LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imate pravo.
Ja sam samo bacio pogled na datum(e), pa mi ništa nije bilo jasno…..:)

Mea culpa. Naravno – skupština sutra, nw danas…

Istice mandat N.O. zato je jedna sutra, a do 7.10. je ocito gotova kupoprodaja te onda ide drugi N.O. novog vlasnika. Zanimljivo je da nema niti jednog istog clana, znaci li to da ce i Opatija prodati…? Vidjet cemo za malo vise od mjesec dana..strpljivo

Sutra ce izglasat jedan NO, a onda 7.10. drugi. Koji je razlog da SNHA trazi novu sjednicu? OK, za sutrasnju sjednicu nema jos rijesenja AZTN, i eventualno jos neceg, pa ne ide protuprijedlog na prvoj zakazanoj sjednici. Ali, ne bi li i smjenu NO mogao napraviti i novi vlasnik?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Sutra ce izglasat jedan NO, a onda 7.10. drugi. Koji je razlog da SNHA trazi novu sjednicu? OK, za sutrasnju sjednicu nema jos rijesenja AZTN, i eventualno jos neceg, pa ne ide protuprijedlog na prvoj zakazanoj sjednici. Ali, ne bi li i smjenu NO mogao napraviti i novi vlasnik?

Ne bez skupštine, a onda su tu otpravnine i ostale gluposti, pa je bolje, ako to napravi sadašnji vlasnik…

Izgubili bi mjesec i pol dana da čekaju da se dionice prebace pa tek onda sazovu skupštinu. Ali ovo bi mogao biti znak da bi se ugovor mogao realizirati u narednih mjesec dana.
Predstavnici Nove Liburnije (2) i Radnika (1) nisu u ovih 6 koji se biraju, oni se neovisno imenuju, tako je u statutu napisano kada se mijenjao dok su odvajali LRHC.
Ali nešto tu fali, sutra se imenuje NO na 4 godine, a za mjesec i pol se imenuje novi, ili treba dodati opoziv, ili će se sutra glasati po izmjenjenoj odluci samo za kratki mandat.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Naravno da ne bez skupstine. Zar ‘otpravnine i ostale gluposti,’ nece bit i ovako? Sutra ce im izglasat novi mandat na 4 godine. I onda ih mjesec kasnije moraju razrijesit. A mislim da razrijesnicu nisu navodili u ovom novom pozivu jer kako navest razrijesavanje nekog tko jos nije izglasan. Mozda. A mozda sutra protuprijedlog da se biraju na mjesec dana pa nema ni otpreminina i ostalih gluposti. 🙂

Ne znam. Nije mi bas jasno zasto ovo ide ovako.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Danas prva runda promjena u Nadzornom odboru LRH

Naziru se datumi.

Kako su njemci ozbiljno krenuli nisam pametan koliko prodat koliko ostavit

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Kako su njemci ozbiljno krenuli nisam pametan koliko prodat koliko ostavit

Sve 🙂 I sto dalje od zse

kolege,
cijenio bih ako netko napiše par riječi, kratki osvrt sa današnje skupštine.
Sorry nisam stigao, možda me jelovnik za 7.listopada prisili, kod liste prioriteta.
Hvala unaprijed

Odluke GS

Sve odluke su usvojene.

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close