LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


za sada, premalo. Dok ne skupimo barem 10.000kom, nismo nikome zanimljivi.
Ako je 5.500,00kn van dnevnog limita, definitivno se trebamo spustiti na 5.250,00kn.

Pred tjedan dana je bilo 5250 na burzi,nismo prodali.
Moze pitanje,kao i za Lrhc, sta se od onda promijenilo,da bi sada prodali?

@greb
Promijenilo se očekivanje 😉
No pitanje je dobro. Koliko se može čuti iz Opatije grad neće prodati. Za fond ne znamo. Dakle nije se ništa previše bitno promijenilo. Što više ušao je jači investitor koji želi dalje razvijati priču Koji želi razvijati brend Opatijska rivijera i ima namjeru ulagati. Nema ništa protiv da ga partneri prate u tom poslu, ali ne misli ulagati, a da drugi samo gledaju. Dugoročno, tržište kapitala, pogotovo ZSE ga ne zanima.
Sve je lijepo jasno napisao.

Nemoj misliti na m2!

promijenilo se to da je obznanjena javna ponuda na 4.761,00kn.
Kolega, čemu takva pitanja ?


hvala na čašćenju

Ma nema na čemu. Vidim da moderator i dalje zdušno podupire ekipu redikula i sitnih zmukljera u njihovim redukuloznim namjerama. Prvo su godinama pisali price o ne nevjerojatnoj vrijednosti i podcijenjosti, da bi nakon sto su sve maske pale, a car ostao gol počeli smišljati nekakve nebulozne scenarije u kojima bi kao netko pokazao interes da preplati dionice manjinskih dionicara za vrijeme trajanja ponude?!

Da stvar bude zanimljivija, vjerojatno su oni sami postali žrtve vlastitih ili proročkih loših procjena i kupovali iznad 4.760 kuna, pa sad izmišljaju gluposti ne bi li valjda zazvali cudo u Mrduši donjoj.

Al ja kakav sam slab na potrebitima, želim da se dogodi cudo, al ne cjenovno već druge vrste… iskustveno i prosvjetiteljsko. Za buduće procjene i ulaganja.

One, nasmijao si me, a i u pravu si. Treba se otrijezniti, što prije to bolje.

Sjetio sam se da je i Udruga ovako nekako započela. Postavljanjem naloga na prodaju na neku cifru, ne sa željom da se dionice prodaju nego da se vidi koliko nas ima. E sad stvarno se ne mogu sjetiti koliko smo uspjeli dionica skupiti, a ni kolika je bila cijena….

Ja mislm da je bila znatno viša nego ova koja se sada predlaže :)))


Sjetio sam se da je i Udruga ovako nekako započela. Postavljanjem naloga na prodaju na neku cifru, ne sa željom da se dionice prodaju nego da se vidi koliko nas ima. E sad stvarno se ne mogu sjetiti koliko smo uspjeli dionica skupiti, a ni kolika je bila cijena….

Ja mislm da je bila znatno viša nego ova koja se sada predlaže :)))

Ta ideja je bila super i zgodno zamisljena,za razliku od ovotjedne…



hvala na čašćenju

Ma nema na čemu. Vidim da moderator i dalje zdušno podupire ekipu redikula i sitnih zmukljera u njihovim redukuloznim namjerama. Prvo su godinama pisali price o ne nevjerojatnoj vrijednosti i podcijenjosti, da bi nakon sto su sve maske pale, a car ostao gol počeli smišljati nekakve nebulozne scenarije u kojima bi kao netko pokazao interes da preplati dionice manjinskih dionicara za vrijeme trajanja ponude?!

Da stvar bude zanimljivija, vjerojatno su oni sami postali žrtve vlastitih ili proročkih loših procjena i kupovali iznad 4.760 kuna, pa sad izmišljaju gluposti ne bi li valjda zazvali cudo u Mrduši donjoj.

Al ja kakav sam slab na potrebitima, želim da se dogodi cudo, al ne cjenovno već druge vrste… iskustveno i prosvjetiteljsko. Za buduće procjene i ulaganja.
[/quote]

Kolege koji pišu godinama na ovoj temi, nisu kreatori ove “ideje”. Vrijeđate ih bez argumenata.
Što se mene tiče, ništa opet od navedenog.
Kupio LRH krajem 5/2019, prodajem krajem 10/2019.
25% u 5 mjeseci.
Kad sam kupovao, računao sam sa cijenom od 4.500,00kn da bih bio zadovoljan.
Dobio 4.761,00kn.
Istina, kad sam čuo za kupca, očekivanja su se povećala. Nešto više sam i dobio, ali moglo je i bolje.
U svakom slučaju, ja zadovoljan. Dapače, volio bi da kod svake dionice ispadnem još veći redikul.

Ova “igra” je nešto za razbibrigu do konačne prodaje. I ona je namijenjena forumašima koji prvenstveno imaju dionice LRH. Dakle, niste u igri.

Kad smo već kod čašćenja, vi ste kolega najveći redikul, ako mislite da su ovi, kako kažete, scenariji izmišljeni da bi nekoga na nešto navukli ili zazivali neko čudo.
Jednostavno, igramo se igrica u kojoj baš ništa ne gubimo.
Ja ću iz ove igrice svejedno izvući barem neki zaključak.

Da našao sam sad, ja nisam pozvao druge da stave naloge, to je potakao kolega @jope 26.2.2010. …
Ja sam postavio svojih 301 dionicu na prodaju po 5800 kuna da se pravim važan valjda 😉

Vidim da sam se tada krenuo raspitivati za odvjetnike, ali bio i jako rezerviran po pitanju tužbe. Bojao sam se onoga što se na kraju i dogodilo, poništenje rješenja hanfe..

Hvala korektnim i pametnim ljudima koji podupiru ideje iako one ne moraju uspijeti, a ne koštaju ih ništa.

Zadnji put sam gledao trgovanje oko 13h i ispada da je naš potencijal ovdje koji pratimo temu i koji su složili za akciju oko 2000 kom, a s prethodno postavljenim nalozima oko 3000 kom na prodaji. Nije niti bitno kolika je točno cijena postavljena, već kolika može biti masa postavljenih dionica na prodaju.To je jako mala brojka i nevažni smo :-).
Vidjet ćemo hoće li se to povećati u narednim danima ili tjednima. Dobar % dionica ove firme je izvan naloga na burzi s obzirom na moment ponude novog vlasnika.

Dok se priča o postavljanju grupnog naloga na 5500, vidim da netko istovremeno istovaruje stotine komada na 4680 i pri tome poklanja skoro 100kn po dionici (kad se odbije provizija brokera). Na ovih istovarenih nesto vise od 500kom u prvih 5 minuta trgovanja, to je čisti poklon od više od 50000kn.
Stvarno izgleda da neki ljudi ovdje i dalje imaju para na bacanje.
Za njih je najbolje da odu trgovati na uredjena trzista trulog zapada.

A ovo je stvarno dobar poticaj na ovog skupljača na 4680 da pokupi sve do zacrtanih 5500.

kolege,
zanimljivo istresanje danas uz moje pitanje u što će ovaj s lovom učiniti, odnosno gdje će parkirati?
U čarapu, madrac, banku, fond, osiguranje, norvešku krunu, velebnu građevinu na moru, neku dionicu u Hr ili inozemstvu…?
Obzirom sam očajan analitičar i još gori prognostičar lišit ću se procjene….

New Report

Close