LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Symbol LastTrade ATH Last ATH-Last% 2008_start 2008_start-Last%

LRH-R-A 7.4.2008 7272 2580 -64,52% 5000 -48,40%

Molim stručnjake da bace komentar na ovu katastrofu, i pitam ima li itko spoznaje za nešto ovakvo u drugim zemljama (pa makar i Bosna I Srbija).

Čitam u literaturi za slom Londonske burze kad su u kratkom roku pale dionice za oko 30% – i to su nazvali slom burze.

Kod nas nema komentara a cijela zagrebačka burza je pala za oko 50% i dalje pada ŠTO SE LIJEPO VIDI IZ TABLICE KOJU JE KOLEGA FORUMAŠ IZRADIO

ŽIVJELI MALI DIONIČARI !!!!

[color=black][/color]

Ma sve je relativno, pa tako i ova katastrofa. Ako sam prije kupovao jednu dionicu mjesečno, sada kupujem dvije. Ako idući mjesec budem mogao kupiti tri, neću se buniti. Ulažem na dugi rok. Mislim da se LRH isplati čekati.

nebu to ispod 2000 garant!

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


pa dobro ljudi gdje je ovome kraj, ovo je gore od mojih najcrnjih prognoza…još malo pa će hotel u opatiji koštati manje nego noćenje u njemu [shocked]

Vrijednost lrh se smanjila 65 % od kad nas je ostoja napustio..
..i to sad kažeš nekom izvan burze…a on, pa što ste potjerali to ostoju…da, što…hmmm..

a i danas ronjamo solidno..sretno [huh]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

konačno neki kupac na vidiku [wink]

gdje? gdje? [shocked][shocked][shocked]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


gdje? gdje? [shocked][shocked][shocked]

[lol] [lol]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

GFI

Bruto operativna dobit (GOP) je u odnosu na prošlogodišnju porasla 17%, a u odnosu na planiranu 8%. Udio GOP u neto prihodima iznosi 26,7%. Ostvarena dobit je na razini planirane.

10. Dobit ili gubitak
Društvo je ostvarilo planirani dobitak u iznosu od 9,4 milijuna Kn.

14. Ostale napomene
Društvo je u 2007. godini investiralo 39 millijuna kn od čega se najveći dio odnosi na rekonstrukciju Vile Ambasador i izgradnju novog wellnes centra u hotelu Ambasador. U 2008. godini nastavlja se investicijska aktivnost. U tijeku je rekonstrukcija hotela Marina ukupne vrijednosti 40 milijuna kn kojom će hotel dobiti 4 zvijezdice i novi wellness, drugi u nizu novog brenda Five elements.

Što se ovo sada desilo? Neko se dobro iskrcao?!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Bojim se Prospectus.
Iskrcava se već duže vrijeme, čim se malo nakupi bida.

Liburnia ostvarila 25,8% manju neto dobit nego 2006.
ZAGREB – Ostvarena neto dobit, kažu u LRH, u razini je planirane. Naime, u 2007. godini investirano je 39 milijuna kuna, od čega najveći dio u rekonstrukciju Vile Amasador i izgradnju novog wellness centra u hotelu Ambasador
10.4.2008 14:16:26 [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

sad znam zašto je pala više nego što sam očekivao…20% pad dobiti je znaćio još dodatnih 20% pada na moju prognoziranu cijenu od 3200…sada ste padali do nategnutih fundamenata i budućih očekivanja…a sada slijedi diskont…do 2000 [bye][bye][bye]

New Report

Close