LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega nisam rekao da niš ne vrijedi, nego da bi se vrijednost trebala odrediti prema rezultatima, a ne prema prićeama za malu djecu[cool]

Mislio sam da je 3500 dno dna a izgleda da se tek na 3000 pojavio malo jači otpor.Što je tu je,moje ulaganje u LRH se svodi na nadu da ću jednoga dana nadoknaditi izgubljeno.[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Za uspomenu:

Kupnja
2.750,00 2
2.000,00 14

Prodaja
2.889,99 5
2.890,00 10
2.900,00 51
2.979,99 3
2.980,00 7
2.996,95 5
2.997,00 5
2.998,00 1
2.999,98 10
2.999,99 4

hmmm….ima li netko rijeci utjehe? [undecid]

nema prodaje, do 0 ako treba! [cool]

tanga je centar svemira!

Ulaz na 4700 i nisam nista rezao, nadam se da ce nase vrijeme na ovoj dionici doci:)Ocito nisam uhvatio svog KAIROSA ,hehe, a tko je???

nek je potop, ali nedam ni jednu dionicu, pa nek sve ide kvragu

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Ulaz na 4700 i nisam nista rezao, nadam se da ce nase vrijeme na ovoj dionici doci:)Ocito nisam uhvatio svog KAIROSA ,hehe, a tko je???

uhvatili su ga svi oni koji su prije četiri mjeseca prodali dionice i sada u kešu čekaju [thumbsup]

Ako sutra krene kao ameri danas, ode sve u v….. m…r!

A možda iskrsne i ciljana cijena pa da vidimo dokle ju misle rušiti.[shocked][shocked][tongue]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


Ako sutra krene kao ameri danas, ode sve u v….. m…r!

A možda iskrsne i ciljana cijena pa da vidimo dokle ju misle rušiti.[shocked][shocked][tongue]

Ssad se tek počinju iskrcavat oni koji su ulazili na 2500-3000 prije godinu i više dana i koji se lupaju u glavu što nisu izašli na 7k kuna i spašavaju što se spasiti da. Keš je u ovim trenutcima ipak najsigurniji, a mi koji smo ušli na cijeni znatno višoj nego ova danas ostaje čekat da izađe sunce. idem u Opatiju krajem travnja i baš ću u Ambasadoru biti pa ću vam javiti jer se što srušilo. Pozdrav


kolega nisam rekao da niš ne vrijedi, nego da bi se vrijednost trebala odrediti prema rezultatima, a ne prema prićeama za malu djecu[cool]

po trenutnoj cijeni, vi pobjeđujete[cool]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


” Ssad se tek počinju iskrcavat oni koji su ulazili na 2500-3000 prije godinu i više dana i koji se lupaju u glavu što nisu izašli na 7k kuna i spašavaju što se spasiti da. Keš je u ovim trenutcima ipak najsigurniji, a mi koji smo ušli na cijeni znatno višoj nego ova danas ostaje čekat da izađe sunce. idem u Opatiju krajem travnja i baš ću u Ambasadoru biti pa ću vam javiti jer se što srušilo. Pozdrav

Na sreću kolega nije se ništa srušilo osim cijene dionice, a po pokazateljima globalnog tržišta idemo dolje.
Međutim po lokalnom tržištu trebalo bi ići gore, vidjet ćemo sutra.
Inače moj prosjek ulaza je 5.300,00 pa ćemo vjerojatno ući u EU dok cijena ne dođe do tog nivoa, ali nema veze bit ću ponosni vlasnik malog dijela Hrvatskog bisera.[sad]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close