LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja bih umjesto blokade trgovanja blokirao ovaj topic na forumu .

I ja isto.

Bilo bi lagano dosta papazjanija.


Mene više muči ovaj dio:
"Izdavatelj drži 4 vlastite dionice"

Što će mu 4 dionice kad s njima ne može ništa. A ako ne može ništa, zašto ih drži? Osim ako nema neka caka s javnom ponudom, da ako izdavatelj drži do 10 dionica (ili neki drugi broj), onda ponuditelj nije u obvezi javne ponude.

To mi dosta štrči.

Iz nekog razloga su ostavili dionicu po firmi alfabeta.

>Inače i mene muče ove 4 dionice koje štrče
Kada si dionicar imas neka prava koja nosi sa sobom imanje dionice.
Uvid u neke stvari (recimo knjigu dionicara), prisustvovanje na skupstini, postavljanje pitanja itd …to sam cuo od mog brokera odavno da je to uobicajena praksa

Možda su to one +1 tzv zlatne dionice. Te imaju kontrolnu funkciju 🙂

Nemoj misliti na m2!

A otkad su alfabeti izdavatelji lrh-ra?

Blokirati? Pa konacno se dobro zabavljamo

Nemoj misliti na m2!

Najjača mi je izjava bila u Saboru od Kunsta, zastupnika HDZ, kad se raspravljalo, čini mi se o HANFI…i dotični izjavi…”zašto ovde svi spominju 25+1, zašto se komplicira i ne kaže se odmah 26″……mati moja mila😂😂


Možda su to one +1 tzv zlatne dionice. Te imaju kontrolnu funkciju 🙂

Odlučujuću u sukreiranju vanjske poslovne politike


Najjača mi je izjava bila u Saboru od Kunsta, zastupnika HDZ, kad se raspravljalo, čini mi se o HANFI…i dotični izjavi…"zašto ovde svi spominju 25+1, zašto se komplicira i ne kaže se odmah 26"……mati moja mila😂😂

zalosno 🙁

A mene moj broker uvjeravao još jučer, da mi je kupio zlatnu dionicu. Cijena ista a jedna zlatna a druga obična. Pa valjda sam kupio zlatnu!
A sada dilema: pa ne može da su dvije u jednom trgovačkom društvu?! Tko laže i šta kaže ZTK?!

P.S.: Baš će biti dosadno, kad ova tema utihne. 🙂

Lijepo se vi zabavljate ali slabo čitate.

Izdavatelj je LRH i on drži ukupno 4 vlastite dionice. Alfabeti više ne drže niti jednu dionicu LRH.


..Izdavatelj je LRH i on drži ukupno 4 vlastite dionice. Alfabeti više ne drže niti jednu dionicu LRH.

Dokle god LRH drzi ijednu dionicu ovi nemaju obvezu za preuzimanje.

New Report

Close