LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ne treba pohlepa. Dobro je i da ponuda bude izdašna

nadam se da su kenjaze koja su Ostoja i Sehanovic radili sa radnicima Liburnije iza nas te da ce Heimo drugacije upravljati od ove dvojice kenjatora

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI


nadam se da su kenjaze koja su Ostoja i Sehanovic radili sa radnicima Liburnije iza nas te da ce Heimo drugacije upravljati od ove dvojice kenjatora

Heimo ce odma dat pola hotela radnicima na samoupravljanje. Oni ako svugdje posluju. Radnik,radnik uber alles.

Da treba to dati radnicima i gradskoj upravi, da nije došao Ostoja razkrčmili mi sve u dvije godine, za svaku plaću prodati po jednu vilu ispod cijene igračima i tako pomalo. Prije je bilo bolje svi će sa sjetom.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Po meni je najpostenije pola radnicima,a pola Dujmicu.To ce Lursen i Heimo sigurno ucinit.


nadam se da su kenjaze koja su Ostoja i Sehanovic radili sa radnicima Liburnije iza nas te da ce Heimo drugacije upravljati od ove dvojice kenjatora

Bio je sad nedavno intervju, rekao je novi predsjednik uprave da je prioritet vratiti sindikalnu prodaju i radničke igre u kampu u Medveji.

Ma srecom je tu brko na braniku domovine. Nece on prodat. Nisu se dali svabi 41 pa nece ni sad.

Il mozda jos bolja fora. Prodamo im, nek sve izgrade i usminkaju, pa im opet otmemo ko 45te. Neki ionako nikad da nauce ;)))

Nemoj misliti na m2!

2100 soba x 130.000 eur (može li manje)= 6700 po dionici. 20 mio neoperativne imovine+10 mio keša na kraju sezone sve poklanjamo gratis. Pa jesmo li slijepi nas par ovdje vjerniks ili svi oko nas?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kolega, šk
moja procjena odavno stoji….
Da ne elaboriram racionanalnei iracionalne komponente,psihološke momente u ekonomiji, jeftin Draghiev novac, Ostojinu postojanost, Lürssenov drang nach Öest, normalne i paranormalne pojave, Brkinu vil, odnosno ženinu.
Nisam na asku ni bidu, nije poziv na kupnju ni na prodaju.
…..7500kn

kako je ovo grand finale, once in a lifetime na našoj dionici, očekujući rasplet u sljedećem tjednu, a najkasnije na kraju onog iza, sveukupno devet radnih dana , držim da se imamo pravo i trebamo veselitti i uživati u raspletu.
Imaocima još jednom srdačan pozdrav


Ma srecom je tu brko na braniku domovine. Nece on prodat. Nisu se dali svabi 41 pa nece ni sad.

Il mozda jos bolja fora. Prodamo im, nek sve izgrade i usminkaju, pa im opet otmemo ko 45te. Neki ionako nikad da nauce ;)))

sreca da je bio brko pa asset nije otisao u singapur nego su dosli pravi igraci

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI


Osim toga, dok su bili SDA i imali sustav T+3 (a ne T+2), sjećam se da su imali datumsko označavanje stanja, tako da je ovo zaista korak unatrag.

ima to i danas ali za to traže lovu.
🙂

New Report

Close