LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Činjenica da nema interesa za kupnju niti na razini od 3500 kuna je zabrinjavajuća. To znači da su uglavnom očekivanja usmjerena ka daljnjem padu LRH. Ove katastrofične izjave u tisku o precjenjenosti (još uvjek) dionca od 30-50% samo dodatno vode u tom smjeru. Što se to toliko promjenilo u percepciji ulagača u LRH da su prije cca godinu dana vrijednost dionice procjenjivali na preko 7.000 kn, a sada nije intersantna niti na 3.500 ?

Izlazak najbitnijeg vlasnika iz vlasnicke strukture mozda
[wink][wink]


Činjenica da nema interesa za kupnju niti na razini od 3500 kuna je zabrinjavajuća. To znači da su uglavnom očekivanja usmjerena ka daljnjem padu LRH. Ove katastrofične izjave u tisku o precjenjenosti (još uvjek) dionca od 30-50% samo dodatno vode u tom smjeru.
Što se to toliko promjenilo u percepciji ulagača u LRH da su prije cca godinu dana vrijednost dionice procjenjivali na preko 7.000 kn, a sada nije intersantna niti na 3.500 ?

A sto se desilo da je sa 3.500 otisla na 7.000?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nije baš sa 7000. Stabilizirala se na nešto nižoj cijeni.

1. A što se desilo svim ostalim dionicama? Desila joj se naša burza, kak je sve otišlo 20 – 30% tak je i ovo.
+ 2. Desio se članak u kojem Muzur traži još neznamjakolikoposto dionica za radnike i lokalne poduzetnike. A sjetimo se samo đure i njegove cijene i radnika…
+3. Dug države prema SNHO….
+4. Povećane spomeničke rente pa naslovi tipa: Spomenička renta dotukla LRH…

Only God, Muammar and Libya!

I tako će uskoro nekoliko desetaka hotela na najboljim (čitaj najskupljim) lokacijama u Europi koštati tričavih 100 milijuna Eura

Hell is Empty and all the Devils are Here


K-PAX: ” Činjenica da nema interesa za kupnju niti na razini od 3500 kuna je zabrinjavajuća. To znači da su uglavnom očekivanja usmjerena ka daljnjem padu LRH. Ove katastrofične izjave u tisku o precjenjenosti (još uvjek) dionca od 30-50% samo dodatno vode u tom smjeru. Što se to toliko promjenilo u percepciji ulagača u LRH da su prije cca godinu dana vrijednost dionice procjenjivali na preko 7.000 kn, a sada nije intersantna niti na 3.500 ? ” A sto se desilo da je sa 3.500 otisla na 7.000?

mozda joj je pomogla prethodna presuda arbitara HGK koja je isla u korist SNHO-a da je vlasnik LRH?
[rolleyes]


Nije baš sa 7000. Stabilizirala se na nešto nižoj cijeni. 1. A što se desilo svim ostalim dionicama? Desila joj se naša burza, kak je sve otišlo 20 – 30% tak je i ovo. + 2. Desio se članak u kojem Muzur traži još neznamjakolikoposto dionica za radnike i lokalne poduzetnike. A sjetimo se samo đure i njegove cijene i radnika… +3. Dug države prema SNHO…. +4. Povećane spomeničke rente pa naslovi tipa: Spomenička renta dotukla LRH…

NIje se desio članak, nego se desio Muzurov naum.
Molim, ne brkati kauzalitete, to je manipulacija…
[kiss]

Ako nekoga zanima moje viđenje što se događa sa LRH možete ga pročitati na:

Vaš link

Vesele me vaši komentari, ako ih bude, a do onda ako kapne kakva parica kupujem hotelčiće po Opatiji bajnoj…. [smiley]

La vita e bella!

Ovaj scenarij kojeg je opisao kolega Posejdon na SNHO topicu je nešto što bi ja odmah podržao. Nadam se i ostali dioničari LRH-a i lokalna zajednica.
Ono što mi ovdje nije sasvim jasno, kako povući korelaciju između vrijednosti dionica LRH-a i SNHO-a. Neki mali dioničari ublažavaju rizik ulaganja u LRH, paralelnim ulaganjem u SNHO. izgleda kao da je obrnuto proporcionalno SNHo prema LRH, a to mi baš ne drži vodu. Obje dionice su znatno stradale u zadnjih pola godine, ali mi se čini LRH ipak viša.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

la,

oberst: ” Nije baš sa 7000. Stabilizirala se na nešto nižoj cijeni. 1. A što se desilo svim ostalim dionicama? Desila joj se naša burza, kak je sve otišlo 20 – 30% tak je i ovo. + 2. Desio se članak u kojem Muzur traži još neznamjakolikoposto dionica za radnike i lokalne poduzetnike. A sjetimo se samo đure i njegove cijene i radnika… +3. Dug države prema SNHO…. +4. Povećane spomeničke rente pa naslovi tipa: Spomenička renta dotukla LRH… ” NIje se desio članak, nego se desio Muzurov naum. Molim, ne brkati kauzalitete, to je manipulacija… [kiss]

Pardoniram, al tak mi svejedno jer i dalje je na 3500[lol]

Only God, Muammar and Libya!


K-PAX: ” Činjenica da nema interesa za kupnju niti na razini od 3500 kuna je zabrinjavajuća. To znači da su uglavnom očekivanja usmjerena ka daljnjem padu LRH. Ove katastrofične izjave u tisku o precjenjenosti (još uvjek) dionca od 30-50% samo dodatno vode u tom smjeru. Što se to toliko promjenilo u percepciji ulagača u LRH da su prije cca godinu dana vrijednost dionice procjenjivali na preko 7.000 kn, a sada nije intersantna niti na 3.500 ? ” A sto se desilo da je sa 3.500 otisla na 7.000?

Dobro pitanje. Ako bi morao kratko odgovoriti:
-revalorizacija imovine, koja je napravljena a nikad objavljena
-izlazak SNHO, uz veliku buku
-najava rješenja sporova
-galopirajuće tržište, veliki priliv novaca u fondove
-naznake interesa nekij jakih partnera
-itd

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


” Pardoniram, al tak mi svejedno jer i dalje je na 3500[lol]

I mene.[kiss]

ja ovo ne mogu vjerovati…znam da opatija i sibenik nisu jedno te isto, no kako vidim, UGO grupa, je vecinski vlasnik solarisa, znaci to su veliki krupni kapitalisti i oni nisu u mogucnosti da naprave profit za firmu…

pa kako ce onda tek los, drzavni, i komunisticko-partijski management napraviti ista dobro u LRH? samo kradu i drze pozicije i primaju placu…to je strasno..a cijena dionice pada….

ako je privatna firma u turizmu (SLRS) se trzi na 0,54 Book-a, onda mi uopce ne bi bilo cudno da i Liburnia padne na sam book, a mozda i ispod njega…ne bi me cudilo…

ne znam, ali zahvaljujem dragome bogu i jos jednoj drugoj dionici koja me je ”zavela”, pa se nisam dao nakaciti ovim navlakusama sto su bili na ovoj dionici prosle godine, negdje 4-5 mjesec….

New Report

Close