LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bid doslovno nestao (ili su neki skriveni)?!

pa koji je rok za podnijeti zahthev hamnfi

Obveza objavljivanja ponude za preuzimanje nastala je za Ponuditelja, sukladno članku 9. stavku 1.
ZPDD-a, dana 16. siječnja 2019., stjecanjem 2.848 redovnih dionica Ciljnog društva transakcijama
zaključenima na uređenom tržištu po cijeni od 368,00 kuna.

Dana 16. travnja 2019. društvo ENERGIA NATURALIS d.o.o. za ulaganje i upravljanje, Vukovar,
Gospodarska zona 13 (dalje: Ponuditelj) zastupano po odvjetniku Damiru Topiću iz Divjak, Topić &
Bahtijarević odvjetničko društvo d.o.o., Zagreb, Ivana Lučića 2/A, podnijelo je Hrvatskoj agenciji za
nadzor financijskih usluga (dalje: Hanfa) Zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje
društva LUKA PLOČE d.d., Ploče, Trg kralja Tomislava 21 (dalje: Ciljno društvo) i dokumentaciju u
prilogu, tekst ponude za preuzimanje i isprave iz članka 22. stavka 3. ZPDD-a.

ovdje 3 mj ravno bilo proteklo – nre znam je li to i krajnji rok

11. 7 je ovdje nastupilsa obveza – dakle ohoho vremena još ima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Sad ako nisu paralelno podnijeli zahtjev HANFI su u prekršaju jer im je prošao rok. HANFA sad lijepo opali kaznu od 1.000.000 kuna (kazna je od 200.000 do 1.000.000 kuna za ovaj prekršaj) i otjera Lurssene zauvijek iz Hrvatske jer im odmah da do znanja što ih kod nas čeka.

Baš ste nam morali staviti i ovu mogućnost u uhu, uz sve ostale o kojima moramo brinuti…….(mislim na ovaj prvi dio rečenice).
[/quote]

kako proša rok – vidi iznad

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

>Bid doslovno nestao (ili su neki skriveni)?!

Kam ti gledas.
Danas protrgovano 77 komada po 4720 kn.
Kako ako nema bid-a?
🙂


kako proša rok – vidi iznad

I u tom slučaju je bila prijava AZTNu.
AZTN je 9.4. odbacio prijavu koncentracije
16. 4. ENERGIA NATURALIS d.o.o. , podnijelo je Hanfi zahtjev za odobrenje
Hanfa je tražila u 2 navrata dodatnu dokumentaciju i dopune (29.4. i 17.5.)
ENERGIA NATURALIS d.o.o. dostavlja traženo: 3.5., 19.6. i 2.7.
Hanfa donosi odobrenje 5.7.

Sve je bilo u rokovima znači:
30 dana za podnošenje zahtjeva za odobrenje (miruje dok se traži AZTN)
14 dana od uredno podnešenog zahtjeva

Prvo je AZTN to “zakočio” na skoro 4 mjeseca, a onda ni na Hanfi nije išlo brzo i glatko.

Mi smo AZTN prošli i računam da cca u mjesec-mjesec i pol dana možemo očekivati ponudu. Može to i malo brže (sumnjam ikako prije 19.9.), a ako budu kakvih dopuna može potrajati još dodatnih mjesec-dva.

Nemoj misliti na m2!

a skupština društva sazvana za 7.listopada, s prijedlogom novog nadzornog odbora.
Iz toga zaključujem da se očekuje rješenje u ovom vremenskom intervalu, kažem očekuje…

Ja bi rekao Crowe Horwath. Registrirano na njihovoj adresi

Nemoj misliti na m2!

Ako je Crowe Horwarh onda ne bi trebalo biti greške ni propusta


a skupština društva sazvana za 7.listopada, s prijedlogom novog nadzornog odbora.
Iz toga zaključujem da se očekuje rješenje u ovom vremenskom intervalu, kažem očekuje…

Do tad se, rekao bih, ocekuje prijenos dionica s alfabeta na novog vlasnika. Ne i nuzno ponuda. Ali i ja se nadam da cemo do tad imati ponudu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



kako proša rok – vidi iznad

I u tom slučaju je bila prijava AZTNu.
AZTN je 9.4. odbacio prijavu koncentracije
16. 4. ENERGIA NATURALIS d.o.o. , podnijelo je Hanfi zahtjev za odobrenje
Hanfa je tražila u 2 navrata dodatnu dokumentaciju i dopune (29.4. i 17.5.)
ENERGIA NATURALIS d.o.o. dostavlja traženo: 3.5., 19.6. i 2.7.
Hanfa donosi odobrenje 5.7.

Sve je bilo u rokovima znači:
30 dana za podnošenje zahtjeva za odobrenje (miruje dok se traži AZTN)
14 dana od uredno podnešenog zahtjeva

Prvo je AZTN to "zakočio" na skoro 4 mjeseca, a onda ni na Hanfi nije išlo brzo i glatko.

Mi smo AZTN prošli i računam da cca u mjesec-mjesec i pol dana možemo očekivati ponudu. Može to i malo brže (sumnjam ikako prije 19.9.), a ako budu kakvih dopuna može potrajati još dodatnih mjesec-dva.

[/quote]

ne piše dakle izrijekom u zakonu ali tako se u praksi radi –

možda i obznane da su podnijeli zahthjev tog i tog dana

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kakva je paranoja na ovoj temi zadnjih dana, nevjerovatno. Unatoc tome bi kroz mjesec dana trebali znati nesto vise, nadam se i cijenu.

Ova trgovina danas daje naslutiti, da je rasplet blizu (i cijena barem 4800). Naravno ja još uvijek vjerujem barem u 5200-5500.

New Report

Close