LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rovi, slažem se nažalost, jer znam kakvo je sadašnje stanje, i bit će i dalje jer se i dalje gleda tko ima koju partijsku knjižicu

Cijena Prodaja
3.499,00 10
3.500,00 98
3.528,99 2
3.548,87 2
3.550,00 100

Tko sada prodaje. Ostoja ili Muzur? [lol]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Tko sada prodaje. Ostoja ili Muzur? [lol]

I jednom i drugom odgovara niska cijena pred odluku suda. Svakom iz njegovog razloga.
Mi jedino što možemo jest sudjelovati u njihovom obilju kada krenu napumpavati cijenu nakon odluke suda.
A vi i dalje prodajte svoje dionice LRH s gubitkom kako bi uljetali u neke druge jureće vlakove…. [lol]

P.S.
Što cijene VIŠE padaju rizik ulaganja je sve MANJI.
Pošto je LRH pala za više od 50% (sa 7K na 3,4K) upravo za toliko je veća i premija na rizik!
Ali zašto ovo ja vama uopće govorim??? [undecid]
Svatko je sam gospodar svoje love!

La vita e bella!

ta premija za rizik je jako bitna onima koji su ušli na 7k…[undecid]


ta premija za rizik je jako bitna onima koji su ušli na 7k…[undecid]

Tko voli kupovati na ATH-u očito ima neku svoju računicu jurečeg vlaka….
Ali bi ta premija rizika mogla biti zanimljiva svim onim “malim” ulagačima koji se panično boje zato jer im je LRH u minusu, pa prodaju bud zašto, samo da izvuku lovu.

La vita e bella!

Proteklih pola godine na burzi se pojavilo mnogo “malih” ulagaca koji su u burzi vidjeli nacin brze zarade…u sto se i nije bas uklopila korekcija koja je uslijedila….treba ljude razumit. Vjerujem da nije lako gledat kako LRH tone, a ima dionica koje se fino oporavljaju. Iako, no risk no profit….[cool]

beholder:

ta premija za rizik je jako bitna onima koji su ušli na 7k…[undecid]

Tko voli kupovati na ATH-u očito ima neku svoju računicu jurečeg vlaka….
Ali bi ta premija rizika mogla biti zanimljiva svim onim “malim” ulagačima koji se panično boje zato jer im je LRH u minusu, pa prodaju bud zašto, samo da izvuku lovu.

Ali u trenutku kad kupujes, neznas gdje je ATH [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


A vi i dalje prodajte svoje dionice LRH s gubitkom kako bi uljetali u neke druge jureće vlakove…. [lol] P.S. Što cijene VIŠE padaju rizik ulaganja je sve MANJI. Pošto je LRH pala za više od 50% (sa 7K na 3,4K) upravo za toliko je veća i premija na rizik! Ali zašto ovo ja vama uopće govorim??? [undecid] Svatko je sam gospodar svoje love!

Što je ovo??Tako dobra dionica s tako malim riziko faktorom a nema kupnje.Ali zato ima prodaje.[lol] Valjda znaju da će se faktor još smanjiti.Ja bi se vratio na 3300kn. ali moram se strpjeti do idučeg tjedna[cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ljuti lave u depresiji smo i u neredu, nemoj brate dolijevat ulje na vatru

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ljuti lave u depresiji smo i u neredu, nemoj brate dolijevat ulje na vatru

Ma nije mi cilj zezati nikoga,nego ljepo sam priznao da sam prodao na 3700 i to s gubitkom.A pošto je u međuvremenu pala na 3470 ,znači uvjek mogu kupiti 6% jeftinije,što opet znači da je prodaja bila u mom slučaju dobar potez,odnosno ispao je dobar potez.[pray] Rezultat je to slučaja a ne moje pameti ali tako je ispalo.
[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Uistinu jeftino prijatelji, uistinu jeftino..

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ajme Vorda! [shocked]

Pa nemoj tako!
Kolega ima svoje iskustvo sa LRH i djeli ga sa nama.
Pa za to služi forum. [thumbsup]

La vita e bella!

New Report

Close