LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bolje pitanje kada če se okončati sudski spor?
Možda netko več zna nešto o tome pa je počeo sa kupnjom?
Defitinitivno vrijedi preko 7.
[thumbsup]

Ma vrijedi i 13k, ali bogme i kao što smo vidjeli prije 10 dana i 2k.
Bio sam unutra preko godinu dana jer sam kupovao po 4k, 5k i 6k i vjerovao u rast, ali ovo šta se s lrh desilo u zadnjih 6mjeseci, s 6500 na 2100 bez da je potopljena cijela istarska obala….. bet riječi.
Ja vani i nikad više lrh, a svima koji je imaju puno sreće i nek vam bude 15000 do kraja godine.

[color=black][/color]

žorž:

Ma vrijedi i 13k, ali bogme i kao što smo vidjeli prije 10 dana i 2k.
Bio sam unutra preko godinu dana jer sam kupovao po 4k, 5k i 6k i vjerovao u rast, ali ovo šta se s lrh desilo u zadnjih 6mjeseci, s 6500 na 2100 bez da je potopljena cijela istarska obala….. bet riječi.
Ja vani i nikad više lrh, a svima koji je imaju puno sreće i nek vam bude 15000 do kraja godine.


je upravu si , hvala na igri koju nisi odigrao do kraja .
Samo najbolji ostaju. [bye]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Cestitam dionicarima LRH na disciplini[thumbsup]
S obzirom na ne tako davne dane, imate solidan bid i bilo bi za ocekivat da ce netko posto pot van, da kupi nes drugo kaj je vise padalo, ili nije toliko raslo u ovih par dana, ali od transakcija ni t.
Napokon ljudi dosli pameti [thumbsup]
Respect[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Kupnja skoro duplo jača od ponude??[shocked]Sigurno nije slučajno.Ja za svaki slučaj danas malo podebljao portfelj ovom dionicom.Trži se ispod buka a dobit mršava,znači može samo bolje.[rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Dali se zna ko je naj više ulazio posljednjih par dana?[huh]

pa vjerojatno se radi o tome da će dobit u 1q biti puno bolja nego prošle godine, pošto je ove godine uskrs bio u 1q, a prošle u 1h

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

pa vjerojatno se radi o tome da će dobit u 1q biti puno bolja nego prošle godine, pošto je ove godine uskrs bio u 1q, a prošle u 1h

ko da je kod nas dobit neki kriterij, KABA ima dobit dva puta veću nego 2006, a cijena pala 50%

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

večeras na dnevniku HTV-a bilo kako se vile u Opatiji prodaju za 10 mil €, pa valjda će i hoteli doći na svoju pravu vrijednost ako se za vilu daje 10 mil…….[proud]


večeras na dnevniku HTV-a bilo kako se vile u Opatiji prodaju za 10 mil €, pa valjda će i hoteli doći na svoju pravu vrijednost ako se za vilu daje 10 mil…….[proud]

Ovo je po meni jako zanimljivo a odnosi se na skoro sve turiste a ne samo lrh. Koliku bi vrijednost dionice imali kad bi uzeli neku iole realnu vrijednost sobe ili kvadrata hotela.Dali bi onda turisti bili na 2-3 bvps-a ili na 0.01 booka. Nigdje se soba u EU ne vrednuje ispod 80 000 eura, pa koliko bi onda po tome vrijedila dionica lrh?

Ajmo samo onako laički iz zafrkancije uzet ovaj primjer gdje se jedna mala oronula vila vrednuje 10 mil eur,hotel Kvarner kojeg usput budi rečeno ovih dana namjeravaju preuzet na upravljanje amerikanci je barem 5 ili 10 puta veći od navedene vile, znači samo hotel Kvarner vrijedi barem 30 mil eur, podjeljeno sa 302 641 dionica lrh dobijemo 100 eur ili 800 kn .
800 kn samo za Kvarner , a di su ostali hoteli?!!?


večeras na dnevniku HTV-a bilo kako se vile u Opatiji prodaju za 10 mil €, pa valjda će i hoteli doći na svoju pravu vrijednost ako se za vilu daje 10 mil…….[proud]

Cijena je 11mil eura, top pozicija ,ultra derutno stanje,po meni vila magnolija u vlasništvu LRH je vredniji objekat.Više rusa su spremni za nju i više od 11 dati jer je potpuno useljiva i spremna za korištenje( ruting je trenutačno u najmu).
[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Vile koje su na azurnoj obali prije 4 godine koštale 10 sad vrijede 25 mil i prodaju se.Rusi ne pitaju za cijenu sve što je ekskluzivno čiste….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Uskoro cemo vidjeti koliko LRH vrijedi, kako kazu, strpljen – spasen.
Tako u svemu, kupnja se pojacava.[cool][thumbsup]

A oni sta pricaju o ostalim tur. firmama, ipak je Opatija, zna se sto je.
Ali svako sam odlucuje.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close