LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li kakvih korisnih informacija sa skupština alfabeta?

Poznata i sveprisutna kolegijalnost i složnost malih dioničara, ni da bi rekli što je bilo na jelovniku, a kamoli nešto drugo možda i značajnije.

Mogli ste pogledati i teme snho i gama prije nego ste pitali. A na jelovniku je bila jezikova juha kolegi koji je pitao na gami čemu 3 milje bonusa upravi 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Novi list – Prodaja LRH njemačkoj tvrtki još nije zaključena, “stari” članovi nadzornog odbora ostali na dužnosti

Nemoj misliti na m2!

Čemu ovakav naziv članka, ako se u istome sugerira čak i očekivani timeline za samo zaključenje posla…..?


Mogli ste pogledati i teme snho i gama prije nego ste pitali. A na jelovniku je bila jezikova juha kolegi koji je pitao na gami čemu 3 milje bonusa upravi 🙂

Krasan odgovor,nema sta. Mogli ste kolegi komotno napisat da ima na internetu 🙂
Ne tako davno pitah ja za broj soba,ista kolegijalnost je bila,opce prisutni hrvatski jal 🙂

Ništa od prodaje??

Zbog neispunjenih uvjeta iz ZZTN-a, AZTN odbacio prijavu koncentracije između poduzetnika Gitone Adriatic i Liburnia Riviera Hoteli (LRH)

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

dobro sam nanjušio, prodao sam više od pola po 4700 jer mi je smrdilo… izašao do kraja.

iako ne mora biti ništa gotovo… šta nije ponuda obvezujuća? nemma pojma, i ne zanimaju me ove pravne igrice… hebate kad ti ulog ovisi o nekom uhljebu tamo… ne hvala.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ufff

Zbog neispunjenih uvjeta iz ZZTN-a, AZTN odbacio prijavu koncentracije između poduzetnika Gitone Adriatic i Liburnia Riviera Hoteli (LRH)

Ignore: KressoM, delux

Hoće hoće, nema Nijemac i Ostoja pojma. Jači su igrači ovi u Agenciji.

Pa ja ovo tumačim suprotno, dakle ovdje nema koncentracije koja bi onemogućila prodaju po zakonu o zaštiti tr.nat. Ja mislim da se ovo čekalo. U biti nemam pojma. Trebaju śto prije poslati obavijest da ljudi ne kupuju ili prodaju a da nisu sigurni

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

na drugo čitanje ovo od AZTN-a (zbunjujće je) je možda i nevažno za samu ponudu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close