LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ja ovo dobro shvaćam ispada da nisu niti bili obavezni podnositi prijavu namjere provedbe koncentracije…

Ima koji pravnik ovdje da razbije ovaj morsov kod od ove socijalističke ustanove?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovdje samo piše da Agencija nije nadležna za ovu vrstu koncentracije.

Stoga nije postojala obveza podnošenja prijave AZTN-u niti je AZTN ovlašten ocjenjivati dopuštenost takve koncentracije poduzetnika

Status Quo: Roll Over Lay Down

Znači, prijava koncentracije nije odbijena, nego je odbačena. To je pravni rječnik, a razlika je sljedeća:
– kad je nešto odbijeno, onda znači da se razmatralo pa je odbijeno.
– kad je odbačeno, znači da se nije ni trebalo razmatrati.

Dakle, u svemu ovome, čini se da AZTN kaže da im se uopće nisu morali obraćati, nego su mogli direktno u Hanfu.

Netko je čini mi se bio vrlo brzoplet.

xdado, 03.09.2019. u 14:00
Stoga nije postojala obveza podnošenja prijave AZTN-u niti je AZTN ovlašten ocjenjivati dopuštenost takve koncentracije poduzetnika.

Ja ovo mogu samo čitati kao da nije bilo potrebno ni pitati što bi bio ekvivalent pozitivnom rješenju… Nadamo se da će HANFA biti brža.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Ako ja ovo dobro shvaćam ispada da nisu niti bili obavezni podnositi prijavu namjere provedbe koncentracije…

ako nisu bili nadležni onda su po zakonu morali predmet prosljediti onome tko je nadležan..puno toga tu ne štima,mučka se da je to strašno

ignore: one

“Budući da u konkretnom slučaju navedeni zakonski uvjeti nužni za pokretanje postupka ocjene dopuštenosti koncentracije nisu bili ispunjeni, AZTN je odbacio prijavu namjere provedbe koncentracije koju je podnio Gitone Adriatic.”

Ha. Ha. Treba znati pročitati uhljebarskim jezikom napisano… Neke je to koštalo 700-tinjak tisuća kuna prosutih po bidu…
Sad će to brzo nazadn na 4700 – jer trenutak objave javne ponude je sad bliži…


Ha. Ha. Treba znati pročitati uhljebarskim jezikom napisano… Neke je to koštalo 700-tinjak tisuća kuna prosutih po bidu…
Sad će to brzo nazadn na 4700 – jer trenutak objave javne ponude je sad bliži…

Nisu ti na gubitku, ujedno sitno je dionica “prosuto”! Mogli su i vise ali eto nisu…

Kad se sad nisam šlogiro nikad neću

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

joe, 03.09.2019. u 14:13
Nisu ti na gubitku, ujedno sitno je dionica “prosuto”! Mogli su i vise ali eto nisu…

Nisu mogli više – jer u jednom trenutku nestalo je bilo bida…

New Report

Close