LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne piše nam se dobro sve izglednije je cijena oko 5500 a sve dionice bilježe gore min10%

Mos si misliti. Ja se kladim da nije niti 5 tisuća kuna.

kakva je ova ranojutarnja pucnjava?
Jel to opet mali kupuju?

Nije da je nešto bitno,ali krene lijepo čišćenje na 5.300, ali netko par sekundi iza brzo proda na 5.100. Uvijek mi je to fascinantno.

Dujmić je vilu kupio za male nofce, sjećam se dobro, prodao je jako dobro zaradio par miliona eura…

Kamelija, simbol Opatije!

@serviser
Mislim da je razlika između kupnje i prodaje bils 10x.
Ali nemoj tako, to je njegova žena imala. Sjećam se,kada su ga pitali,nije znao za koliko je prodano😀


Nije da je nešto bitno,ali krene lijepo čišćenje na 5.300, ali netko par sekundi iza brzo proda na 5.100. Uvijek mi je to fascinantno.

Pogledajte malo detaljnije samu transakciju i timeline.

U komadu od 5150-5300 (92 kom.) u 09:57:56…..a onda 5 kom po bidu na 5100 (09:58:19).

Kladim se da je to odigrao isti igrač.
Spustanje s 2 komada u zelji da se opet naslaze ask do 5300 koji kasnije moze počistiti opet u komadu.

To što su prijašnji šerifi radili sa imovinom lrh je zločin!
Jednom sam tu stavio davni dokument državne imovine o lrh,strašno koliko hotela i vila je prodano, vjerojatno ispod cijene i podobnima.



@serviser

Mislim da je razlika između kupnje i prodaje bils 10x.
Ali nemoj tako, to je njegova žena imala. Sjećam se,kada su ga pitali,nije znao za koliko je prodano😀
Nemojte tako on skrbi oko radnika, on je ko postojani vojnik koji pazi na javni interes koji mu je uvijek ispred osobnog interesa

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

…pisao sam prije nekoliko dana da očekujem da će cijena prije izlaska ponude biti između 5000 i 5200 kn….na žalost nekih promaših….eto danas prosječna 5240….a sutra tko zna…i da vjerojatno ovaj što je kupio 90 i kusur komada smatra da će cijena u ponudi biti između 4500 i 5000 kn al eto ima love pa nije bitno…i dalje stojim kod prognoze 7500 kn + – 300 kn…


…pisao sam prije nekoliko dana da očekujem da će cijena prije izlaska ponude biti između 5000 i 5200 kn….na žalost nekih promaših….eto danas prosječna 5240….a sutra tko zna…i da vjerojatno ovaj što je kupio 90 i kusur komada smatra da će cijena u ponudi biti između 4500 i 5000 kn al eto ima love pa nije bitno…i dalje stojim kod prognoze 7500 kn + – 300 kn…

Baba Vanga il kristalna kugla?
Reci nam Roki kako si došao do 7500 ?

Dalibor je vec rekao da ne očekuje da ce Hanfa djelovati ovaj tjedan po tom pitanju, ali evo…….čisto da se zna da na današnjoj sjednici nema ništa za nas.


Smjelo je reći, ipak je samo sedam radnih dana , ali vjerujem da će priča završiti do sazvane skupštine 7. listopada.
Dugo više ovo čekamo

Do skupštine bi se u svakom slučaju trebao riješiti prijenos vlasništa a tada više nema neke mogućnosti da ne bude javne ponude

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close