LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/luksuzni-turizam-na-kvarneru-ostvaruje-odlicne-rezultate—571392.html

www.lociraj-popust.com

cca 1M kn do 5.500 kn i onda se pojedinci pitaju zašto smo na ovim cijenama ako su Ostoja i ekipa prodali skuplje..pa da netko to pokupi tko bi mu vise prodavao po 4.600 kn?ja bih rekao da smo tu da bi probali navuci i kupiti sto vise na ovim razinama dok se ne objavi cijena..mozda grijesim, tko zna..


cca 1M kn do 5.500 kn i onda se pojedinci pitaju zašto smo na ovim cijenama ako su Ostoja i ekipa prodali skuplje..pa da netko to pokupi tko bi mu vise prodavao po 4.600 kn?ja bih rekao da smo tu da bi probali navuci i kupiti sto vise na ovim razinama dok se ne objavi cijena..mozda grijesim, tko zna..

Mozda i ne grijesis…al lupetas bez osnove i veze


…čisti pokušaj manipulacije…majstor stavi 80 kom na 4600… ne bi li netko još nešto stavio na prodaju ispod te cijene….pa ih nekoliko sekundi prije isteka uravnoteženja povuče i pokupi sve na 4620..sa nalogom od preko 50 komada…

Wow!

netko posisao sve do 4700 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

4700 je očigledno nekima jeftino…

Kad god se nakon objave dizala cijena za par desetaka kn, uvijek se vraćala natrag (4600-4500) (4680-4600).
Vidjet ćemo hoće li tako biti i ovaj put.

Ja bih sada rekao da se nesto zna..i da cemo uskoro i mi saznati



cca 1M kn do 5.500 kn i onda se pojedinci pitaju zašto smo na ovim cijenama ako su Ostoja i ekipa prodali skuplje..pa da netko to pokupi tko bi mu vise prodavao po 4.600 kn?ja bih rekao da smo tu da bi probali navuci i kupiti sto vise na ovim razinama dok se ne objavi cijena..mozda grijesim, tko zna..

Mozda i ne grijesis…al lupetas bez osnove i veze
[/quote]
ti me podsjecas na likove iz svake branse koji na svaki prijedlog imaju novi problem.

Hmmmmm……..konkretna prodaja se povukla na 4900.

Sad mi je pomalo zao da nemam jos 50-tak komada.



cca 1M kn do 5.500 kn i onda se pojedinci pitaju zašto smo na ovim cijenama ako su Ostoja i ekipa prodali skuplje..pa da netko to pokupi tko bi mu vise prodavao po 4.600 kn?ja bih rekao da smo tu da bi probali navuci i kupiti sto vise na ovim razinama dok se ne objavi cijena..mozda grijesim, tko zna..

Mozda i ne grijesis…al lupetas bez osnove i veze
[/quote]
Tako je. Bas bez ikakve veze lupetam. Sreca da imamo intelektualce ovakve…

Lako moguce da je i danas – dan prije blagdana……što naravno ne mora ništa značiti u vezi LRH.

New Report

Close