LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega vorda još mi niste odgovorili, a vi ste započeli o tome:
kakvi bi bili pokazatelji sa cijenom liburnije od 7000 kn

Ne znam zašto si toliko zapeo za profit. To je najpromjenjiviji pokazatelj. Po tome Maistra i Sunčani Hvar (i masa drugih) ne vrijede ništa jer posluju s gubitkom. Ovdje je bitna imovina koja će jednoga dana donositi puno veći profit nego donosi danas i čija vrijednost je sigurno puno veća od 2000 kn po dionici..

pa koliko ja znam vlasnici sunčanog hvara već dulje vrijeme škrguću zubima…
ma dobro, irelevantno…ja sam dao svoje viđenje vi vaše, a budućnost će pokazati ko je bio u pravu…
GL
[thumbsup]

4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.200 0,73 Skrb. račun

i oni prodali 116 kom tako da to sada izgleda ovako

4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.084 0,69

bit će tu još istovara [lol] [lol]


4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.200 0,73 Skrb. račun

i oni prodali 116 kom tako da to sada izgleda ovako

4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.084 0,69

bit će tu još istovara [lol] [lol]



4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.200 0,73 Skrb. račun

i oni prodali 116 kom tako da to sada izgleda ovako

4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.084 0,69

bit će tu još istovara [lol] [lol]


a jojjj ,aa jojjj , nebi volio biti njihov udjelnicar ,
pa oni su kupovali dionicu kada se ostoja iskrcavao ,
[lol] [lol] dobro im covjek uvaljo dionice po 6000 – 7000 .
he , decki se malo zigrali pa se ukakakli .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ovaj izlaz fondova ne izgleda dobro. Izgleda da im je voda zaista došla do grla kada prodaju LRH po ovoj cijeni. Više nije samo Prospectus nego izgleda i Ilirika. Oni zajedno imaju oko 3.500 kom i ako budu skroz izašli srušit će još dosta cijenu.
Razumijem da im treba cash za isplatiti udjele, ali kakav im je trenutno portfelj kada je LRH došla da se mora prodati na ovakvoj cijeni? Znači da im je drugo u još većem klincu.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

To su naši fondovi i fond manageri.
I onda kažu samostalno ulaganje je riskantno, treba svoj novac dati “profesionalcima” na upravljanje…[cool]

moguće čisto da prodaju neki dio da bi na brzaka ušli u neku drugu dionicu čim jače, s obzirom da se dogodio “neneadan” prevrat na tržištu i da postotci divljaju prema gore pa će oni bolje inforimrani možda nabrzaka skinut 20-30%. u LRH će se vjerojatno, kakva je situcaija, lako poslije moći vratit ako to budu željeli. sve je stvar procjene i informacija

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ja ovdje vidim konstantno drukanje prema dolje.
Moje je mišljenje da želite još dokupiti kako bi popravili prosjek.
Što se tiče fondova to nije ništa neubičajno. Fondovi moraju prodati jedan dio kako bi isplatili ljude koji izlaze.
Upitno je i kome ti fondovi frodaju tj dali namjerno manipuliraju cijenom neko vrijeme?
To se dešave i u drugim dionicama.
Pogledajte top 100 a ne top 10 pa cete vidjeti ko se ukrcava.
Istina je da je Liburnia puno otresla u posljednjih 2mj i realno je očekivati da se vrača u dogledno vrijeme na cc 5000. Tu če je vjerojatno za koji dan preteči brodari,igh i slične likvidnije dionice a mislim da je onda kasno ukrcavati se u Liburniu.[cool]

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285928612863285C2863285A285828582860286328962897289E28632898289728942891289C2891289328892863285B285B2860285C285928592863286328632863Y

Novost je odlična .Po toj vijesti Kvarner je top hotel na jadranu, poznato je da Marriott bira samo top hotele. Samo koliko vremena če trajati realizacija ulaska?
[undecid]

Sada bi svi LRH po bagateli, po asku je jos po velikom diskontu.
Kupnja se nabildava, dok netko sve ne okine s aska, do 6 tisuca
ima cca 150 kom.
Bila vam je skupa po 21XX, neka, neka…..vrijeme pokazuje sve.

Saludos![cool]

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close