LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

boso, 9 poruka a već tako pametan…pričaš gluposti. navrati malo do opatije da ti ja pokažem što sve ima LRH pa sjedni na stjenu i računaj. Pa mi smo na oko 0,3 booka liburnije jer imovina u knjigama nije revalorizirana 10 godina najmanje….ali, komu ja pričam..

...povijest se ponavlja...

Tko ovo po prodaje? Kakva to kriza mora nekome biti da daje LRH po 3.000? Ipak vidim da se sada i kupnja pošteno pokrenula. Izgleda da se na 3.000 stvara veći otpor.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


boso, 9 poruka a već tako pametan…pričaš gluposti. navrati malo do opatije da ti ja pokažem što sve ima LRH pa sjedni na stjenu i računaj. Pa mi smo na oko 0,3 booka liburnije jer imovina u knjigama nije revalorizirana 10 godina najmanje….ali, komu ja pričam..

Šta će ići u likvidaciju ili preuzimanje da ti je book bitan?

Pa naravno da ce ici preuzimanje. Ja ne znam ni jednu državu članicu EU koja se bavi hotelijerstvom, a jedan od uvjeta za članstvo je i privatizacija državnog portfelja. Ne misliš valjda da će država to prodati prije nego napravi realnu procjenu vrijednosti tvrtke, što sigurno uključuje revalorizaciju E sad, neki znaju kad i kako će se sve ovo odigrati pa lijepo dokupljuju na ovim razinama. Svi se pitaju tko prodaje, a nitko se ne pita tko kupuje. Uvidom u prvih 10 na http://www.sda.hr jasno je da nitko od njih nije prodao niti jednu dionicu, a kupovali su kad je Ostoja izlazio po 6-7 k. Sve ove Muzurove priče o povlaštenim dionicama za radnike imale su samo jedan cilj, srušiti cijenu kako bi se jeftino dokupilo i za nekoliko mjeseci na tome masno zaradilo. Još kad se doda ova situacija na ZSE to ti dođe kao kec na desetku. Kad bi svi imali mogućnost dobre procjene onoga što nam donosi budućnost onda nitko ne bi gubio, svi bi bili Buffeti, a to naravno nismo. A ovdje je budućnost prilično izvjesna, privatizacija i strateški partner. Ovaj scenarij je najavljen i od strane SNHO-a ukoliko im Upravni sud dionice LRH. Oni su već 2005. vodili razgovore sa strateškim partnerima ali im je naravno politika oduzela dionice te smo tu gdje jesmo. BTW, njihov spor na Upravnom sudu je uskoro na dnevnom redu, ali naravno javnost će to saznati kad se i zadnji forumaš iskrca po 3000[wink]

opet će neki pričati kako ih je o’stoja iz torbario. [cry]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Stan platili tri milijuna eura

http://www.net.hr/vijesti/page/2008/03/14/0016006.html

polje bi joj bilo da je Ambasador kupila[smiley]

Možda Ostoja sad kupuje natrag od onih kojima je prodavao po 6000[lol] [lol] [lol]

Only God, Muammar and Libya!

kupit će država jeftino da može muzuru dati sukladno sporazumu.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Pitanje za one koji misle da cijena pada zbog vlasničke strukture, tj. Opatije točnije. Zašto cijena nije pala u 6. mjesecu kad je bio taj sporazum? Zašto nije pala u 8. mjesecu kad se Opatija pojavila u top 10? Na Opatiju se gledalo pozitivno. Tako je riješeno više desetaka sporova što omogućuje ulaganje i daljni razvoj. Koji bi strateški partner kupio nešto za što ni ne zna dal će biti njegovo i jel smije radit na tome ili ne?

Only God, Muammar and Libya!

Ja vise nejdem u Opatiju.

Mea parvitas.


Pitanje za one koji misle da cijena pada zbog vlasničke strukture, tj. Opatije točnije. Zašto cijena nije pala u 6. mjesecu kad je bio taj sporazum? Zašto nije pala u 8. mjesecu kad se Opatija pojavila u top 10? Na Opatiju se gledalo pozitivno. Tako je riješeno više desetaka sporova što omogućuje ulaganje i daljni razvoj. Koji bi strateški partner kupio nešto za što ni ne zna dal će biti njegovo i jel smije radit na tome ili ne?

Sadašnja cijena LRH ima dva uzroka:
1. ona je priprema za sudsku odluku (tko je prije čitao moje postove zna na što mislim)
2. strah je za*ebana stvar, a upravo je to na jelu.

Naravno postoji i treći element koji ja (iz čiste dragosti [thumbsup] ) zovem “beholder efekt”.
Naime, LRH je dionica koja vam niš ne vrijedi…. niš…..
To sve treba rasturit… [lol] [lol] [lol]

Pozdrav [wink]

La vita e bella!

New Report

Close