LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čudno je da ti komentiraš sve imalo povezano s lrh,sn,dom-holdingom…


čudno je da ti komentiraš sve imalo povezano s lrh,sn,dom-holdingom…

Zašto je to tebi čudno.
Pa svima je jasna nekadašnja vlasnička isprepletenost dvaju navedenih subjekata.
Osim toga pola hrvatskog gospodarstva je prošlo kroz njihove ruke u procesu privatizacije.
Kad Šprajc i HTV komentiraju, bez navodeći izvor, to je normalno.

Jeli moguče, da mi netko kaže šta mogu očekivati u narednom periodu(do ljeta) od lrh-a.
Ušao sam na 5.100.-, ima li nade za mene[cool]


Jeli moguče, da mi netko kaže šta mogu očekivati u narednom periodu(do ljeta) od lrh-a.
Ušao sam na 5.100.-, ima li nade za mene[cool]

ovisi koliko imaš vremena čekati

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Jeli moguče, da mi netko kaže šta mogu očekivati u narednom periodu(do ljeta) od lrh-a.
Ušao sam na 5.100.-, ima li nade za mene[cool]

Do ljeta kolega moj, sigurno nećete dočekati LRH na 5.100. Barem ne do ljeta 2008. godine ako ste na to ljeto mislili. [lol]


don aljoša: ” Jeli moguče, da mi netko kaže šta mogu očekivati u narednom periodu(do ljeta) od lrh-a. Ušao sam na 5.100.-, ima li nade za mene[cool] ” Do ljeta kolega moj, sigurno nećete dočekati LRH na 5.100. Barem ne do ljeta 2008. godine ako ste na to ljeto mislili. [lol]

Zašto tako pesimistično. Evo što drugi misle o nekretninama u Hrvatskoj, a to sam danas napisao na Dioki-ju…
Čitam malo o nekretninama u Hrvatskoj, i zašto je zadnja prilika za povoljnu kupnju nekretnine u Hrvatskoj….
http://www.amberlamb.com/…-property-in-croatia-now/

Da citiram…….Other reasons why now may be a good time to buy Croatian property include the fact Iran has stated that it is willing to supply gas to Europe via Croatia. Sure, the mention of Iran isn’t going to get property investors particularly excited – but the thought of Croatia being a key hub for the supply of a valuable natural resource to the wealthy nations in Europe such as Austria and Switzerland should make people sit up and take notice. If this proposed business partnering goes ahead, Croatia could become a very wealthy nation off the back of it.

Vrijede nekretnine LRH znatno više nego je vrednovano kroz cijenu dionice na burzi. Na žalost, turisti već neko vrijeme nisu IN i ulagači jednostavno ne priznaju vrijednost njihovih nekretnina kao mjerila za valuaciju vrijednosti turistčkih dionica. Ovdje ćemo očito morati još neko vrijeme čekati da se rasplete tko je vlasnik LRH: Ostoja ili država/Opatija?

Ignore: KressoM, delux


Vrijede nekretnine LRH znatno više nego je vrednovano kroz cijenu dionice na burzi. Na žalost, turisti već neko vrijeme nisu IN i ulagači jednostavno ne priznaju vrijednost njihovih nekretnina kao mjerila za valuaciju vrijednosti turistčkih dionica. Ovdje ćemo očito morati još neko vrijeme čekati da se rasplete tko je vlasnik LRH: Ostoja ili država/Opatija?

Zamisli ovo…. LNG terminal na Krku, a jahte Arapa parkirane u Opatiji!

Ljudi moji, citam u JDD jedan izvjestaj za jednu slicnu turisticku kompaniju u prvatnome vlasnistvu, stranome…
da njihova tvrtka radi prosjecno 8 mjeseci, imaju kongresni turizam..itd.itd. sve najbolje..
no, oni ostvaruju nikakav profit, trze se na 0,52 booka….
zalosno, a vode stranci…cijena dionice pala je sa 1735 na cak 600 kuna…uzas…a strana firma….kongresi i duga sezona, ne mogu vjerovati…niti stranci ne mogu napraviti profit,
a kako ce onda ovaj mastodontski management od drzave postavljen u nasojl liburniji?


Zamisli ovo…. LNG terminal na Krku, a jahte Arapa parkirane u Opatiji!

[lol] [lol] [lol]

He – he!
Baš si me do srca nasmijao! [thumbsup]
Već pred očima imam ovu sliku.

Od svega me najviše veseli što se trenutno obje ove dionice mogu dobiti tako povoljno! [thumbsup]

La vita e bella!


Vrijede nekretnine LRH znatno više nego je vrednovano kroz cijenu dionice na burzi. Na žalost, turisti već neko vrijeme nisu IN i ulagači jednostavno ne priznaju vrijednost njihovih nekretnina kao mjerila za valuaciju vrijednosti turistčkih dionica. Ovdje ćemo očito morati još neko vrijeme čekati da se rasplete tko je vlasnik LRH: Ostoja ili država/Opatija?

Kolega avax, po meni se već jako dugo znade tko je vlasnik. Osoja će biti financijski obeštećen, a Opatija će kako stvari sada stoje dobiti još 25% LRHa. [embarass]


Kolega avax, po meni se već jako dugo znade tko je vlasnik. Osoja će biti financijski obeštećen, a Opatija će kako stvari sada stoje dobiti još 25% LRHa. [embarass]

Po kojem to zakonu Opatija moze dobiti jos 25% LRH??? Nemojte dezinformirati javnost s necim sto nema nikakvo uporiste u pozitivnim HR propisima. [angry]

New Report

Close