LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li će Nova Liburnija prihvatiti ponudu znati će se do 8,11. Sam ću sačekati do tada bar sa dijelom svojih dionica. Ne prihvate li ponudu, možda slijedi nova i za sve ugodnija?

Zanijemio forum?
Stav grada je i dalje nepoznanica?
Kakva je situacija oko prihvata ponude nas malih,ljudi se ne zele izjasnit na forumu. Probao sam i privatno na mejl, bez uspjeha.
Ima li kakav update?

Pa nije Opatiji vazna cijena vec koliko se moze dobiti ispod stola.

Da vjerovatno će biti važnije mišljenje uprave o ponudi za preuzimanje. Gdje to ima osim u HR da se ciljanom društvu preuzimanja prije postavlja vlastita uprava, a zatim izdaje mišljenje uprave koju si sam postavio. Idemo dalje!

Jesu vam stigle ponude?, kod mene jos nista.


Jesu vam stigle ponude?, kod mene jos nista.

Ja dobio i odregistrirao i poslao u skdd.
Rok ti je 8.11. pazi da stignes ako mislis.
P.S.
Drugi ti nece rec,dzaba pitas. Pitao ja nekoliko puta kakav je plan za dalje nitko nista. Ista situacija bila i s tuzbom, kad je krenulo odbijanje,pitao za savjet (da mi ne izbijaju jos para odvjetnici iz dzepa) ,uglavnom nitko mi se ni tada,ni sada vise nije javio.
A prije tuzbe,sta god sam htio sam dobio od “kolega” s foruma.
Uglavnom sretno,mozda budes vise uspjeha imao, mene ocito ne vole 🙂

Treba provjeriti adresu kod SKDD jer prema tome se šalju ponude. Ako tamo nemate ažuriranu adresu onda je ponuda otišla na krivu. No to nije problem. Ima na stranici SKDD-a obrazac za skinuti pa ga onda samo treba popuniti i dostaviti u SKDD. Ako šaljete poštom ovjer kod bilježnika, ako niste osobno ne mora.

Nemoj misliti na m2!

Sa svim svojim silnim hotelima ebitda je 125 mio kn, a TUHO s jednim kampom i nešto apartmana 137 mio kn. Možda stvarno i nije vrijedilo više

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Jesu vam stigle ponude?, kod mene jos nista.

Stiglo, odregistrirao, odnio u skdd

www.lociraj-popust.com

Ako ste slali ponude poštom, možete na mail skdda provjeriti je li stiglo i je li prihvaćeno.


Treba provjeriti adresu kod SKDD jer prema tome se šalju ponude. Ako tamo nemate ažuriranu adresu onda je ponuda otišla na krivu. No to nije problem. Ima na stranici SKDD-a obrazac za skinuti pa ga onda samo treba popuniti i dostaviti u SKDD. Ako šaljete poštom ovjer kod bilježnika, ako niste osobno ne mora.

Meni ništa nije stiglo poštom, no ne pronalazim na SKDD taj obrazac? Dalibore, može mala pomoć, gdje se točno nalazi taj dokument na SKDD-u?

kolege,
skupština Nove Liburnije raspravljat će o ponudi 6.studenog, nakon signala koje dobiju 5.studenog kada o tome raspravlja Gradsko vijeće.
Čisto prenosim info iz NL

New Report

Close