LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Igor Šehanović pucao je u opatijski turizam. Evo zašto.
https://plavakamenica.hr/2018/06/16/odlazak-uspjesnog-menadzera-koji-je-pucao-u-opatijski-turizam/

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

“fukara”

čemu ovaj post iz naftalina ? Što želiš postići člankom od 16.06.? LRH je prodana. Biznismen koji je
kupio LRH ima svoju računicu i svoju glavu sa kojom razmišlja. Misliš da je potrošio X.. miliona eura
bez veze? U Opatiji će napraviti ekskluzivu bez obzira što drugi mislili o tome. A podlogu za to ima
u svakom smislu.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


"fukara"

čemu ovaj post iz naftalina ? Što želiš postići člankom od 16.06.? LRH je prodana. Biznismen koji je
kupio LRH ima svoju računicu i svoju glavu sa kojom razmišlja. Misliš da je potrošio X.. miliona eura
bez veze? U Opatiji će napraviti ekskluzivu bez obzira što drugi mislili o tome. A podlogu za to ima
u svakom smislu.

Opatija ce postati exkluziva onog trenutka kad Zagreb postane Pariz

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

…do kraja tjedna bi trebala objava cijene preuzimanja i ponuda za otkup ostalih dionica….

Kako znaš?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



"fukara"

čemu ovaj post iz naftalina ? Što želiš postići člankom od 16.06.? LRH je prodana. Biznismen koji je
kupio LRH ima svoju računicu i svoju glavu sa kojom razmišlja. Misliš da je potrošio X.. miliona eura
bez veze? U Opatiji će napraviti ekskluzivu bez obzira što drugi mislili o tome. A podlogu za to ima
u svakom smislu.

Opatija ce postati exkluziva onog trenutka kad Zagreb postane Pariz
[/quote]

Pa tak i kažu, za dvije do tri godine.



"fukara"

čemu ovaj post iz naftalina ? Što želiš postići člankom od 16.06.? LRH je prodana. Biznismen koji je
kupio LRH ima svoju računicu i svoju glavu sa kojom razmišlja. Misliš da je potrošio X.. miliona eura
bez veze? U Opatiji će napraviti ekskluzivu bez obzira što drugi mislili o tome. A podlogu za to ima
u svakom smislu.

U Opatiju može vjerovati samo netko tko ovdje ne živi. Na žalost Dalmatinske destinacije su odavno prešišale Opatiju pa čak i Kvarner.
[/quote]na koje dalmatinske destinacije misliš?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


…do kraja tjedna bi trebala objava cijene preuzimanja i ponuda za otkup ostalih dionica….

Pirao čovjek kako znate? Može odgovor?

… zanimljivosti iz Splita vezane za prodaju “gradskih” hotela (novinski izvadci):
“…2016. – Adria Resorts otkupio potraživanja na petini nekretnine koja je funkcionalno vezana s ostatkom nekretnine kroz garažu i požarne putove. “Samu zgradu je gotovo nemoguće funkcionalno razdvojiti. Također, otkupili smo i kompletna potraživanja 72 od ukupno 73 radnika.
Time je Adris uz neke ostale dijelove hotela kupio prvih 58 soba hotela…”
“… 2019. – Hotel Marjan prodan Adris grupi za 324 milijuna kuna: Slijede velika ulaganja u hotel.
Time je Adris kupio preostalih 270 soba hotela…”
Ne znam koliko je točno plaćeno prvih
58 soba, ali ovih 270 je “vrijedilo” cca 162.000 eur/ sobi… a tek slijede ozbiljna ulaganja uključivo dijelom građ. / zanatska te svakako FF&E ulaganja…
Znam da Split i Opatija nisu baš iste destinacije, ali mislim da je ovaj podatak vrijedan našeg/Vaseg osvrta…

… bitan dodatak: kupovinom prvih 58 soba i zaj.dijelova praktično je onemogućen ulazak drugog vlasnika jer bi kupio nefunkcionalnih 270 soba i “zakljucao” ulaganje do ev. dogovora sa Adrisom… Adris je ipak na dražbi ponudio nešto više od startnih 75% vrijednosti procjene (432 mio kn)… mišljenja dam da je procjena “malo oveća” tj. cca 216.000 eur/sobi…

… moguće je da je upravo zbog te funkcionalne povezanosti i “iskazana” ova veća startna cijena obzirom da Adris “mora” zaključiti i preostale dijelove hotela…

… kako god – 162k eur za nezavrsen hotel svakako golica u kontekstu LRH prodaje 😊…

New Report

Close