LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

140.000 eur po sobi + cca 25 mio eur neoperativne imovine + 10 tak mio eura keša na računu po yavršetku sezone

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

…moja procijena je od 7200 do 7800 kn po dionici…

Ako vasa procjena postane stvarnost, ja sam pristojno naplatio ovih 12 godina buljenja u ekran……a vjerujem i mnogi drugi starosjedioci…..

Poznati i hvale vrijedan “gospodin” se javio…

http://novilist.hr/Vijesti/Regija/node_1585/Delibegovic-tuzi-LRH-i-G.H.B.-zbog-hotela-Belveder-i-Casina-Rosalia-te-trazi-211-milijuna-kuna-odstete

Pozdrav

svi smo mi Crobex

neka tuži samo kad mu dolički izda račun (tko je se sa dotičnim upustio u biznis)

Hoće li ponuda za preuzimanje u 2019. ili ćemo morati čekati 2020.?


…moja procijena je od 7200 do 7800 kn po dionici…

na zalost nije to kras gdje ima vise kupaca. ovdje ce biti take it or leave it.

Matejt, ustvari do sad je jedno pet puta bilo leave it, od Scandica do ovih zadnjih egzotičnih, sve dok nije došao Lurssen i rekao take it.


Matejt, ustvari do sad je jedno pet puta bilo leave it, od Scandica do ovih zadnjih egzotičnih, sve dok nije došao Lurssen i rekao take it.

Da. Mozda. A mozda je Ostoja to rekao.

Saznat cemo skoro.

I bas je lijepo sto trziste kapitala dobiva barem jedan veci impulz jeftinog novca…


Hoće li ponuda za preuzimanje u 2019. ili ćemo morati čekati 2020.?

Imas pravo na kamatu


…moja procijena je od 7200 do 7800 kn po dionici…

nema šanse-ako bude 5500 puna šaka brade

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku



…moja procijena je od 7200 do 7800 kn po dionici…

nema šanse-ako bude 5500 puna šaka brade
[/quote]
Pred dva mjeseca se pisalo kako ce biti oko 4.000 kn, nakon toga 4.500kn pa su neki zakljucili da je 4.700kn maksimum (kada je na burzi bila oko 4.500 kn). Jucer je dionica dosla do 4.900 kn i sada je 5.500 maksimum po nekima. Uskoro cemo vidjeti koliko je u stvarnosti pa nece biti potrebe za nagadanjima.

New Report

Close