LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada bi svi LRH po bagateli, po asku je jos po velikom diskontu. Kupnja se nabildava, dok netko sve ne okine s aska, do 6 tisuca ima cca 150 kom. Bila vam je skupa po 21XX, neka, neka…..vrijeme pokazuje sve. Saludos![cool]

potpisujem

two bad....milosh dead

K/P 709/376 kom. Kupnja 2x jača.[thumbsup]
Top ask CIJENA KOLIČINA
2.900,00 10
3.200,00 2
3.297,99 2
3.298,00 3
3.299,99 2
3.300,00 9
3.399,00 3
3.400,00 2
3.499,00 3
3.558,00 2

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Sada bi svi LRH po bagateli, po asku je jos po velikom diskontu. Kupnja se nabildava, dok netko sve ne okine s aska, do 6 tisuca ima cca 150 kom. Bila vam je skupa po 21XX, neka, neka…..vrijeme pokazuje sve. Saludos![cool]

Do 6.000 ima 150*x komada[wink] Nesto je i skriveno, ne ?
Nemam dionicu, ali je ima moj dobar frend i zelim vam sve najbolje, ali umjereno s drukanjem[cool]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


[lol] [lol] [lol]
mundus je kontinentalna liburnija [lol] [lol] [lol]
sada je na 0,25 booka, a kad bude revalorizacija (koja nije napravljena od ’95) ide to na….[tongue]

kolega jope nisam zlonamjeran nego pokušavam spasiti kojeg investitora da se ne nasuće na lijepe priće i izmišljene informacije koje prate ovu dionicu….

i ne volim lrh nikako jer mi je priuštila samo gubitke i osjećaj magarca, a to je u stvari ono što me najviše ljuti…lako za lovu, ali kada me namagarće…to ne zaboravljam [cool]

molim cijenjenoga kolegu da nas ponovno, nakon samo par dana, malo educira dok nas netko nije navukao na gubitke na LRH……

LRH-R-A 2.440,00 3.098,99 3.098,99 22.34 % up 431 1.184.592,9 [proud][proud]


beholder: ” [lol] [lol] [lol] mundus je kontinentalna liburnija [lol] [lol] [lol] sada je na 0,25 booka, a kad bude revalorizacija (koja nije napravljena od ’95) ide to na….[tongue] kolega jope nisam zlonamjeran nego pokušavam spasiti kojeg investitora da se ne nasuće na lijepe priće i izmišljene informacije koje prate ovu dionicu…. i ne volim lrh nikako jer mi je priuštila samo gubitke i osjećaj magarca, a to je u stvari ono što me najviše ljuti…lako za lovu, ali kada me namagarće…to ne zaboravljam [cool] ” molim cijenjenoga kolegu da nas ponovno, nakon samo par dana, malo educira dok nas netko nije navukao na gubitke na LRH…… LRH-R-A 2.440,00 3.098,99 3.098,99 22.34 % up 431 1.184.592,9 [proud][proud]

nemojte tako kolega. i MNDS je danas lijepo potegnuo kao sto se vidi u prilogu. mene posebno fascinira jaka kupnja
[lol] [lol] [img]

kakav vas osjecaj magarca tek “pere” kad se sjetite MNDS-a kolega beholder….[bye]

two bad....milosh dead

Samo jedan pozdrav strpljivima. Nema mjesta euforiji jer je još daleko cijena po kojoj se trgovalo prije par mjeseci. Važno je da se nešto pomaklo i da je dionica malo bačena u fokus investitora. Bio je i vrijeme.
[cool]

LIBURNIA RIVIERA HOTELI D.D./REDOVNA NA IME LRH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.533 0,84 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.000 0,66 Skrb. račun
5. HPB D.D. 1.701 0,56 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun
7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 1.400 0,46 Skrb. račun
9. ABANKA D.D. 1.396 0,46 Osnovni račun
10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.231 0,41 Skrb. račun

Ilirika i prospektus još smanjili svoje brojke

valjda ovo od danas nagovještava bolje dane [wink]

Ilirika i prospektus još smanjili svoje brojke

valjda ovo od danas nagovještava bolje dane [wink]

nek oni samo idu zbogom. sretno im bilo. ne gube svoju lovu. cim se oni maknu ode LRH na 4k

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

E sad kad nam se Sasko pridružio odmah mi je lakše.[smiley] Znači da ovo ipak nešto vrijedi.

BTW

Ilirika nije ništa prodala. Prospectus je prodao 77 kom. Međutim, u zadnje vrijeme im je malo krenulo. Zadnjih nekoliko dana ostvarili su plus skoro 10%. Ako ovako nastave ne vidim razloga za daljnju prodaju, prije za kupnju. Malo je ovako perspektivnih dionica na HR tržištu.


nek oni samo idu zbogom. sretno im bilo. ne gube svoju lovu. cim se oni maknu ode LRH na 4k

Saško kolko ovo čudo od dionice može vrijediti do nove godine.?Kad se okonča sudski spor bez obzira ko dobiva ko gubi.[embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Bolje pitanje kada če se okončati sudski spor?
Možda netko več zna nešto o tome pa je počeo sa kupnjom?
Defitinitivno vrijedi preko 7.
[thumbsup]


Bolje pitanje kada če se okončati sudski spor?
Možda netko več zna nešto o tome pa je počeo sa kupnjom?
Defitinitivno vrijedi preko 7.
[thumbsup]

Sudski spor kada ce se rijesit? To nitko nezna. Imas u Hrvatskoj sporova koji traju po 20-30 godina. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close