LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje ponude [ LRH-R-A ] Kupnja Cijena
20 3.250,00
14 3.202,00
6 3.201,00
48 3.200,00
9 3.120,02
24 3.120,00
26 3.100,00
10 3.050,00
2 3.001,01
20 3.000,07
Cijena Prodaja
3.289,00 5
3.290,00 10
3.299,97 6
3.300,00 2
3.333,69 9
3.340,00 10
3.345,00 3
3.346,45 13
3.348,00 5
3.360,10 6

Only God, Muammar and Libya!

LRH se ucvrstila.Kupnja je jaka i tesko da ce vise znacajnije dole. Investitori se pomalo vracati i sada samo treba biti strpljiv. Vrijednost dionice nije upitna. Cijena je trenutno takva kakva je ali stvari se razvijaju u dobrom smjeru. Tko je investirao prije cca mjesec dana sada ostvaruje odlican prinos.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


LRH se ucvrstila.Kupnja je jaka i tesko da ce vise znacajnije dole. Investitori se pomalo vracati i sada samo treba biti strpljiv. Vrijednost dionice nije upitna. Cijena je trenutno takva kakva je ali stvari se razvijaju u dobrom smjeru. Tko je investirao prije cca mjesec dana sada ostvaruje odlican prinos.

A tko investira danas za cca 1 mjesec ostvarit ce takodjer odlican prinos[thumbsup]

Kako su se pojedinci koji su na 2xxx drukali da ovo ništa ne vrijedi povukli s foruma. Bilo bi pozitivno kad bi moderator takve zauvjek isključio s poslovnog jer je očito da im je namjera bila zločesta. Tu prije svega mislim beholdera. Molio bi moderatora da pusti ovaj post jer on itekako ima veze s temom LRH. Taj lik je mnoge forumaše naveo na rsprodaju ove dionice u bescijenje i treba mu zauvjek zabraniti pristup forumu.


Kako su se pojedinci koji su na 2xxx drukali da ovo ništa ne vrijedi povukli s foruma. Bilo bi pozitivno kad bi moderator takve zauvjek isključio s poslovnog jer je očito da im je namjera bila zločesta. Tu prije svega mislim beholdera. Molio bi moderatora da pusti ovaj post jer on itekako ima veze s temom LRH. Taj lik je mnoge forumaše naveo na rsprodaju ove dionice u bescijenje i treba mu zauvjek zabraniti pristup forumu.

Ja kolega više ne pišem ma ovom forumu jer se kvaliteta diskusije srozala niže od dna.
Kada sam ja prodavao ovu dionicu bila je debelo preko 5000 kn, tak da mi se imaš pravo obraćati tek kada cijena probije 6000, a to ni sa svima vama drukerima neće biti niti ove niti slijedeće godine.


LRH se ucvrstila.Kupnja je jaka i tesko da ce vise znacajnije dole. Investitori se pomalo vracati i sada samo treba biti strpljiv. Vrijednost dionice nije upitna. Cijena je trenutno takva kakva je ali stvari se razvijaju u dobrom smjeru. Tko je investirao prije cca mjesec dana sada ostvaruje odlican prinos.

eh da sam dobio kunu svaki puta kada samo ovo pročitao na liburniji.
[lol]

Super su mi pacjenti kao što je ovaj kadilak kojem bi se za kvalitetu ovog foruma trebalo banirati account, jer imaju obraza tvrditi za ovakvu junk dionicu da je dobra.

Gle dečec,
LRH je pala za 70% u pola godine
da bi se vratila s najniže razine mora narasti 233%!!!!
LRH je do danas narastao 66% što nije ni trećina potrebnog rasta.
I onda neko ima obraza mene prozivati…
[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ali svi znamo zašto si ti tu dečko i za koga pišeš…[bye]


Gle dečec, LRH je pala za 70% u pola godine da bi se vratila s najniže razine mora narasti 233%!!!! LRH je do danas narastao 66% što nije ni trećina potrebnog rasta.

11.4.si rekao ovo:
dionica je pala za više od 65% od svog ATHa

i ti imaš obraza izjaviti ovakvu glupost

pa dionica ti treba porasti 280% (dvijestotine i osamdeset!!!)
da budeš na 0!!!
znaš kad će to biti…..NIKAD
+isti dan i ovo:
sigurno će roknuti na 2000, ali i to će biti preskupo za ovakav šit!

Nesto ti se ne poklapaju postoci, ili je ovdje bilo vise razlicitih ATH i dna[rolleyes]
I zasto i dalje spominjes koliko treba rasto od dna do ATH..gledaj od danasnje prosjecne, jer ostalo su floskule.. Dakle, vise nije 250%, sad je 100%, a proslo je mjesec dana[bye]
Steta da se uz znanje koje imas bavis ovakvim navlakusama[bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Nisam se obraćao tebi nego moderatoru. Što se tiče kvalitete mislim da su upravo takvi kao ti srozali kvalitetu foruma. Ti si na Liburniji izgubio 15% pa si zbog svog jala drukao kako to ništa ne valja i kako cijela tvrtka ne vrijedi tričavih 50 mil Eura. Sad kada je LRH započela svoj oporavak sad te nema na forumu. I bolje da te nema jer se nema ništa pametno pročitat.


LRH je do danas narastao 66% što nije ni trećina potrebnog rasta. I onda neko ima obraza mene prozivati…

Narasla je 70% od trenutka tvojeg največeg drukanja (unazad mjesec dana). Što misliš kako se osjećaju oni koji su na tvoje drukanje nasjeli pa su išli prodavati na tim razinama ili oni koje je tvoje pisanje odvratilo od kupnje?

Sve mi se čini da si ovdje gadno popušio, ali za to nije kriva dionica nego dioničari.[wink]

Nemam dionice LRH al moram priznat da jako dugo Opatija nije bila ovako krcata gostiju u ovom periodu, neko je prije pisao da su dali povoljne aranžmane pa je možda to razlog, jest da su većina “hokejaši” al to je problem vanpansionske ponude a ne hoteljera, bilo kako bilo turizam se polako vraća u staru damu

@beholder
sad stvarno pretjeruješ…svaki drugi dan čitam tvoje postove kako je ova dionica smeće…ajde prestani već jednom…ok, za tebe je smeće i već vrapci na grani znaju tvoje mišljenje o ovoj dionici

[thumbsup]

New Report

Close