LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dividende neće biti jer se nema od kuda isplatiti, osim toga jedini je spas za vas dioničare u kvalitetnom investicijskom ciklusu koji bi eventualno privukao nekog stranog investitora…ali otom potom, kao odgovor na tvoje pitanje, najbolje ti je pogledati onog lava koji drži evo već dva tjedna jer je bio uvjeren da je dno i u međuvremenu je izgubio 90.000 kn…[thumbsup]

*** obrisano *** Za razliku od drugih dionica koje su u ovom ludilu takodjer pale za 30-50%, LRH je tvrtka koju ceka privatizacija, posluje s dobiti, podinvestirana i podzaduzena tvrtka koja ce lako naci strateskog partnera. Svim dionicarima koji imaju CASH savjetovao bi strong BUY jer ispod ovoga nece , onima koji su u diniocama kao i ja HOLD, DONT SELL, cekajte bolja vremena koja ce sigurno doci


dividende neće biti jer se nema od kuda isplatiti, osim toga jedini je spas za vas dioničare u kvalitetnom investicijskom ciklusu koji bi eventualno privukao nekog stranog investitora…ali otom potom, kao odgovor na tvoje pitanje, najbolje ti je pogledati onog lava koji drži evo već dva tjedna jer je bio uvjeren da je dno i u međuvremenu je izgubio 90.000 kn…[thumbsup]

Lav je izašao na 3000,popušio lovu i uskočio u ULPL a danas u LKPC. Kad sjednu dionice iz dokapa ULPL i kad objave na LKPC da su produžili koncesiju bit ću na nuli-valjda.Takav je život,gdje si bio-nigdje,što si vidio -ništa,a ne poznajem druge ptice osim žabe[lol] [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


joj kolega pa di ste vi bili? to su i veći znanci od vas tu tvrdili na 6000, 5500, 5000, 4000, a ona lafčina je bio siguran da neće ispod 3500 i da je to dno…kolega jedino ispod čega neće je 0 [lol]

Kolega koja je svrha Vasih komentara, imali ste dionicu, prodali s gubitkom i sad ste jedan od onih koji nesebicno zele objasnit sta kupit i u koje vrijeme.Koji je Vas zakljucak!?Izjasnite se! Nemam love trenutno tako da mi je svejedno ,a ulaz mi je na 4870kn.

kolega pale stvar je vrlo jednostavna turizam je loša investicija….ljudi su kupovali kao sumanuti kada je ostoja napumpao cijenu i ponjeti glasinama o revaolrizaciji i tko zna kakvim nadama pokupovali njegove pakete nakon čega je cijena krenulo strmoglavo dolje…jedno 60%…u međuvremenu dolazili su razni gurui koji su ovdje propovjedali da ne može ići ispod 6, 5, 4, 3 tisuće kuna, a sada se javljaju da ne ide to ispod 2000…pa ako su 4 puta za redom promašili (statistički je to teško) ko vam garantira da neće pogriješiti i 5 put…
osim toga pričate gluposti ja sam vam već prije tri mjeseca rekao (potražite si) da očekujem cijenu na razini one iz prosinca 2006. godine…ispalo je još gore od toga….hebiga bar sam bio najbliže istini…


beholder: ” dividende neće biti jer se nema od kuda isplatiti, osim toga jedini je spas za vas dioničare u kvalitetnom investicijskom ciklusu koji bi eventualno privukao nekog stranog investitora…ali otom potom, kao odgovor na tvoje pitanje, najbolje ti je pogledati onog lava koji drži evo već dva tjedna jer je bio uvjeren da je dno i u međuvremenu je izgubio 90.000 kn…[thumbsup] ” Lav je izašao na 3000,popušio lovu i uskočio u ULPL a danas u LKPC. Kad sjednu dionice iz dokapa ULPL i kad objave na LKPC da su produžili koncesiju bit ću na nuli-valjda.Takav je život,gdje si bio-nigdje,što si vidio -ništa,a ne poznajem druge ptice osim žabe[lol] [lol]

kolega svaka čast vi ste trader u duši….
[thumbsup]
žao mi je zbog vašeg gubitka i iskreno navijam da vam se scenarij ostvari…

