LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala Dalibor 🙂 za vaš rad!
Lp deckima.

DATUMI NISU TOČNI – mi ne znamo kada će točno predati ponudu, niti dali će Hanfa poštivati rok od 14 dana, tu su samo za orjentaciju

2.10. najkasnije moraju predati ponudu (mogu i ranije)
+14 dana da Hanfa odobri ponudu
16.10. najkasnije OBJAVA PONUDE (Hanfa može rok i produžiti)

Sad treba imati jos samo ovo gore navedeno u vidu.

Dakle, jos uvijek teoretski moguce čekanje ključne informacije iduća cca 2 tjedna…..a u najgorem slučaju (produzenje roka), čak i duze…..

Ipak, najvjerojatnije neće potrajati tako dugo…..

Dečki 🤞nisam u dionici, želim vam ponudu koja će vas izuti iz cipela.

Gledajuci trading pattern posljednjih tjedana. Na objavu vijesti cijena je išla gore do razine kad su počele intenzivne prodaje dionica. Sada, preko pet tisuća kuna, prometi su jako skromni.

Ne znam, da je cijena veća od trenutne na tržištu, prometi bi sada trebali biti veći nego su bili ranije, a ne obratno. Upravo iz tog razloga, bojim se da je cijena ovdje negdje ili je čak i premašena.

5.200 kn


Sve preko zadnje cijene bi mi bilo odlicno…nadam se 6k…
Dalibor, vrijeme je za Vasu prognozu (ne analizu)…post od 4 znamenke!!!
P.s. hvala na dugogodisnjoj besplatnoj edukaciji

Da moram i ja staviti brojku naravno, no svjestan sam da moja brojka može dosta utjecati na druge, ja ću čekati malo da probam biti među zadnjima.

Do tada ću malo još bacati neke podatke da bude zanimljivije. Ima tu i novih pa možda neke stvari ne znaju.

Nemoj misliti na m2!



Sve preko zadnje cijene bi mi bilo odlicno…nadam se 6k…
Dalibor, vrijeme je za Vasu prognozu (ne analizu)…post od 4 znamenke!!!
P.s. hvala na dugogodisnjoj besplatnoj edukaciji

Da moram i ja staviti brojku naravno, no svjestan sam da moja brojka može dosta utjecati na druge, ja ću čekati malo da probam biti među zadnjima.

Do tada ću malo još bacati neke podatke da bude zanimljivije. Ima tu i novih pa možda neke stvari ne znaju.
[/quote]


@Parica

Molim. I ja sam puno naučio u ovih 7 godina. Možda su moji zaključci krivi, no trudio sam se prikupiti što više podataka pa na temelju poznavanja tvrtke i materije donositi zaključke. Sustavno ih skupljam već 7 godina.

Nemoj misliti na m2!

4865 kn

A sad malo o meni 😉
Moj prvi post 26.1.2012. Pojma nemam i komentiram trgovanje :)))




kakvo stiskanje…ovih 40 komada dodje i ode…
nis od toga….dog god se ne pocne skidat sa ASKA i to barem po 10 komada paketi…:)

Da, u pravu si.
[/quote]
Baš bi se naskidao, pa 40 komada nema do 2100 što je +25% .. a do neki dan je bilo po 1500..
[/quote]

Dan-dva prije kupio napamet na nagovor “mentora” par komada po 1650 kuna. Do kraja godine skupio ozbiljnu količinu. Cijena je pala nakon što je Hanfa poništila obavezu Opatije. Prosjek negdje oko 1750 kuna. Za 7 godina vrijednost je prema zadnjim cijenama sa burze (5200+1530) narasla 284%
Godišnje je to 21%. Dosezao je taj prosjek i preko 25% godišnje ali zadnjih godina smo usporili. Nadam se da ćemo to nadoknaditi. Vidim puno kolega koji su pisali i tih dana.

Nemoj misliti na m2!



Pa ljudi moji, pa zašto ste kupovali LRH na 1500, 2500, 3500 i još više ako ne zbog toga jer vjerujete, da vrijedi više?!?
Pa koliko bi trebala vrijediti, da ovakvi komentari kao što je ovaj od dalibropa ne bi zvučilo kao navlaćenje???

Nije mi nikakav cilj navlaćenje. Mene najviše zanima poslovanje LRH i interes mi je da se u LRH ulaže i da bolje posluje jer od toga imam više koristi. Premali sam dioničar da bi mogao živjeti od toga, ali jako dobro znam koliki je to potencijal i šta je to nekad bilo. Nije mi jasno da to netko ne prepoznaje. Probajte kupiti nešto ovdje u Opatiji i okolici pa ćete brzo shvatiti koliko vrijedi LRH bez obzira n krizu. No to je samo imovina koja ako nije u funkciji ne vrijedi jednako kao kad je u funkciji, a vidimo da se konačno ozbiljno radi da se sve stavi u funkciju. Ako novi vlasnik ostvari svoje najave i uloži 500 mil kuna, a najavljivao je i duplo ako bude razumjevanja od strane države i grada, Opatija i LRH bi mogli ponovo biti ono što su bili u svojim zlatnim vremenima. Uprava je dala projekcije da će se vrijednost dionice za 6-7 godina biti x4 i to je nekom malo ili daleko?
[/quote]

Napisano 26.1.2012
Evo i neki moj prvi smisleni post (bio sam kao promatrač prisutan i prije i imao sam kratko i jedan profil daliboropa ali sam zagubio šifru)

No evo mislim da je post jako “proročanski” kad me neki tako nazivaju :))))

Cijena je tih dana bila oko 1700 kuna, a evo danas smo na x 4 ako zbrojim LRH i LRHC

Nemoj misliti na m2!

@daliborop
Ne stavlja nikakve procjene. Bit ce sta bude

daliborop, velika hvala na edukaciji, na nesebicnosti i ustrajnosti

Status Quo: Roll Over Lay Down

mislim da je 5500 top cijena koju se je moglo pstici.
Et to je moj broj

New Report

Close