LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dali koliko treba još za prebacivanje na Švabe
Jako sporo ID e adi je Još ponuda nebumo vidjeli peneze do božića

@101
Treba te novce izbrojati, a znaš kako ova naša ekipa nitko nikom ništa ne vjeruje. Prvo broji Darko, pa Ksenija, pa …

Nemoj misliti na m2!

Samo usput da spomenem ove godine na Monaci Yacht show Lursseni opet imaju najveću jahtu.
TIS -LÜRSSEN – Shipyard

Procjenjuje se da je plaćena više od 300 mil USD

Znači para imaju za LRH ne moramo se bojati.

@101
jel primamo dolare?

Nemoj misliti na m2!

Još malo pa da i mi konačno brojimo.
Kakve su prognoze da operacija završi do 7.listopada?
Pa da stari vlasnici na marginama skupštine upriliče oproštajni ručak..

Pozdrav svima; koliko nas/vas dolazi na skupštino (“oproštajni ručak”)? Pa dobro bi bilo, da se vidimo na kraju ova priča. Ja sam već prijavljen.

Ja se stvarno iskreno nadam da ce ponuda biti izdasna, tako da i mi koji smo unutra od relativno nedavno, a posebno oni dugogodisnji dionicari mogu dobiti odredjenu satisfakciju da konačno pristojno naplate svo ovo proteklo vrijeme…..posebno u svjetlu najnovijih dogadjaja s drugim aktualnim preuzimanjem na ZSE, kad se u tjedan dana mogla okrenuti itekakva lova, koja se ovdje očekuje godinama.

Možda je po onoj što se babi tilo to se babi snilo, ali ja očekujem jako dobru ponudu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

…kota 5000 kn vrlo blizu….

…znam da su svi fokusirani na kraš…ali kratkoročno ovdje bi mogla biti veća i brža zarada…jedino što je slobodnih dionica čini se ponestalo…


…kota 5000 kn vrlo blizu….

po toj cijeni se suska da je prodano tako da nema vise prostora za spekulativni rast

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

…da je tako nitko ne bi kupovao iznad 4500 kn….ja sam načuo malo drugačija šuškanja…ona sa podosta više šuške od spomenute cifre…pa budemo vidjeli…vredi li više lrh ili jedna jahta koju su nedavno izgradili njemci…

..iskreno iznenadio bih se da ovo bude prodano ispod 140000 eura po sobi…

New Report

Close