LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da je 5500 top cijena koju se je moglo pstici.
Et to je moj broj

Isti broj sam ja jucer spomenuo…

kolega darkwanderer,
hvala što Vam nije bilo teško, te smo zahvaljujući Vašoj tablici mogli odglasati.

5700, kaže razum… a 8000 kaže srce 🙂

@daliborop
Pa da, neki smo ostali u pozicijama i nakon 7 dugh godina… 🙂 (Pa i koju godinu više.) Koliko svega je bilo – od poklona Opatiji, odluke (i pre-odluke) HANFE, UMD i Dražena, dobijene tužbe na 1. stupu, pa VS i US, pa Strasbourg. No , na kraju čemo ipak dobiti više nego bi dobili od Opatije, da smo onda oročili novac na banci. :)) Dalibor, nadam se, da se nekada sretnemo – ručak na moj račun. OK?

Nasa krivulja glasanja cijene je zamalo normalna distribucija. Median nam.je u ovom trenutku oko 6800 do 6999 🙂 .

Status Quo: Roll Over Lay Down

Da nije cisto pogadanje tjesimo se da je ipak educated guesstimate. 🙂
Darkwanderer odlicna i zabavna ideja.

Status Quo: Roll Over Lay Down

… dakako da je bitno hocu li zaraditi 100 k ili 200 k (kuna, drahmi ili ojra), ali bitnije mi je ovdje i sada “nakon prodaje” naglasiti da sam u LRH ušao zainteresiran pisanjem dalibora o istoj… čitao sam i “provjeravao” (to si ja umišljam na jednoj rudimentarnoj razini) skoro sve njegove postove i nije mi žao ni sekunde potrošenog vremena… hvala d.! …
… a sada i broj: biti ću skroman i nadam se prvom broju 6… premda je svima jasno da ni 7 nije daleko :0)

> No , na kraju čemo ipak dobiti više nego bi dobili od Opatije, da smo onda oročili novac na banci. :))
tu ste u krivu …ali ne bih dalje da vam ne kvarim veselje.
ako idete n aprivate vam pošaljem iznos koji bi dobili da je tužba prihvacena

@Funky
Naravno u mislima imam “od Opatije u regularnoj ponudi za preuzimanje”; da smo dobili tužbu brojke bi bile savim neke druge (astronomija i slične nauke).Hvala – i ja imam u excelu tablico sa iznosom za slučaj da sam na kraju pobjedio u parnici (neke teško razumljive brojke… 🙂 ). Pozdrav, M..


daliborop, velika hvala na edukaciji, na nesebicnosti i ustrajnosti

Potpisujem. Bez obzira na ishod jedan veliki čovjek,hvala


> No , na kraju čemo ipak dobiti više nego bi dobili od Opatije, da smo onda oročili novac na banci. :))
tu ste u krivu …ali ne bih dalje da vam ne kvarim veselje.
ako idete n aprivate vam pošaljem iznos koji bi dobili da je tužba prihvacena

Ajmemeni to bi sad bilo dvajst kila po jednoj

www.lociraj-popust.com

Kupaca jedva da je bilo pa kako biva u takvim slučajevima cijena je mizerna.
Iznenadilo bi me sve iznad 6000
Darac je napravio jedan korak viska i zakasnio godinu dana

New Report

Close