LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

5.000 pojedeno, 5.200 nova razina…

Kupac lrh u isto vrijeme pokupio i lrhc zanimljivo

… baš me zanima hoće li preći 5200 prije objave…..mislim da do te kote ne bi trebalo biti puno dionica…a i prodaja mi je dosta sramežljiva do 6300 kn..


Kupac lrh u isto vrijeme pokupio i lrhc zanimljivo

Kupljen 101 komad 😛

Nemoj misliti na m2!

Dali davno je bila brojka 101 mislim kad sam otvarao nickname je trebao bi draško napravit završnu večeru

ulaz 101€



Kupac lrh u isto vrijeme pokupio i lrhc zanimljivo

Kupljen 101 komad 😛

[/quote]

Mojih je 35.. pozzz

Ozbiljnija prodaja je na 6.200 kn. Zanimljivo ce biti vidjeti koji stupanj opekotina ce imati oni koji su obecavali staviti ruku u vatru ako cijena LRH u prodaji bude iznad 5.000 kn.


ovo su sad vrlo riskantne razine za kupnju jer lako bi moglo biti da je deal ostoje s kupcima baš na okruglih 5000 kn. svaka čast tko se sada usudi kupovati

….kolega zar stvarno mislite da bi Ostoja prodao za 5000 kn nakon što je odbio dva vrlo jaka kupca….ja osobno mislim da ovaj što je pokupio na 5000 kn računa sa minimalno 30 % zarade…mislim da je ovdje vrlo slična priča kao na HIMR…prodavalo se nemilice na 500 kn a ponuda je bila koliko ono???…i recite mi molim vas koji se to turist prodao po cijeni koja je bila na burzi prije ponude,,,

Ja sam zaista vise nego (ugodno) iznenadjen ovim razvojem dogadjaja.
Nije mi uopce padalo na pamet da će se čistiti do 5000kn prije zaključenja deala i dok postoji bar minimalna nesigurnost u zraku.

No posto mi je ovo zadnji pothvat za ZSE drzim fige da se ispune naša najoptimističnija predvidjanja.

… sve nekako ide logično naprijed – LRH “odlazi”- LRHC dolazi, a oni koji imaju novca sada rađe kupuju LRHC odmah po (pretpostavlaju) manjoj cijeni nego kad svi dođu do isplate od LRH…
… čini mi se (na žalost) i da likvidnoj RIVP sada pada cijena jer ljudi prodaju i to da kupe “sigurnu” LRH…
… čak i prometi odgovaraju (LRHC + LRH = RIVP promet – cca :O)…
… my 2 c. :O)
… imam LRH i LRHC…

Ritz Carlton Montenegro

Samo malo da se uporedi 210 mil eur za 120 soba i 180 apartmana.
700.000 eur po jedinici.
Prva faza treba biti gotova do ljeta 2023

Ponekad izgleda novci uopće nisu važni, pored ovoga i Park u Rovinju je jeftilen.

Nemoj misliti na m2!


ovo su sad vrlo riskantne razine za kupnju jer lako bi moglo biti da je deal ostoje s kupcima baš na okruglih 5000 kn. svaka čast tko se sada usudi kupovati

Sreća je što ste na 3.600 govorili da je cijena povoljna i da nema rizika kod kupovine. Ili niste?

New Report

Close