Sto si ti pametan, pa ti si lumen covjece. Ti si vjerovatno predvidio i da ce ATPL pasti sa 3900 na 2000, HT na 290, ADRS na 380……da ne nabrajam. Pala je i ARNT danas na 300 kn, a GS platio 550!!!! Zar to znaci da dionica nista ne valja i da su ovi iz GS-a idioti? Kad si tako pametan daj nam onda objasni sto je to tebe vodilo kad si kupovao LRH na 6000 pa spusio 20%. Od tako pametnog ulagaca ne bi se ocekivalo da se povodi onom narodnom ” Kud svi turci tu i mali Mujo”. Mozda da si promjenis nick, bolje bi ti pristajao
[lol]

kriva procijena kolega…kriva procijena,a moram priznati da mi je ona prića o podcjenjenosti i “skoro” dolazećoj revalorizaciji izgledala dosta primamljivo…a onda se prodao hilton prosjećno po nešto manje od 20.000 eura po sobi…a zna se što je hilton ali se baš van hrvatske i ne zna što je to liburnija…onda je došlo izvješće za 3q koje je bilo totalno poražavajuće i tada sam shvatio da mi iz glave rastu uši i da ću uskoro ići IA IA IA [lol] [lol] [lol]

i zato nisam čekao da me moj broker nazove….kao neki ovdje [lol] [lol] [lol]


kolega svaka čast vi ste trader u duši…. [thumbsup] žao mi je zbog vašeg gubitka i iskreno navijam da vam se scenarij ostvari…

Pa mora se ostvariti,ja sam sve to logički i matematički izračunao…….šalim se naravno[wink]Nego imam sreću što sam u mađuvremenu pročitao Ričardsona pa si od onda postavljam doljnju granicu 8%.Da nisam to naučio sigurno bi još čekao da LRH dođe na svoje.[lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Sto si ti pametan, pa ti si lumen covjece. Ti si vjerovatno predvidio i da ce ATPL pasti sa 3900 na 2000, HT na 290, ADRS na 380……da ne nabrajam. Pala je i ARNT danas na 300 kn, a GS platio 550!!!! Zar to znaci da dionica nista ne valja i da su ovi iz GS-a idioti? Kad si tako pametan daj nam onda objasni sto je to tebe vodilo kad si kupovao LRH na 6000 pa spusio 20%. Od tako pametnog ulagaca ne bi se ocekivalo da se povodi onom narodnom ” Kud svi turci tu i mali Mujo”. Mozda da si promjenis nick, bolje bi ti pristajao
[lol]

GS je platio puno manje, 270 kn ako se dobro sjecam, potrazite na temi ARNT. 550 je morao dati u ponudi za preuzimanje jer mu natukli ponder dijonicari [lol] . Ulazite u znanje, sto bi reko matrix_neki_broj.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kolega deimos nemojte tako…ispast ćete neuki mali haso…morate nešto pametno reći…nešto tipa: neće ovo ispod 4.000 to je dno! [lol] [lol]


kolega deimos nemojte tako…ispast ćete neuki mali haso…morate nešto pametno reći…nešto tipa: neće ovo ispod 4.000 to je dno! [lol] [lol]

Kolega Beholder, ma nisam ni ja za vremenske prognoze, ovo ce ovoliko gore, toliko dolje, i taj djir…Al volio bi da vec podijelite Vase znanje s nama, Moje misljenje je da da je LRH trenutno cisti BUY signal, trenutno se trzi ispod BV, znamo da treba doci do revalorizacije imovine a naravno da to nece biti sutra.Mislim da trenutno gledamo igre velikih.skreno ,mislim da nitko nije ocekivao cijene na ovim razinama ni na jednoj dionici…


beholder: ” kolega deimos nemojte tako…ispast ćete neuki mali haso…morate nešto pametno reći…nešto tipa: neće ovo ispod 4.000 to je dno! [lol] [lol] ” Kolega Beholder, ma nisam ni ja za vremenske prognoze, ovo ce ovoliko gore, toliko dolje, i taj djir…Al volio bi da vec podijelite Vase znanje s nama, Moje misljenje je da da je LRH trenutno cisti BUY signal, trenutno se trzi ispod BV, znamo da treba doci do revalorizacije imovine a naravno da to nece biti sutra.Mislim da trenutno gledamo igre velikih.skreno ,mislim da nitko nije ocekivao cijene na ovim razinama ni na jednoj dionici…

pa gledaj ako su podaci na poslovnom točni tržišna kapitalizacija danas je 801 mil kn to je nekih 110 mil eura…lrh ima u ponudi (što sada, što u planu) 2.000 soba…ako se hiltonove sobe plaćaju 20.000 eura, a naše nek budu 25.000 eura jer smo rodoljubi (jedino što očekujemo da neki stranac kupi a kako će on biti rodoljub?) to je nekih 50 mil eura, e sada neka još neka još i svi “popratni” sadržaji vrijede 50% procjenjenih kapaciteta dolazimo do cifre od 75 mil eura…dalje matematiku radi sam[thumbsup]

New Report

Close