LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gledam i čitam ovdje postove i ne mogu vjerovati koliko su svi (čast izuzecima) naivni: jedan forumaš vam je par sati prije objave, taj isti dan, najavio da je prodaja izvršena i onda je uslijedila obavijest na ZSE
i sad imate cijenu 4.500-4.580 kn u tom rasponu uglavnom se sve odvija
i vi i dalje licitirate o 5.000, 6.000 ili čak 7.000 kn za dionicu?!?

ja ne znam da li ste svjesni da RH mala zemlja, ZSE još manja burza i da se, bar kad su u pitanju preuzimanja, sve informacije odražavaju na cijenu odmah, baš kako efikasno tržište nalaže

kako onda (to objasnite sebi samima) ima koliko hoćeš 'goriva' upravo po tim cijenama koje sam naveo?
k'o ukrajinski reaktor: što više staviš na bid, više se netko istrese
ne znam, ja da imam par stotina tisuća ili milijuna u dionicama LRH i da nisam siguran da ponuda ide po 4.500 kn nego mnogo više, ne bi ih sigurno stavio na prodaju po toj cijeni nego bih čekao da dobijem više, zašto ne?

dakle netko je očito SIGURAN svo ovo vrijeme trgovine…

(ove male oscilacije 20-40 kn gore dolje su samo zato jer netko 'važe' da li ostati do kraja ponude ili ne gubiti vrijeme i dati malo niže ali da je likvidan i da ide dalje)


To sam vam lijepo napisao još 16.7.
Od tada je i Šestan izlazio van
Razlika do cijene u ponudi je taman mali diskont zbog toga jer u ponudi moraš čekati
U RH sve se zna, ne budite naivni

Sad je vrijeme da linkam vijest koja kaže da ipak nije sve tako loše kako su neki pisali:

https://ilpiccolo.gelocal.it/trieste/cronaca/2019/07/13/news/liburnia-hotels-la-maggioranza-passa-in-mano-ai-tedeschi-1.37008804/amp/

Poprilicno sam iznenđen ponuđenom cijenom.Mislio sam izaci ali …..

uglavnom tuklo se je milionima kao da sutra ne postoji; moj naklon Daliboru za sve analize obrazlozenja i sav trud i vrijeme i ZNANjE koje je ulozio ;

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Znači svi kupci zadnjih mjesec dana pushing desetak posto?

HAHA tipično kao kad izbjegavaš porez. Platiš većinskom ispod stola i dijelite uštedu na ostalim naivcima; uključujući mene.
Želim ostati s njima jer znam da vrijedi više, no kad vidim na što su sve spremni bježat ću. Iz LRHC također.
Nije čudo da grad nije prodao.
Sad će RIVP, ARNT i ostalo potonut?!
Nisam ovo očekivao moram priznati

70% zarade na Alfi na papiru
Samo kako sad doći do novaca kad su kod darca

Dobro je pisao kolega One.
Svaka cast.

I meni se čini da je tu dobar dio prošao “ispod stola” kako su dvojica kolega vec napomenula……jer u protivnom je tu netko lud.

Sada prodaje po 4760, a nakon toga i javno izjavi da je sasvim zadovoljan cjenom……a dobro znamo da je prije niz godina imao na stolu ponudu po 4500 i nije htio prihvatiti. Po tome bi ispalo da zadnjih godina firma bas i nije nešto prosperirala – sto nikako ne odgovara javno objavljenim podacima / FI-ima.

Mozda se unaprijed dalo diskont za nadolazecu recesiju i njezin udar na nas turizam, koja – tek sto nije……barem se tako naveliko priča…..

A…..tko će ga znati što je posrijedi…..

Mozda ce nefunkcionalna imovina ostati nama na daljnju prodaju.

Ostoja je igrac. Bio i ostao. Podsjetio je sve koji su zaboravili kak je bilo prosli put s ponudom. Imam lrh, pcts i betu. I s ovom ponudom sam u plusu al da su apetiti bili veci, jesu. Dobro da nisam kupovao iznad 5000. A skoro…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovo je otišlo za 9,5 EBITDA. A koliko su ono Lekini Hoteli i koliko su oni imali dugova ?
Onda će LRHC ići po 8 EBITDA 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close