LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ oberst
a koliko si još u minusu od kupovine na preko 6000??? [tongue]
i kako mugu drukati, ako me nema? ja sam se i danas samo pojavio da odgovorim ovima siromašnim razumom..

@vorda
,

da ste prodali na 5500 ne bi sada tako pisali, neki su se uspijeli iskrcati kao kolega lav, koji za razliku od vas ipak radi sa malo značajnjim sredstvima, ako je ulazio ponovno na ispod 2500 kn, onda se je do danas uspio oporaviti od 300.000 kn gubitka koliko mu je ova dionica donjela…
BTW. kolega vorda osnove matematike, ja sam izašao morao bih pogledati ali čini mi se da je bilo 5500 ili 5600, danas je 3400, ako hoću ući, ući ću po 60% povoljnijo cijeni u odnosu na onu na kojoj sam izašao…

ovdje ste jedini pušionićari svi vi, ali dobro je što si to ne želite priznati [thumbsup]

kadilak, stvarno nisi vrijedan ni da ti odgovorim, ali uglavnom tvoj ulaz na 6500 prije godinu dana i još tome pridodaj koliko si izgubio jer nisi npr. oročio ta sredstva na dvije godine…
pa kad se ovo “čudo” od dionice lijepo digne iznad 7500 kuna u idućih 3 mjeseca, onda možemo razgovarati o tome da sam ja idiot, a ti vrhunski investitor..
do tada je još uvijek obrnuta situacija [thumbsup]

Osim toga vi ste ekipa investitora zbog kojih se ja ne bojim za svoju budućnost na burzi [thumbsup]
volim ekipu kojoj dionica izgubi na vrijednosti 70%, pa kad opet naraste 60% svi slave jer ne shvaćaju matematiku [thumbsup]
dokle god ste vi (čast onima koji su ulazili prije nekoliko godina po 2000, ali ako se nisu iskrcali onda ni oni nisu puno profitirali) ispod svojih razina ulaza od 5500-7000 dole spadate u kategoriju ošišanih ovaca….mučit će se s rastom do 4 – 4500 kuna, i onda opet pad do razina od 2000, a vi ćete to sve lijepo promatrati lijepo zaključani ovdje…

Svojim pisanjem samo potvrđuješ da si običan manipulator i muljator kojeg bi trebalo moderirati za uvijek. Tema je LRH, a ne koliko si ti, ja ili netko treći izgubio ili zaradio na dionici. Tvoje pisanje je bilo drukanje i plašenje naivaca da ova dionica ide na 1500 kn, a naravno da za to nisi ponudio nijedan suvisli argument. Zbog toga te treba banirati.


Osim toga vi ste ekipa investitora zbog kojih se ja ne bojim za svoju budućnost na burzi [thumbsup]
volim ekipu kojoj dionica izgubi na vrijednosti 70%, pa kad opet naraste 60% svi slave jer ne shvaćaju matematiku [thumbsup]

ajme što mi je ovaj tip drag koliko se brine za nas da nas prosvijetli….
pa on troši svoje dragocijeno vrijeme da nama ukaže kolio smo falili iako sam više nije u ovoj dionici….[lol] [lol]

slava mu….[bye]

O čemu ti zboriš beholder, pa ako ćemo realno i objektivno sve naše dionice su se ispuvale pogledaj INGRU sa 65 000 kunica na 32000,pa Viro sa 1800 na 900 itd… Ali isto tako vjerujem da ova dionica nije junk! Javi se kad u LRH za par mjeseci uđe strateški partner. Lip pozdrav[cool]

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće



@vorda
, da ste prodali na 5500 ne bi sada tako pisali, neki su se uspijeli iskrcati kao kolega lav, koji za razliku od vas ipak radi sa malo značajnjim sredstvima, ako je ulazio ponovno na ispod 2500 kn, onda se je do danas uspio oporaviti od 300.000 kn gubitka koliko mu je ova dionica donjela… BTW. kolega vorda osnove matematike, ja sam izašao morao bih pogledati ali čini mi se da je bilo 5500 ili 5600, danas je 3400, ako hoću ući, ući ću po 60% povoljnijo cijeni u odnosu na onu na kojoj sam izašao…

Razlika između tebe i mene je što si ti izašao, a ja nisam. Znači ti si popušio, a za mene još uvijek ima nade da vratim izgubljeno. Na dionici se niti zarađuje niti gubi dok se ne proda.

