LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moja procjena je da plaće u Hanfu stižu… na vrijeme. Tamo neke odluke će stići kad stignu… možda kad dobiju 7% povišice.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Moja procjena je druga polovica rujna

Krećemo ispočetka he he

Dobro onda, cekat čemo drugo polovino rujna, barem znamo da smo u zavrsnjoj fazi prodaje.
Lp 🙂


Dobro onda, cekat čemo drugo polovino rujna, barem znamo da smo u zavrsnjoj fazi prodaje.
Lp 🙂

Ne vjerujem da ćemo čekati toliko dugo……ali, vidjet ćemo…..

Ja bi rekao da prvo mora doći do prijenosa dionica na novog vlasnika što će značiti da je AZTN dao odobrenje i da je kupoprodaja provedena. Pretpostavljam da ćemo dobiti i obavijest o tome na ZSE.
HANFA za sada sigurno neće odobravati ponudu za preuzimanje dok se uvjet, odobrenje AZTN-a, ne ispuni. A to je i uvjet za isplatu novca i stjecanje dionica od strane novog vlasnika.

Odobrenje AZTN-a je jedini uvjet za kupoprodaju, tj je jedini uvjet koji bi u teoriji mogao zaustaviti nastanak obveze za preuzimanje. Da se kupac sada i predomisli, opet bi imao obavezu otkupiti dionice kroz ponudu za preuzimanje.

Na straicama AZTN-a zadnje odluke su još iz srpnja. Ne znam koliko su oni ažurni u objavama. Upućeni su izjavili da je odobrenje AZTN-a formalnost, jer kupac nije prisutan na ovom tržištu, i tu nema elemenata po kojim bi se utvrđivala koncentracija. Ali procedura se mora provesti.

Ja ne očekujem objavu ponude prije druge polovice rujna nikako.

Nemoj misliti na m2!

Pogledao sam sada kako je to bilo kod preuzimanja Imperiala od strane Valamara.

27.7.16. prihvaćena ponuda za kupnju
20.9.16. odluka AZTN-a
20.9.16. sklopljen ugovor
13.10.16. prijenos dionica
14.11.16 HANFA – odobrena objava ponude

Ok tu je prodavatelj bila država pa su se morale provesti neke stvari od potpisa ugovora do prijenosa.
I tu je AZTN morao stvarno utvrđivati dopuštenost koncentracije.

Koliko je sve na AZTN-u trajalo ne znamo ali kada su 2.9. zaprimili svu traženu dokumentaciju tek su prijavu smatrali potpunom i od tada teče rok u kojem moraju dati odobrenje.

No ponavljam, tu su tražili dokumentaciju i utvrđivali moguću koncentraciju.

Na LRH ne očekujem da će taj dio trajati toliko dugo, ali ovdje je stvar krenula 11.7., imali smo neke dopune ali one su naslovljene na HANFA-u 1.8. S obzirom i na godišnje odmore očekujem odluku AZTN-a svaki dan.

Nemoj misliti na m2!

Daliborop, puno hvala za vaše “data” postove, rad.
Pozdrav cjeli ekipi dionicara LRH 🙂 ( 5400/5500 hrk- moja procjena ako lokalna skupnost ne sklopi ugovora o prodaji ) .


Pogledao sam sada kako je to bilo kod preuzimanja Imperiala od strane Valamara.

27.7.16. prihvaćena ponuda za kupnju
20.9.16. odluka AZTN-a
20.9.16. sklopljen ugovor
13.10.16. prijenos dionica
14.11.16 HANFA – odobrena objava ponude

Ok tu je prodavatelj bila država pa su se morale provesti neke stvari od potpisa ugovora do prijenosa.
I tu je AZTN morao stvarno utvrđivati dopuštenost koncentracije.

Koliko je sve na AZTN-u trajalo ne znamo ali kada su 2.9. zaprimili svu traženu dokumentaciju tek su prijavu smatrali potpunom i od tada teče rok u kojem moraju dati odobrenje.

No ponavljam, tu su tražili dokumentaciju i utvrđivali moguću koncentraciju.

Na LRH ne očekujem da će taj dio trajati toliko dugo, ali ovdje je stvar krenula 11.7., imali smo neke dopune ali one su naslovljene na HANFA-u 1.8. S obzirom i na godišnje odmore očekujem odluku AZTN-a svaki dan.

Čovjek elaborira svoju pretpostavku,pogledajte pa naučite nešto kad lupate datume
Palac gore,hvala Dalibore


Daliborop, puno hvala za vaše "data" postove, rad.
Pozdrav cjeli ekipi dionicara LRH 🙂 ( 5400/5500 hrk- moja procjena ako lokalna skupnost ne sklopi ugovora o prodaji ) .

A ta procjena je temeljena na čemu?

Ako lokalna skupnost ne sklopi dogovora o prodaji -moći će te reci da ste sretni da postoji kupac koji je spreman ući u rizik prodaje bez privole lokalnih vlasti. I tada nema previše šansi da se realiziraju cijene koje priželjkujete.



Daliborop, puno hvala za vaše "data" postove, rad.
Pozdrav cjeli ekipi dionicara LRH 🙂 ( 5400/5500 hrk- moja procjena ako lokalna skupnost ne sklopi ugovora o prodaji ) .

A ta procjena je temeljena na čemu?

Ako lokalna skupnost ne sklopi dogovora o prodaji -moći će te reci da ste sretni da postoji kupac koji je spreman ući u rizik prodaje bez privole lokalnih vlasti. I tada nema previše šansi da se realiziraju cijene koje priželjkujete.
[/quote]

Ma pusti….i dalje po starom neki 🙂



Daliborop, puno hvala za vaše "data" postove, rad.
Pozdrav cjeli ekipi dionicara LRH 🙂 ( 5400/5500 hrk- moja procjena ako lokalna skupnost ne sklopi ugovora o prodaji ) .

A ta procjena je temeljena na čemu?

Ako lokalna skupnost ne sklopi dogovora o prodaji -moći će te reci da ste sretni da postoji kupac koji je spreman ući u rizik prodaje bez privole lokalnih vlasti. I tada nema previše šansi da se realiziraju cijene koje priželjkujete.
[/quote] mi smo sretni što imamo dionice lrh i sada sretni očekujemo hoćemo li zaraditi puno ili pumo više

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Želim, da se svi dionicari LRH ujedine u jednu lobisticku grupu.
Cijena je No1, a I konsolidacija vlastnistva je No1-2.0 za jos bolji razvoj Hrvatske i regije.
Lp

New Report

Close