela Daniela Mihalić potvrdila nam je da je Goran Štrok zainteresiran za ulazak na opatijsko područje. Podsjetimo i da je Štrok u nekoliko javnih nastupa pokazao interes za širenje hotelskog biznisa na sjeverni Jadran. Isto tako pokazao je interes za objekte LRH, kao i da je, zato što po …

http://www.novilist.hr

Piše da će biti dostupno za 6 sati. [huh]

Only God, Muammar and Libya!

http://www.vecernji.hr/home/manager/3083963/index.do

No Darko Ostoja danas kaže da su sudski postupci u tijeku i dok je god tako, SNHolding nije u mogućnosti razgovarati o toj temi niti sklapati dogovore.

prema ovome, i da je doslo do sporazumaa Ostoja/Strok tada Ostoja ne bi dao ovakvu izjavu.

Kladim se da je ovo jos jedna vrsta financijskog inzinjeringa, gdje je namjerno pustio ovu pricu o smanjenju potrazivanja i o prodaji za manju svotu i to sa jednim jedinim ciljem…a to je kako bi se sto vise ljudi iskrcalo na 450 kuna, on to lijepo pokupovao, i nakon sto stekne 75% radio dokapitalizacije ili eventualno cijeli otkup.

On je pametan covjek, isto kao sto je i njegov kompanjon Ratko Bajakic…njih dvojica dobro znaju da je ovo vrijeme (vrijeme pritiska EU za pravosudje, reforme, brodogradnja ) najbolje vrijeme za izvrsiti pritisak na Vladu (uz pomoc Eltza i Austrijanaca), tj. da ce ona morati popustiti….kada je i on sam ovoliko dugo cekao, uvjeren sam kako je ovo potpuna dezinformacija javnosti preko medija…nakon ovoliko cekanja ne bih on odustao od LRH ili 170 milijuna EURa u zamjenu za spomenuti iznos.

Takvo sto jednostavno nije racionalna stvar za uciniti.
To je moje osobno misljenje.

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


….kada je i on sam ovoliko dugo cekao, uvjeren sam kako je ovo potpuna dezinformacija javnosti preko medija…nakon ovoliko cekanja ne bih on odustao od LRH ili 170 milijuna EURa u zamjenu za spomenuti iznos.

Takvo sto jednostavno nije racionalna stvar za uciniti.
To je moje osobno misljenje.

Nisam siguran, ali mislim da se 70M eura odnosi na onaj dio koji je dobila Opatija. Ostatak od 59% je predmet dogovora.



….kada je i on sam ovoliko dugo cekao, uvjeren sam kako je ovo potpuna dezinformacija javnosti preko medija…nakon ovoliko cekanja ne bih on odustao od LRH ili 170 milijuna EURa u zamjenu za spomenuti iznos.

Takvo sto jednostavno nije racionalna stvar za uciniti.
To je moje osobno misljenje.

Nisam siguran, ali mislim da se 70M eura odnosi na onaj dio koji je dobila Opatija. Ostatak od 59% je predmet dogovora.

[/quote]

točno tako…..59% za preostali dug plus ono što je dobila Opatija ( po njihovoj procijeni 70mil EURA)
ako su se za toliko složili za dionice koje je dobila Opatija to bi bilo negdje oko 7000 kuna po dionici……..

Ne znam kolege moje zbog čega se uzbuđujete toliko o trenutno cijeni. Po svim ovim događanjima oko LRHa vidi se da je ova cijena i više nego povoljna za ulaz u ovu dionicu. Kratkoročni špekulanti prodaju jer misle da će je kupiti niže. Ovo je dionica koja se danas kupuje za unuke.

Iskreno, ja sam danas očekivao bolju izvedbu LRH, nakon što je Štrok potvrdio da želi ući u LRH.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nema ništa od Štroka,LRH je lijepa udavača no predobra za njega,za dioničare nema brige oni će svoje dionice lijepo unovčiti samo strpljenja…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Iskreno, ja sam danas očekivao bolju izvedbu LRH, nakon što je Štrok potvrdio da želi ući u LRH.

i ja isto.. gledao sam naloge na 3800 par minuta prije otvorenja trgovanja. Jednostavno je izostala kupnja. Važno je primjetiti da su svi nalozi na prodaji bili po 2-5 dionica, a na kupnji oko 3500 po dvadesetak komada. Ti se nalozi svako malo povlače i kako cijena ide gore i oni je prate. Ovi što prodaju nek rodaju samo mi nije jasno što će napraviti sa tih 7k kuna kad u ovim trenutcima izlazi iz LRHa. Možda mu fali za aranžman za godišnji 🙂

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana%2Fclanak%2Fart-2008%2C5%2C20%2C%2C120144.jl

evo nas i u jutarnjem, na cijeloj stranici. Štrok je to sve super zamislio……

da vidimo kako će to danas djelovati na trgovinu…..


http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana%2Fclanak%2Fart-2008%2C5%2C20%2C%2C120144.jl

evo nas i u jutarnjem, na cijeloj stranici. Štrok je to sve super zamislio……

da vidimo kako će to danas djelovati na trgovinu…..

najvise mi se svidja ovaj dio "Opatija je danas što je bio Dubrovnik 2000.". Potencijal je ogroman i najbitnije je da se prica pocela kotrljati. Rasplet je ocito blizu (u bilo kojem smjeru, jer je najgori ovaj status quo)
[thumbsup]

two bad....milosh dead

New Report

Close