LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro zvuči… nadam se da će se nešto i izrodit iz toga

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Biti će zanimljivo ovdje u ponedjeljak. Netko ipak voli pogled na more!

Marriot. Jako dobro. To je ono što je nužno Opatiji i LRH. Brandovi poput Marriota mogu utrostručiti prihode LRH. Samo za usporedbu, Marriot u Beču:
-noćenje je od cca 200 EUR-a na gore
-samo doručak je 17-25 EUR-a
-parkiranje u garaži je 4 EUR/sat, 35 EUR dan

U Ambasadoru se dobije noćenje sa doručkom za cca 80 EUR, parkiranje u garaži se koliko se sjećam plaća 3 kn/sat (!!)
Kvarner je objektivno mali hotel i direktni financ. učinak ovdje ne može biti prevelik, ALI psihološki, marketinški i dr. utjecaj, know-how koji će s Marriot-om doći i dr. mogu imati višestuko dobre posljedice.
Ovaj loyality program Marriota može staviti Opatiju u sve kataloge po svim Marriot brošurama a to nije zanemarivo s obzirom da je to u načelu vrlo jaka klijentela.
Zamislite sada da u Opatiji jednog dana imamo desetak hotela klase Marriot, njihove kanale prodaje, sadržaje i dr. To bi bilo u kombinaciji sa klimom, parkovima, povjesti, prometnoj pristupačnosti i dr. konačno pravo mondeno središte.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

U potpunosti se slažem, samo se nadam da će se poklopiti interesi grada i Marriotta!

tanga je centar svemira!

Čini mi se da se na pitanje ulaska Marriotta na HR tržište gleda jako površno i s omalovažavanjem.
Takva bi vijest zaslužila barem da se ulagači zapitaju: Zašto dolazi.
Većina ih se drži da smo mi raj na zemlji pa je to razlog da su nas evo nakoncu i prihvatili kao takve.
Međutim Marriott će samo služiti za prihvat novog tipa gostiju koji će se pojaviti uskoro na tom tržištu.
To je cijela istina. Dakle razmisliti zašto će se na jednom lokalitetu pojaviti nova klasa gostiji, i na temelju tih zaključaka donijeti odluke o ulaganju.

Ovo je u svakom slučaju pozitivno za LRH, ali će još puno vode proteći Savom dok od toga LRH,a i mi dioničari budemo imali koristi.[thumbsup]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Biti će zamiljivo vidjeti sutra da li će ova vijest imati ikakvog učinka na aktualnu cijenu, koja se vrti u rasponu 26xx-28xx.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Biti će zamiljivo vidjeti sutra da li će ova vijest imati ikakvog učinka na aktualnu cijenu, koja se vrti u rasponu 26xx-28xx.

Bojim se da imamo prodavatelja koji će dotući svaki novonastali entuzijazam. [sad]

La vita e bella!


K-PAX: ” Biti će zamiljivo vidjeti sutra da li će ova vijest imati ikakvog učinka na aktualnu cijenu, koja se vrti u rasponu 26xx-28xx. ” Bojim se da imamo prodavatelja koji će dotući svaki novonastali entuzijazam. [sad]

Kakav je pogled na Omišalj, to te ja pitam!
Nažalost nemam love, ponovno uložio u vreću bez dna tj KORF-R-A, ali da nisam, kupio bih nešto LRH.
Lakše bi prodavatelj prodao!

Pogled na Omišalj s ove strane Kvarnera je sjajan. Pogotovo uvečer kada svjetla iz Omišlja OBASJAVAJU cijeli Kvarner [smiley]

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Posejdon: ” K-PAX: ” Biti će zamiljivo vidjeti sutra da li će ova vijest imati ikakvog učinka na aktualnu cijenu, koja se vrti u rasponu 26xx-28xx. ” Bojim se da imamo prodavatelja koji će dotući svaki novonastali entuzijazam. [sad] ” Kakav je pogled na Omišalj, to te ja pitam! Nažalost nemam love, ponovno uložio u vreću bez dna tj KORF-R-A, ali da nisam, kupio bih nešto LRH. Lakše bi prodavatelj prodao!

KORF???? Zar se promijenilo mišljenje o holdinzima?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

I sad neka neko kaže da članak nije naručen. Prvi radni dan nakon objave, pojavile su se stotice na prodaji.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close