LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… RH Cerp ne zeli prodati sobu (Belveder&Co) za cca 100k ali je Ostoja proda za cca 90k…
Ludilo od države i burze… over & out…

Mogu reci ovako da je Zse pusionica. Ja sam svoje dionice unovcio jos davno po 4000kn i u roku 2 god. digao 50% u građevini. Kupio sam par komada po 4500kn jer mi je bilo zao propustiti cijeli fudbal. I sad tek vidim da sam dobro napravio. Otvaram sampanjac! Kakva Zse, kakve dionice!!

Ne razumijem cemu sada kriviti ZSE?
Ocekivali smo nesto visu ponudu i bili smo u krivu. Mozemo prodati, a i ne moramo. U svakom slucaju svatko je kriv za svoj gubitak i zasluzan za svoj dobitak.

Nije kriva ZSE, niti Ostoja, niti ne znam ni ja tko. Ja sam prije 2.5 godine kupio po negdje 3300 i zaradio sam skoro 50% na ovih 4761kn – potpisao bi taj prinos u svakom trenu.

Razumijem da nekima to nije dovoljno.

Ne znam kakve veze ZSE ima s tim.

uh koji smo puš. još sam mislilo margin uzeti strašno darko prodavao 2007/8 5950 sad 4700 nešto nije uredu

I opet nam je Opatija najbolji frend. Apsurdistan haha.

Tko zna sta je ovde bilo i je li netko nekome ponudio jos nesto i sa strane, mimo ugovora, zar nakon toliko godina sređivanja i uštimavanja LRH, potrošenih 100 mil €. i da Darkec&CO svoj dio prodaju za 105 mil €….

Mozda nama i Opatiji Švabe ponude i malo više ili ostajemo s njima u dalje…je li Dalibore 😋😋😋

lrhc sam istresao po 1910-1930kn. Ne znam sto bih rekao. Planirao sam se polako vracati na Zse. Svaki mjesec 10 000kn ulozit, no mislim da ipak necu. Cekam opet 2009 god. i krizu.


Tko zna sta je ovde bilo i je li netko nekome ponudio jos nesto i sa strane, mimo ugovora, zar nakon toliko godina sređivanja i uštimavanja LRH, potrošenih 100 mil €. i da Darkec&CO svoj dio prodaju za 105 mil €….

Mozda nama i Opatiji Švabe ponude i malo više ili ostajemo s njima u dalje…je li Dalibore 😋😋😋


Ako ponude nama više, više dobiva i Ostoja zar ne? Da li je moguće da je dogovor da će ići viša cijena ako i Opatija prihvati?
Ako ostane ovako onda pratiti razvoj LRH.

Dalibor,moze tvoja prognoza,kolika je bila.
Da vidimo tvoje projekcije,sad sta je tu je,idemo hrabro dalje

Eto, na kraju je sve ispalo dobro osim cijene. 🙂
Švabe su najavile opsežna ulaganja, ali cijena je obično najviša u javnoj ponudi, a ne znamo ni na koji način će se investicije realizirati.

Mogu reci ovako da je Zse pusionica. Ja sam svoje dionice unovcio jos davno po 4000kn i u roku 2 god. digao 50% u građevini. Kupio sam par komada po 4500kn jer mi je bilo zao propustiti cijeli fudbal. I sad tek vidim da sam dobro napravio.

Vidiš dalibore, to je stručnjak, a ne ti!
🙂

Sta ako općine ne prihvate ovu cijenu, jeli ima neki primjer gdje se nudilo više? Jeli svabama to uopće potrebno s obzirom da imaju 51 posto?

New Report

Close