LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sta je problem nasih ulagaca!?Svi bi htjeli se obogatit preko noci, i stalno skakat s vlaka u vlak koji nosi “bogatstvo”.Ljudi , pustite burzu i idite u kladionice, mene zanima koja je odluka bila da si sve rasprodao?Sta se je promjenilo, ili mozda strah od povecanja gubitka!?”Emotions are your worst enemy in the stock market.”


Lavgar, NHF ali ti si primjer pohlepnog HR ulagaca, kakav vlak molim te?
Znas li zasto si uopce ulozio u LRH? Ocito ne. Valjda si mislio da ce LRH otic +70% bas nakon sto si TI kupio,bas tada.

Samo pazi da ti se ne dogodi par vlakova zaredom, polomit ces se sigurno.

kak ne bi to mislio kad nisam vidio nijednu procjenu forumaša ove dionice ispod 15 000kn! [lol]

Ja ni jednu dionicu ne cijenim vise od P/E 35. Osim ingre, ali to je zato sto mi se neda svadjat sa plavim i matrixom.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ja ni jednu dionicu ne cijenim vise od P/E 35. Osim ingre, ali to je zato sto mi se neda svadjat sa plavim i matrixom.

O tome i govorim.

JDPL P/E=14,1 P/BV=1,55
TNPL P/E=12,6 P/BV=1,92
ATPL P/E=12,0 P/BV=2,6
ULPL P/E=3,8 P/BV=2,29

LRH P/E=88 P/BV=1,1

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Ja ni jednu dionicu ne cijenim vise od P/E 35. Osim ingre, ali to je zato sto mi se neda svadjat sa plavim i matrixom.

Znači postigli ste detant :)) [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

kak ne bi to mislio kad nisam vidio nijednu procjenu forumaša ove dionice ispod 15 000kn! [lol]


Po meni vrijedi 0,01^(-14) kuna..[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

deimos:

Ja ni jednu dionicu ne cijenim vise od P/E 35. Osim ingre, ali to je zato sto mi se neda svadjat sa plavim i matrixom.

O tome i govorim.

JDPL P/E=14,1 P/BV=1,55
TNPL P/E=12,6 P/BV=1,92
ATPL P/E=12,0 P/BV=2,6
ULPL P/E=3,8 P/BV=2,29

LRH P/E=88 P/BV=1,1


Zasto si ju onda isao kupovat, znao si multiple i prije!???


rovi: ” Lavgar, NHF ali ti si primjer pohlepnog HR ulagaca, kakav vlak molim te? Znas li zasto si uopce ulozio u LRH? Ocito ne. Valjda si mislio da ce LRH otic +70% bas nakon sto si TI kupio,bas tada. Samo pazi da ti se ne dogodi par vlakova zaredom, polomit ces se sigurno. ” kak ne bi to mislio kad nisam vidio nijednu procjenu forumaša ove dionice ispod 15 000kn! [lol]

možda ljudi nisu mislili da će izgubiti 40% u par dana nakon što su baš ONI kupe ovu dionicu [cool]

Nemojte misliti da sam lud, ali ovi pokazatelji su fenomenalni s obzirom na kojem je nivou turizam u Opatiji trenutno. A na kojem ce nivou biti, mislim da si vecina ovdje to ne moze predociti, uostalom jer ni ne znaju sadasnje stanje.


Nemojte misliti da sam lud, ali ovi pokazatelji su fenomenalni s obzirom na kojem je nivou turizam u Opatiji trenutno. A na kojem ce nivou biti, mislim da si vecina ovdje to ne moze predociti, uostalom jer ni ne znaju sadasnje stanje.

Nije mi jasno da li je turizam u Opatiji na visokom nivou ili niskom, i ne shvaćam iz ovog posta na kojem nivou će biti


lavgar: ” deimos: ” Ja ni jednu dionicu ne cijenim vise od P/E 35. Osim ingre, ali to je zato sto mi se neda svadjat sa plavim i matrixom. ” O tome i govorim. JDPL P/E=14,1 P/BV=1,55 TNPL P/E=12,6 P/BV=1,92 ATPL P/E=12,0 P/BV=2,6 ULPL P/E=3,8 P/BV=2,29 LRH P/E=88 P/BV=1,1 ” Zasto si ju onda isao kupovat, znao si multiple i prije!???
[/b]

Zbog pohlepe prijatelju,zbog pohlepe.A zašto bi bio na burzi da nisam pohlepan.[lol] Iz vaših postova mogže se zaključiti da sam jedino ja pohlepan a svi ostali trguju na burzi u dobrotvorne svrha.[lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

majo, na niskom gledano prema svjetskim standardima.

New Report

Close