LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A šta se ovdje događa? Veći promet zadnjih dana. Ulazi netko ko je zakasnio prošli put do 3000?[lol] [lol] [lol]

Only God, Muammar and Libya!


A šta se ovdje događa? Veći promet zadnjih dana. Ulazi netko ko je zakasnio prošli put do 3000?[lol] [lol] [lol]

Marriot preuzima upravljanje jednim hotelom koji će biti teška ekskluziva. Izgleda da momci iz LRH nisu baš blesavi, čujem da će i za ostale hotele po sličnom principu tražiti vrhunske hotelske lance kao strateške partnere. Dakle nema prodaje firme strancima zasada, nego neka vrsta joint venture-a je u igri. Pametno, dići će vrijednost firme u nebesa bez prodaje, bravo [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

LIBURNIA RIVIERA HOTELI D.D./REDOVNA NA IME LRH-R-A

izmjene od 21.04.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.522 0,83 Osnovni račun -11 kom
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.000 0,66 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun
6. HPB D.D. 1.694 0,56 Skrb. račun – 7kom
7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun – 170 kom
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 1.400 0,46 Skrb. račun
9. ABANKA D.D. 1.380 0,46 Osnovni račun
10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.231 0,41 Skrb. račun

to je prije neki dan prošlo 400 kom
ovo je ‘đenje [sad][wink]

Ufff, a ja imam policu osiguranja života u CO. Ukoliko tako raspolažu sa ostalim dionicama onda se moram ozbiljno zamisliti. Prodavati LRH ispod 3.000. Stvarno ne znam što bih rekao.

Cini mi se da se gazdi jozi nesto pobrkalo. CO vec dugo ima 1530 kom i nije prodavao.

Hm…kupnja skoro duplo jaca…prometa ima…bas me zanima da
li vrijedi sta ta Opatije…za one..kojima je sada krivo.
Veselim se sa svima vama, koji su strpljivi i duze unutra jer dolazi
sunce po malo, a moglo bi i jace zasjati.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

LRH

K-P

Omjer, za ljepse gledanje.[proud]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Da mi je samo znati s kim se ovi takmiče na kupnji??Dižu kupnju po jednu kunu kao da će im neko dati ono,nedam po 3050 ali 3051 e to je već druga priča.[lol] [lol] [lol] [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ljudi ovo je jedina dionica na svijetu i okolici kojoj je kupnja duplo jača od prodaje.[proud]Ne mislite valjda da tu ima mjesta za liparenje.Nema više uskrsnog popusta,sad treba ruku u đep i colaj.[tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Colaj???Sto ti je to??[shocked]


Cini mi se da se gazdi jozi nesto pobrkalo. CO vec dugo ima 1530 kom i nije prodavao.

je, je

moja greška
[shocked][smiley]


Colaj???Sto ti je to??[shocked]

Bitte zahlen Sie

New Report

Close