LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bolje ne može…mislim da je ovo čak bolje rješenje od nekog svjetskog hotelskog lanca. Štrok ima isključivo vrhunske hotele, bio sam nekoliko dana u Bellevue u Dubrovniku, stvarno je jako lijepo, unatoč onim napisima oko dozvola. Ja nisam ništa primijetio da ne valja.

Liburnija je trenutno jako podcijenjena u stanju u kakvom jest, a kad Štrok donese svoj know-how vrijedit će desetorostruko.

Zanimljivo je to kako se stvari mijenjaju preko noći. U svakom slučaju, čestitke vjernima i strpljivima, ovo će biti slatko [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

liburnija je i po ovim cijenama suho zlato od dionice[thumbsup]

živjeli!!!

Vrlo dobra vijest za LRH. Štrok može donijeti dugoočekivani boom u Opatiji. S obzirom što je napravio u Dubrovniku za očekivati je veliki iskorak u kvaliteti, ali i u cijeni.
Štrok nije špekulant koji bi preprodao LRH da na njoj nešto brzinski zaradi. On razumije da je to mondeno mjesto koje će kad tad naći na nivou nekih razvikanih mjesta na Azurnoj obali, i on kupuje budućnost i to vrlo jeftino. To je mjesto vrlo pristupačno dobrom dijelu Italije, Austrije, Njemačke, Mađarske, Sloveniji itd, mjesto koje ima povjest i šarm.
Za LRH je najvažnije da se rasčisti taj vlasnički problem je to je osnovni preduvjet uvjek bio za bilo kojeg ozbiljnog investitora da počne ulagati velike novce koje objektivno treba uložiti u Opatiju.
Za male dioničare ovo je svakako odlična vijest. Morala bi imati pozitivan efekt na cijenu i mislim da sada više ne bi smjelo biti manjka povjerenja u LRH.

Oni koji su morali prodavati LRH zadnjih 2 mjeseca sada će imati zašto žaliti.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,5,17,,119835.jl pa ćemo vidit

ne mogu vjerovat!!! ni sam nisam ocekivao ovako brz rasplet. stvarno ljepe vijesti i
napokon nagrada ze sve dionicare koji su vjerovali u LRH-R-A, ali i za nas koji zivimo u opatiji i cekamo da opatija zuzme mjesto koje zasluzuje. uz dubrovnik jedini potencijal za elitni turizam u hrvata.

two bad....milosh dead

kolega beholder;

“piece of advice for you” ;odmah ujutro po asku, nije bitno sta kosta jer ce poslije biti jos skuplje.[rolleyes]
NHF

two bad....milosh dead

Bez sumnje cijena ide gore što meni odgovara jer imam 45kom.LRH.No što se to u stvari riješilo??Ako se dogovore Štrok i Ostoja to samo znači da sad umjesto Ostoje čeka Štrok.Znači nije šija nego vrat.Za nas koji smo unutra dobra vijest.Ali što ako opet navlakuša?Da se netko pošteno istrese a onda članak-Štrok ipak ne preuzima Liburniju.Zar bi bilo prvi put?[sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kao što kaže kolega K-PAX, Štrok će donijeti i puno veće cijene u Opatiju, dakle neće od ove akvizicije jedini on imati koristi, nego i cijela ekonomija Opatije. A potencijal je ogroman. Neznam koliko je vas bilo na azurnoj obali, ali Monaco, Nica, Cannes su za Opatiju nula u smislu položaja, mora, prirode, šarma….doslovce nisu u istoj kalsi po potencijalu, ali je za razliku od Opatije tamo uložena ogromna lova. A lova čini i od dreka kolač, pofgledajte Dubai…nema ovdje straha, ovo je sigurno ulaganje, pa da se desi i treći svjetski rat. Mi smo usred Europe, najrazvijenijeg dijela planete. Opatij će bit i playground bogatih i dokonih. A Šttrok će im znati ugoditi bez sumnje…tko sad proda Liburniju je lud. Kako je rapidno padala na malim prometima, sada bi isto tako mogla i rasti

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!


Bez sumnje cijena ide gore što meni odgovara jer imam 45kom.LRH.No što se to u stvari riješilo??Ako se dogovore Štrok i Ostoja to samo znači da sad umjesto Ostoje čeka Štrok.Znači nije šija nego vrat.Za nas koji smo unutra dobra vijest.Ali što ako opet navlakuša?Da se netko pošteno istrese a onda članak-Štrok ipak ne preuzima Liburniju.Zar bi bilo prvi put?[sad]

navlakusa? mozda. prihvacam i takvo razmisljanje iako ne vjerujem da je to slucaj. a sto se tice ovog drugog djela price. pa ne mislis valjda da bi strok izbrojao 160 miliona necega a da se prije toga ne dogovori sa HFP.

two bad....milosh dead


….. pa ne mislis valjda da bi strok izbrojao 160 miliona necega a da se prije toga ne dogovori sa HFP.

Ne mislim naravno da je Štrok naivan ali još sud nije rekao svoje.Ročište je u lipnju al ko zna dal će se održati.Dovoljno da jedna stranka ne dođe i sve se odgađa.Velika lova je u igri i sigurno će se maksimalno iskoristiti sve i svašta.Muzur tu igra veliku ulogu a njega ja još nisam uspio pročitati.[embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A pazite ovo”…. Tada je i Ostoja modificirao jednu od tuzbi po kojoj trazi vlasnistvo nad 59 posto dionica LRH i umjesto paketa koji je otisao Opatiji odstetu od 70 milijuna Eura”[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
Obzirom da je Opatija dobila 75661 dionicu to vam ispadne oko cca 1000 Eura po dionici[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Zna li tko što je dobio Dom Holding nakonšto je predao potraživanja SN Holdingu za LRH.
Hvala

Imam fantomske dionice

Dakle idemo do 7,000.-[thumbsup]

New Report

Close