LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[lol] [lol] [lol]
mundus je kontinentalna liburnija [lol] [lol] [lol]
sada je na 0,25 booka, a kad bude revalorizacija (koja nije napravljena od ’95) ide to na….[tongue]

kolega jope nisam zlonamjeran nego pokušavam spasiti kojeg investitora da se ne nasuće na lijepe priće i izmišljene informacije koje prate ovu dionicu….

i ne volim lrh nikako jer mi je priuštila samo gubitke i osjećaj magarca, a to je u stvari ono što me najviše ljuti…lako za lovu, ali kada me namagarće…to ne zaboravljam [cool]


HT, INA, možda Viro ako budu dobri rezultati 1Q, thnk jer brijem da će ju opet naivci nabubati na 9k
ATPL, malo manje JDPL,
TISK, ADRS

vern i podr -špekulativno zbog mogućeg preuzimanja

happy pepi?

[smiley]

ps: PLVA, LURA , RIBA i KOSN -više špekulativno

Zanimljivo da imamo slican portfelj, ht, viro,jdpl,thnk,tisk,adrs dok mislim da je profa mislio jos i na snho
Nije ova ta tema, cisto me je zanimalo zasto si tako aktivan na ovoj temi, mora da si neki andeo koji zeli ljudima objasnit kako LRH ne valja, pa svoje dragocjeno vrijeme trosis, na nas male(vlasnike dionica LRH).

Kad se vec prica o turistima, koju dionicu iz turistickog portfelja bis kupio na ovim cijenama…Gledajuci tvojim ocima….Lrh nikako, dalje, slusam:)

to bi trebalo pitati kolegu deimosa…on je radio neke analize…
mislim da bi dobitnik bio istraturist…
liburnija mu se po pokazateljima tek na ovoj razini cijene približila, ali i dalje ima bitno lošije rezultate…
s tim da je u zadnjih godinu dana istraturist ostao gotovo na istoj cijeni (max je bio 480, a danas je 450)
a liburnija je pala 3 puta…

i onda ja drukam!!!![embarass]

Ma ne drukas, ocito nama zelis pomoc i da naucimo na tvojim greskama, cijenim to…Vidjet cemo, kroz neko vrijeme…Sad smo svi dugorocni investitori:)Pozdrav!!!

pa netko je već napisao, tu smo svi na forumu da ućimo na tuđim iskustvima (i dobrim i lošim)
[thumbsup]


to bi trebalo pitati kolegu deimosa…on je radio neke analize… mislim da bi dobitnik bio istraturist… liburnija mu se po pokazateljima tek na ovoj razini cijene približila, ali i dalje ima bitno lošije rezultate… s tim da je u zadnjih godinu dana istraturist ostao gotovo na istoj cijeni (max je bio 480, a danas je 450) a liburnija je pala 3 puta… i onda ja drukam!!!![embarass]

ISTT LRH

PE 64 69
PBV 3 0,7
PS 6 3,3

da kolega vorda, još uvijek je lošija liburnija (osim po booku) ali ta komparacija uzimau obzir cijenu od 2200 kn, a ne 7000!
to je osnovna stvar…čista matematika, ako cijena padne na 1500 mogla bi liburnija po toj cijeni biti isplativija od ISTTa…ali što to onda znaći????
[undecid]

LRH je bolja u svemu osim u profitnim maržama (i to za nešto sitno što se vrlo brzo može promjeniti). Sam profit kod turista nije presudan, pogotovo u fazi restruktuiranja. Bitno je da kupujući ISTT jednu kunu imovine (soba, zemljište itd.) plaćaš 6 puta skuplje nego kod LRH.

LRH ide gore čim se za nju pojavi veći interes, a to ovisi o sposobnosti uprave i rezultatu sudskih sporova.
Ja nisam imao živaca to čekati.

[color=black][/color]

kak saeda po svemu bolja liburnija?
a ROA i ROE???

i niste mi odgovorili kolega kakvi bi bili pokazatelji sa cijenom liburnije od 7000 kn???? – molim vaš odgovor!!

a što se tiče booka…nisam ništa čuo, ali što neko od ova dva poduzeća ide u likvidaciju????


kak saeda po svemu bolja liburnija? a ROA i ROE??? i niste mi odgovorili kolega kakvi bi bili pokazatelji sa cijenom liburnije od 7000 kn???? – molim vaš odgovor!! a što se tiče booka…nisam ništa čuo, ali što neko od ova dva poduzeća ide u likvidaciju????

Ne, ali možda ode u prodaju.[smiley]

ISTT je zaokružena i izgrađena cjelina sa poznatim vlasnikom i tu ne vidim prostora za neke veće promjene. LRH je nešto sasvim drugo. Ima dosta prostora za organski rast i potencijalna je meta za preuzimanje.

Za profitne marže sam rekao da su kod ISTT nešto veće, ali neznatno.

19.03.2008
LIBURNIA RIVIERA HOTELI D.D./REDOVNA NA IME LRH-R-A Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun 2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun 3. KD BPD D.O.O. 2.518 0,83 Osnovni račun 4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.200 0,73 Skrb. račun 5. HPB D.D. 1.705 0,56 Skrb. račun 6. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun 7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 1.633 0,54 Skrb. račun – 80 kom 8. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun 9. ABANKA D.D. 1.346 0,44 Osnovni račun 10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.316 0,43 Skrb. račun Ukupno: 88,18 ovih 80 više je bilo 25.03.08. sad znamo i tko izlazi … … gusto im je … gusto [wink]

LIBURNIA RIVIERA HOTELI D.D./REDOVNA NA IME LRH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.533 0,84 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.200 0,73 Skrb. račun
5. HPB D.D. 1.725 0,57 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun
7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 1.477 0,49 Skrb. račun – 156 kom
9. ABANKA D.D. 1.346 0,44 Osnovni račun
10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.231 0,41 Skrb. račun

evo zašto pada

stvarno su u banani

[sad]

New Report

Close