Osim toga, ako si dionicu prodao na 5500 i u tom trenutku ušao u neku drugu, onda si i na toj drugoj sigurno popušio dobru lovu. Osim ako nisi lovu oročio u banci u što sumnjam.[smiley]


BTW. kolega vorda osnove matematike, ja sam izašao morao bih pogledati ali čini mi se da je bilo 5500 ili 5600, danas je 3400, ako hoću ući, ući ću po 60% povoljnijo cijeni u odnosu na onu na kojoj sam izašao… ovdje ste jedini pušionićari svi vi, ali dobro je što si to ne želite priznati

isto tako sam ja izašao sa velikom količinom na SNBA po 500 kn, pa mi sad nije ni na kraj pameti da prcam ekipu na Slatinskoj kad je pala na 180-200 kn kako je dionica smeće, kako su svi tamo idioti, da ih plašim sa Jugobankom i sl…ili na nekoliko drugih dionica na kojima sam izašao na ATH…LRH su rušili po 10-ak % dnevno i to na malim prometima, tako da se sa ozbiljnom količinom teško moglo izaći…ti si sa svojim 1 komadom napravio pravi posao[thumbsup]svaka čast…ima i nas koji smo ulazili i po 2xxx,3xxx,4xxx,5xxx i u međuvremenu shortali, tako da se ne brini previše za našu budućnost

@beholder
e kolega bas mi je drago da ste se javili, moram priznati da sam se malo zabrinuo. ipak vas dugo nije bilo. bas mi je drago da ste malo ozivili ovu temu.recite mi dali ste jos uvijek u CASH-R-A i cekate crobex natrag na 2xxx ili ne znam koliko, ili se ipak nesto kupilo. iskreno se nadam da ste kupli nesto na vrijeme, ako nista drugo onda zbog vase zeludcane stijenke.znate kako kiselina i gastritis mogu biti opasni.

BTW, postam vam stanje MNDS-a za slucaj da nemate gledalicu ili mostich. danas je malo jaci bid pa se mozda odlucite poklopit ga [kiss] ili ste vec izasli sa svoja 4 komada[lol]

two bad....milosh dead


@ oberst a koliko si još u minusu od kupovine na preko 6000??? [tongue] i kako mugu drukati, ako me nema? ja sam se i danas samo pojavio da odgovorim ovima siromašnim razumom..

U SNHO sam jako dugo, ne znam da li me se sjećaš[tongue] pa pratim i ovu dionicu ipak malo duže, konkretno tamo negdje od kad je bila na 2800. Kupovao sam par puta, ali ni jedan komad po 6xxx, a ni po 7xxx, ali nisam ni prodao[tongue] Pa možda si nadrukao pa te zato nije bilo[wink] Kako god bilo, dobro je došlo.[proud] Ipak mislim da si malo pretjerao s komentarima. Možda si shvatio to previše osobno.[undecid]

Only God, Muammar and Libya!

ja nisam niti medvjedn niti bik, tako da uvijek imam ponešto dionica i ponešto keša…i uvijek imam svoja 4 mundusa [thumbsup] tu sam čisti dugoročni investitor…
ako vas baš interesira uzeo sam malo VIRA nakon izvješća i ulazio sam u INU i HT prije dva tjedna…ove navlakuša kao što je lrh jtmn, homs, zdnk, sldm, thmt, jdgt, vis…ostavljam vama [kiss]


beholder: ” @ oberst a koliko si još u minusu od kupovine na preko 6000??? [tongue] i kako mugu drukati, ako me nema? ja sam se i danas samo pojavio da odgovorim ovima siromašnim razumom.. … ” U SNHO sam jako dugo, ne znam da li me se sjećaš[tongue] pa pratim i ovu dionicu ipak malo duže, konkretno tamo negdje od kad je bila na 2800. Kupovao sam par puta, ali ni jedan komad po 6xxx, a ni po 7xxx, ali nisam ni prodao[tongue] Pa možda si nadrukao pa te zato nije bilo[wink] Kako god bilo, dobro je došlo.[proud] Ipak mislim da si malo pretjerao s komentarima. Možda si shvatio to previše osobno.[undecid]

kao što sam vam već rekao, ne bi se ni javljao da me kadilak tu nije spominjao…puno sreće s vašim velikim dobicima…a kako vas se ne bi sjećao s SNHO-a kad sam ga prodavao na 320, vi ste ga kupovali koliko se sjećam [lol] [lol]

Isto sam vam i tamo rekao na vrijeme!!!! da od dogovora nema ništa zahvaljujući ostojinoj bahatosti, pa sam i tamo bio popljuvan jer ste već radili izračune na 500 kn [lol] [lol] [lol]

eto, ja sam skroman čovjek…meni je rast od 160 do 320 bio dosta, a vi sada nosite baklju prema 500 [thumbsup][thumbsup]

@beholder

Da je meni bio dovoljan rast na SNHO od 160 kuna onda bih sad bio uskraćen za dobar dio zarade.[tongue] U SNHO sam od početka, tj. od SNF-a[tongue] A i ja sam skroman čovjek. Zato ne hvatam valove i ne iskorištavam druge za to. Čekam pravu vrijednost i onda vas sve pozdravim[cool]

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close